خواص انگشتر سلیمانی برای جلب دوستی و محبت جمیع خلایق

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com خواص انگشتر سلیمانی برای جلب دوستی و محبت جمیع خلایق را قرار دادیم . انگشتر خاتم سلیمانی خواص و فواید بیشماری دارد . توصیه شده است برای جلب مهر و محبت و دوستی جمیع خلایق انگشتر سلیمانی در دست شخص باشد . سایت ذکر و دعای ملکوتی ها …

,دعای دوستی محبت,دعای دوستی و محبت,دعا دوستی و محبت,دعای مهر و محبت دوستی,دعای مهر محبت دوستی,دعای دوستی و محبت بین زن و شوهر,دعای دوستی و محبت بین دو نفر,دعا برای دوستی و محبت,دعا جهت دوستی و محبت,دعا براي دوستي و محبت,دعای محبت و دوستی شدید,دعای دوستی و محبت زن و شوهر,دعای محبت و دوستی و تسخیر دیگران

خواص انگشتر سلیمانی برای جلب دوستی و محبت جمیع خلایق

انگشتر جلب محبت و دوستی,انگشتر سلیمانی جلب محبت,انگشتر سلیمانی برای دوستی و محبت,انگشتر خاتم سلیمانی

خواص انگشتر سلیمانی برای جلب دوستی و محبت جمیع خلایق

🍀خاتم عظیم الشان سلیمان (انگشتر تمام نقره خاتم سلیمانی) :

✅انگشتری تمام نقره با تاثیرات فوق العاده وعجیب با نقش طلسمات خاتم سلیمان با رعایت کامل آداب و شرایط برای خانمها و آقایان حکاکی میشود .

در کتب فراوان و همچنین کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد علامه مرحوم نجفی ارومیه ای خواص مختلفه و عجیبی برای این خاتم عظیم الشان ذکر گردیده .

⏪خواص این خاتم بسیار است ، اما مختصر نمودیم تا خواننده و نویسنده را ملال نباشد از هزار خواص یکی نوشته نشده است و سی وهفت خاصیت دارد.

بیشتر بخوانید  خواص انگشتر سلیمانی برای مقبول القولی و عزیز شدن نزد بزرگان

خواص انگشتر سلیمانی برای جلب دوستی و محبت جمیع خلایق

برخی از این خواص به شرح ذیل است :

🔴عزت و رفعت ، مقبول القولی و عزیز شدن نزد بزرگان، جلب دوستی و محبت ، آشتی و محبت میان زن و شوهر، بخت گشایی ، باطل السحر،ایمنی از سحر، دفع بلایا، دفع ترس ، فتح و گشایش کارها و مهمات ، مقبول الکلام و حکم شدن، تسخیر جمیع خلایق، بند آوردن گریه اطفال، ثروتمند شدن، دفع چشم زخم، فتح و گشایش شدید کسب و کار ، آزادی از زندان، سلامتی و حفظ در سفر، دفع جن و پری ….. از جمله خواص خاتم سلیمان است.

خاتم عظیم الشان سلیمان ، به همراه دعاهای مخصوصه ، با رعایت کامل آداب و شرایط و توسط استاد فن انجام میگردد و بسیار زیاد موثر و مجرب است.

✅قواعد و دستورالعملهای نگهداری و روشهای استفاده از خاتم برای دارنده ، بطور کامل توضیح داده خواهد شد و به اسم فرد یا افراد مورد نظر حکاکی خواهد شد.

🔵هزینه انجام انگشتر نقره خاتم سلیمان مناسب است و با توجه به طالع افراد متفاوت میباشد.

✅جهت سفارش خاتم سلیمان میتوانید به آی دی زیر پیام دهید :
👇👇👇👇👇

🔴@Malakootiha786

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *