شرح اسم مباركه بدوح , دعای محبت

شرح اسم مباركه بدوح , دعای محبت

دعوت در علوم غریبه , شرح اسم مباركه بدوح , دعای قوی مهرمحبت , دعای مهر و محبت كردن , دعوت اسم مباركه بدوح , معنی و شرح اسم بدوح
دعوت در علوم غریبه , شرح اسم مباركه بدوح , دعای قوی مهرمحبت , دعای مهر و محبت كردن , دعوت اسم مباركه بدوح , معنی و شرح اسم بدوح

کثیری از دوستان و گرامیان در مورد اسم شریفه بدوح سوال فرموده بودند. در مورد اسم بدوح و اینکه معنی آن چیست البته فقط به مختصری و در حد وسع بسنده میشود.
اسم شریفه بدوح در علم الروحانیات کاربرد فراوان دارد و استفاده غالب آن در اعمال جلب و تهییج و محبت است. اما معنی کلمه بدوح چیست و حقیقت آن چگونه است؟  چه کسی استفاده از  آنرا در علوم غریبه باب نمود؟
معنی اسم بدوح البته بستگی به نگرش بکاربرنده این اسم دارد. معنی غالب این اسم، مهربان است. علماء علم الروحانیات در این زمینه نظرات متفاوت دارند. برخی میگویند از اسماء ‌خداوند سبحان است. برخی معتقدند که اسمی تصریفی است. برخی گویند که اسمی جبروتی است و برخی هم معتقدند که اسم شریفه الله الودود به زبان سریانی است. و برخی معتقدند که این اسم از اسامی موکلین ……..است. برخی از اساتید بزرگوار دیگر معتقدند که حروف این اسم از حروف نورانیه است و در کتابت آنرا اینچنین مینویسند (ب د و ح).

ولی حقیقتا در زبان عبری و سریانی اسمی بنام بدوح یافت نمیشود. اولین فردی که اسم بدوح را در علوم غریبه رایج ساخت، غزالی (رحمه الله) است که آنرا در وفق مزوجات عددی بکار برد . او معتقد بود که این اسم راز و سری عظیم دارد( که البته و صد البته اینچنین است.)

ببینید، این اسم شریفه و مبارکه دعوت مختص به خود را هم دارد که البته برای محبت و تحبیب قلب است.
بخشی از دعوت بدوح که البته بسیار مجرب و موثر در محبت است را ذکر مینمایم و آن این است:

بسم الله الرحمن الرحیم یابدوح یا صاحب النصر والفتوح باسمک الممدوح توفق الروح إلى الروح بالنبی المشفع و بما کتب القلم فی اللوح بحق ارتفاع الروح اللهم هیج قلب کذا إلى کذا اجیبو بحق ودود …………….

و البته برای دعوت این اسم مبارکه انجام انصراف عمار مکان دعوت مبارکه از بایدهاست. صرف آن، سوره مبارکه الزلزلة با تکرار اشتاتا است.

بخور این دعوت اختصاصا الند الاسود  و…..

وقت شروع دعوت در ساعت سعد و البته زهره (روز جمعه) است.

اللهم صل على سیدنا محمد وعلى آله و سلم ، من الأزلِ إلى الأبدِ على ما تعلقَ بهِ علمُ اللهِ عز وجل .

أعذنی اللهم وأولادی وأهلی وأصحابی وأحبابی ومن أحاطت به شفقة قلبی وجدران بیتی من جور السلطان ، وکید الشیطان وتقلب الأعیان ، وعثرات اللسان ، وحسد الأهل والجیران وممن جدَ واجتهدَ وحشدَ فقعدَ ورمى فقصدَ.بفضل مائة ألف ألف ألف لا حول ولا قوة إلا بالله العلی العظیم.

التماس دعا

بیشتر بخوانید  دعای مهر و محبت ، دعای محبوبیت ، دعای حاجت

شرح اسم مبارکه بدوح,دعای قوی مهرمحبت,دعای مهر و محبت كردن,دعوت اسم مباركه بدوح,شرح اسم بدوح,عمل انصراف عمار مكان,معنی و شرح اسم بدوح,معنی و مفهوم بدوح

5 نظرات

  1. الند الاسود یعنی چه؟

  2. با سلام خدمت استاد گرامی میخواستم درباره اسماء تیجان توضیح فرمایید و اگر مقدور باشه این اسما رو در سایت قرار بدین با اعراب تلفظی و سوالم اینه گفتن این اسما رو هنگامی که اعمال روحانی انجام میدین 7 بار بخونید اون عمل مستجاب و اثر عظیم در عمل ظاهر میشه ایا این درسته؟ با سپاس فراوان از شما استاد گرامی منتظر پاسخگویی حکیمانه شما هستم

  3. با سلام وآرزوی سلامتی …لطفأ اسماء تیجان را برام بنویسید،چون نمیدونم
    از لطفتون ممنون

  4. سلام به شما خواهش مکنم سوال من را جواب بدهید متشکرام سوالم در باری اسماء تیجان است اگر لطف کنید توضح بدهید متشکرم

  5. ممنون از شما دوست عزیز میخوام این کارو انجام بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *