سوره کوتاه برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجات و خواسته ها

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com سوره کوتاه برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجات و خواسته ها را قرار دادیم . خواندن سوره های قرآنی خواص و برکات فراوانی دارد . از جمله خواص خواندن سوره های قرآن برای حاجت روایی و رسیدن به خواسته ها و آرزوها می باشد . در ادامه از سایت ملکوتی ها چند سوره کوتاه و پرفضیلت برای حاجت روایی فوری و تضمینی را گردآوری کردیم …

,سوره برای حاجت روایی,بهترین سوره برای حاجت روایی نی نی سایت,سوره حشر برای حاجت روایی,سوره ایی برای حاجت روایی,سوره ای برای حاجت روایی نی نی سایت,سوره هایی برای حاجت روایی,کدام سوره برای حاجت روایی خوب است,سوره بقره برای حاجت روایی,سوره نصر برای حاجت روایی,سوره حمد برای حاجت روایی,سوره برای حاجت,سوره برای حاجت فوری,سوره برای حاجت نی نی سایت,سوره برای حاجت گرفتن,سوره برای حاجت ازدواج,سوره یاسین برای حاجت,سوره حشر برای حاجت,سوره قدر برای حاجت,سوره فیل برای حاجت,سوره حمد برای حاجت فوری,سوره قدر برای حاجت فوری,سوره ای برای حاجت فوری,سوره قرآن برای حاجت فوری,سوره حاجت فوری,ختم سوره حمد برای حاجت فوری,ختم سوره توحید برای حاجت فوری,ختم سوره انعام برای حاجت فوری,سوره برای حاجت سریع,سوره یاسین برای حاجت نی نی سایت,سوره فیل برای حاجت نی نی سایت,سوره حشر برای حاجت نی نی سایت,سوره حمد برای حاجت نی نی سایت,سوره طلاق برای حاجت نی نی سایت,سوره توحید برای حاجت نی نی سایت,سوره بقره برای حاجت نی نی سایت,ختم سوره ناس برای حاجت نی نی سایت,سوره برای حاجت گرفتن سریع,کدام سوره برای حاجت گرفتن است,سوره یاسین برای حاجت گرفتن,سوره یس برای حاجت گرفتن,سوره قران برای حاجت گرفتن سریع,بهترین سوره برای حاجت گرفتن,سوره انعام برای حاجت گرفتن,ختم سوره برای حاجت گرفتن,سوره های قران برای حاجت گرفتن,سوره یاسین حاجت گرفتن,سوره یاسین برای حاجت ازدواج,کیا از سوره احزاب برای ازدواج حاجت گرفتن,سوره یاسین برای حاجت صوتی,سوره یاسین برای حاجتهای بزرگ,سوره یاسین برای حاجت متن,سوره یس برای حاجت روایی,سوره واقعه برای حاجت,سوره الرحمن برای حاجت,سوره حشر برای حاجت روا شدن,سوره حشر برای حاجت مهم,سوره حشر برای حاجت گرفتن,چله سوره حشر برای حاجت روایی,خواص سوره حشر برای حاجت,ختم سوره حشر برای حاجت روایی,ختم سوره حشر برای حاجت نی نی سایت,سوره قدر برای حاجت نی نی سایت,سوره قدر برای حاجت گرفتن,سوره قدر برای حاجت صوتی,خواص سوره قدر برای حاجت,چله سوره قدر برای حاجت,ختم سوره قدر برای حاجت,چله سوره قدر برای حاجت روایی,خواندن سوره قدر برای حاجت روایی,سوره فیل برای حاجت صوتی,خواص سوره فیل برای حاجت,سوره فیل حاجت,ختم سوره قریش برای حاجت,سوره قریش برای حاجت,چله سوره فیل برای حاجت,خواندن سوره فیل برای حاجت,ختم سوره فیل برای حاجات

سوره کوتاه برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجات و خواسته ها

سوره روا شدن حاجت,سوره سریع الاجابه حاجت,سوره قوی و مجرب مخصوص حاجت,بهترین سوره کوتاه روا شدن حاجت,سوره کوتاه و مجرب مخصوص حاجت

سوره کوتاه برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجات و خواسته ها

ختم سوره بنی اسرائیل برای رفع مشکل و سختی و حاجت روایی

به جهت هر امر صعب و مشکل که او را روی دهد و هر حاجت و مطلبی که داشته باشد هفت مرتبه بلافاصله بخواند حاجت روا میشود.

