دعای خیلی قوی برای گشایش کار و کارگشایی در مشکلات و سختی ها

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعای خیلی قوی برای گشایش کار و کارگشایی در مشکلات و سختی ها را قرار دادیم . دعای بسریار مجرب و سریع الاجابه برای گشایش در مشکلات و سختی ها و گرفتاری های زندگی . برای کارگشایی و مشکل گشایی و گشایش در تمام امورات زندگی دعای زیر فوق العاده مجرب است . سایت ملکوتی ها …

,دعای گشایش کار,دعای گشایش کار فوری,دعای گشایش کار و افزایش روزی,دعای گشایش کار بسته شده,دعای گشایش کار و روزی,دعای گشایش کار و افزایش روزی صوتی,دعای گشایش کار صوتی,دعای گشایش کار فوری صوتی,دعای گشایش کار بسته شده صوتی,دعای گشایش کار اهل سنت,دعای گشایش کار فوری نی نی سایت,دعای گشایش کار فوری شده,دعاي گشايش كار فوري,دعا برای گشایش کار فوری,نوشتن دعای گشایش کار فوری,دعای گشایش کار و افزایش روزی نی نی سایت,دعای گشایش کار و افزایش روزی نوشتنی,دعای گشایش در کار و افزایش روزی,دعای گشایش کار و افزایش رزق و روزی,نوشتن دعای گشایش کار و افزایش روزی,دانلود دعای گشایش کار و افزایش روزی,دعای گشایش کار بسته شده نی نی سایت,دعای گشایش کار بسته شده بر اثر چشم بد,دعا گشایش کار بسته شده,دعای برای گشایش کار بسته شده,دعا جهت گشایش کار بسته شده,دعا گشایش کار و روزی,دعاي گشايش كار و روزي,دعا برای گشایش کار و روزی زیاد,دعا گشایش کار و رزق روزی,دعا برای گشایش کار و روزی اهل سنت,دانلود دعای گشایش کار صوتی,دعای گشایش کار با صوت,دعای رزق و روزی و گشایش کار صوتی,دعا گشایش کار صوتی,فایل صوتی دعای گشایش کار

دعای خیلی قوی برای گشایش کار و کارگشایی در مشکلات و سختی ها

دعای گشایش کار خیلی قوی,دعای گشایش کار سریع و فوری,دعای گشایش کار تضمینی,دعای گشایش در امورات زندگی,دعای قوی و مجرب گشایش کار,دعای مشکل گشایی تضمینی

دعای خیلی قوی برای گشایش کار و کارگشایی در مشکلات و سختی ها

هرگاه کسی در مشکلی فرو مانده بود و راه نجات را در او نمی‌بیند و سرگردان و ناامید گشته؛ باید در روز یکشنبه در ساعت شمس بر روی سه برگ درخت این دعای کارگشایی بسیار آسان و مجرب و قوی را نوشته و در آب روان بیندازد.

بسم الله الرحمن الرحیم
الله الغالب الله القاهر الله الناصر الحق به الحول و القوه ان کانت الا صیحه واحده فاذا هم خامدون یا ارحم الراحمین و صلی الله علی محمد و آله الطیبین و الطاهرین یا شکیکفی یا باسط یا هو یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله .

برگرفته از کتاب میرداماد کبیر .

توجه :

پس از اذان صبح روز یکشنبه تا زمان طلوع آفتاب ، زمان انجام این عمل است.

ختمی مجرب برای کارگشایی

هر شب به تعداد یکصدویازده مرتبه ذکر شریف یَا عَالِیُ یَا کَافِیُ را بخواند و بر این امر مداومت نماید. در گشایش تمامی امورات بسیار مجرب و موثر است.

دستورالعملی برای کارگشایی و رفع مشکلات

برای رفع مشکلات ، در روز جمعه ، سوره مبارکه هود را با نیت و توجه قلبی ، سیزده مرتبه بخواند ، کارش گشایش می یابد و یقینا مشکلاتش رفع میگردد.

ذکری برای کارگشایی جمیع حاجات

در کتاب بحر المنافع از یک اسم هندی (به عنوان اسم اعظم) یاد شده که هر گاه کار مهمی پیش بیاید این ذکر را تکرار کند و در پی کار مهم برود : کلمه اهنوس را هفت مرتبه تکرار کند.

لوح اهنوس برای کارگشایی :

باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای جمیع حاجات کاربرد دارد و معمولا بر روی فلز نقره یا هفت جوش انجام میشود.

ذکری مجرب برای کارگشایی و رفع مشکل

برای رفع مشکل و گشایش کار ، نیت کند و در آخر شب یا هنگام سحر به مدت سه روز و روزی ۵۴۴ مرتبه قرائت کند این ذکر را یا رئوف یا رحیم .

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.