سوره ای برای رفع حاجات

همه آیات قرآن وسوره های آن داروهای شفابخشی برای انواع بیماریهای ظاهری و باطنی هستند و برای هر سوره فضائل و آثاری در روایات ذکر گردیده است،

لکن برای بعضی از سوره ها آثار بیشتری نقل شده از جمله سوره حمد،قل هوالله احد،یس،واقعه ،انعام،وسوره هائی که با«سبح»و«یسبح»آغاز می گردد که به عنوان «مسبحات»از آنها یاد می شود. رسول اکرم (ص) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه ی خود بیرون آمدی آیه الکرسی را بخوان که حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.

امام علی (ع) فرمودند:

هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

بحار الانوار ج۹۲ص۲۷۲

بیشتر بخوانید  دعایی که پیامبر به اجابت آن قسم خورده,متن دعای اجابت از پیامبر

در روایت آمده است:

هر کس آیت الکرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد..

آشنایی با سوره ای برای رفع حاجات

در روایات نیز آمده که :

هر کس از امری خوفناک است، صد آیه از قرآن ،هر جای قران که باشد بخواند و بعد از آن سه بار بگوید

اللهم اکشف عنی البلاء

بحرالانوار،ج۹۲ص۳۴۹

در روایتی نیز نقل شده که :

هرکس صد آیه از قران بخواند بعد از آن هفت بار بگوید:یا الله

سنگ یا کوه را هم جابه جا می کند انشاء الله

بحارالانوار،ج۹۲ص۲۰۲ح۲۴

در سوره های قرآن آنچه که خیلی اثرات معجزه آسایی از آن ذکر شده است سوره مبارکه حمد می باشد که در کمتر سوره ای یافت می شود.

قرآن سر تا سر دارای اعجاز در زندگی مادی و معنوی می باشد که اگر ما با معرفت تلاوت کنیم حتما اثرات آن را خواهیم دید. لذا در اثرات سوره های قرآن اثرات عجبیبی ذکر شده که هر کدام یک معجزه ای می باشند. اما در سوره های قرآن آنچه که خیلی اثرات معجزه آسایی از آن ذکر شده است سوره مبارکه حمد می باشد که در کمتر سوره ای یافت می شود.

«سوره حمد» نسخه‎ای است برای درمان همه آلام جسمی و روحی. و چون انسان «العیاذ بالله» بیمار شد، راحت‎ترین درمان و کم ‎هزینه‎ ترین درمان، خواندن سوره حمد است.

«صادق آل‎ عبا» فرمود: «چنان‎چه بر مرده‎ای 70 بار سوره حمد خواندید و زنده شد تعجب نکنید.» (اصول كافى)

امام صادق علیه السلام فرمودند: سوره ی «حمد» سوره ای است که ابتدایش «حمد» خدا و وسطش «اخلاص» و آخرش دعا است.

از سلمة بن محمد نقل است که گفت: از امام صادق علیه السلام شنیدم که فرمود: کسی که سوره حمد، او را شفا نبخشد، چیزی او را شفا نمی بخشد. (خواص القرآن، ص48)

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: سوره حمد بر هیچ دردی خوانده نشد مگر اینکه دردش آرام می گیرد (قرآن درمانی روحی و جسمی ،ص 62) و…

امیرالمومنین علیه السلام فرمود: از پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله و سلم شنیدم که فرمود: به تحقیق خدای متعال به من گفته: ای محمد به تو هفت آیه از مثانی و قرآن عظیم داده ایم. پس فاتحه الکتاب را جدا کرد و بر من منت گذاشت آن را در برابر قرآن عظیم قرار داد.»

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: فضیلت سوره حمد مانند فضیلت حاملان عرش است، هر کس آن را قرائت کند، ثوابی مانند ثواب حاملان عرش به او داده می شود. (مستدرک الوسائل، ج4، ص330)

از پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله و سلم شنیدم که فرمود: به تحقیق خدای متعال به من گفته: ای محمد به تو هفت آیه از مثانی و قرآن عظیم داده ایم. پس فاتحه الکتاب را جدا کرد و بر من منت گذاشت آن را در برابر قرآن عظیم قرار داد».

در روایتی رسول خدا صلی الله علیه و آله آمده است: اگر سوره حمد را در یک کفه میزان و باقی سوره های قرآن را در کفه دیگر قرار دهند، سوره «حمد» هفت برابر سنگین تر است. (مجمع البیان، ج1، ص36 )

رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هرکس سوره حمد را قرائت کند خداوند به عدد خواندن تمام کتاب هایی که از آسمان نازل شده به او ثواب و پاداش عنایت می فرماید. (الاختصاص، ص39)

برخی از خواص سوره حمد

بیشتر بخوانید  دعای زبانبند بسیار قوی و قفل زبان در حدی که مالک آن به حقیقت فرمانروای سخن است

جهت رفع تب

حضرت امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند: هر کس، با ایمان سوره مبارکه فاتحه را چهل بار بر قدح آب با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند و آن آب را بر روی کسی که تب دارد بپاشد، تب از او زایل می شود. (همان ص12)

زیادی نور چشم

حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: چون کسی را درد چشم باشد یا در بینایی او ضعفی باشد در اول ماه چون هلال ماه را ببیند دست بر چشم خود بنهد و سوره فاتحه را 10 بار با نیت خالص و توجه به معنی آن بخواند و در آخر سوره مبارکه «توحید» را 3بار بخواند بعد از آن 7بار بگوید: «یا ربِّ قَوِّ بَصَری».

سپس بگوید: «اللهم اکف انت الکافی، اللهم عاف انت المعافی». درد چشم و ضعف بینایی به صحت مبدل می گردد. (خواص آیات قرآن کریم، محمدتقی نجفی، ص10)

ایجاد برکت

در کلامی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم آمده است: هرکس، هنگامی که وارد خانه خود می شود، سوره حمد و توحید را قرائت نماید خداوند فقر را از خانه او دور کرده و برکت زندگی او را به حدّی زیاد می کند که به همسایگانش نیز می رسد.

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: فضیلت سوره حمد مانند فضیلت حاملان عرش است، هر کس آن را قرائت کند، ثوابی مانند ثواب حاملان عرش به او داده می شود

از حضرت امام صادق علیه السلام روایت شده است:‌ «هرکس سوره حمد را قرائت کند، به لطف و عنایت الهی، درهای خیر دنیا و آخرت به روی او گشوده خواهد شد.» (همان، ص 65 به نقل از الدرالمنثور، ج6)

ختومات مجرب

بیشتر بخوانید  خواص آیه 11 سوره شوری برای ازدواج و گشایش بخت

1) نماز عجیب و مشکل گشا

اگر کسی به نیت قضای حاجت دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت 19 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید و بعد از آن سوره حمد را تلاوت نماید و بعد از تمام شدن نماز 786 مرتبه آیه بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده خواهد شد. ان شاءالله. (همان، ص67به نقل از شمس المعارف الکبری )

2)برکت و گشایش روزی

از مولا علی علیه السلام نقل شده است: «اگر رزق و روزی و ثروت زیادی می خواهی و دوست داری از هر بنده و آزادی بی نیاز باشی و به زودی به آرزوهایت برسی و از غل و غش و حیله در امان باشی؛ پس «فاتحة الکتاب» را بخوان که اسرار عجیبی در ان نهفته است.

برای رسیدن به آرزوها و حاجت هایت، این سوره را در پنج نوبت (صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشا) 100 مرتبه تلاوت کن. (همان،ص 66به نقل از شمس المعارف الکبری)

3) جهت عزت و شخصیّت و حفظ آبرو

در روز جمعه شروع کند تا 41 روز، و هر روز 41 مرتبه سوره مبارکه حمد را بخواند و بعد از اتمام بلافاصله 13 بار این دعا را بخواند: «یا مُفَتِّحُ فَتَّح یامُفَرِّجُ فَرَّج یامُسَبِّبُ سَبَّب یامُیَسِّرُ یَسَّریامُسَهِّلُ سَهَّل یا مُتَمِّمُ تَمَّم برحمتک یا ارحم الراحمین» (دو هزار و یک ختم، ص48)

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *