خواص ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com خواص ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم را قرار دادیم . اگر به دنبال یک ذکر بسیار مجرب و سریع الاجابه برای روا شدن حاجات و خواسته ها هستید ما ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم را به شما توصیه می کنیم . جهت برآورده شده فوری حاجات ختم 40 روزه  ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم فوق العاده مجرب و کارگشاست …

خواص ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم,خواص ذکر بحق بسم الله الرحمن الرحیم

خواص ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

ختم ۴۰ روزه ذکر بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم را تا ۴۰ روز انجام میدهید به این صورت که: روز اول ۱۰۰ مرتبه روز دوم ۲۰۰ بار

تا روز چهلم ۴۰۰۰ بار

حتما باید یکشنبه شروع بشه و چهل روز بعدش حتما پنجشنبه هست که تمام میشه……

این ختم خیلی زود حاجت میده حتی در همین زمان ۴۰ روز… روزی که ختم تمام شد یه بسته خرما بگیرین و خیرات کنین…

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم را تا ۴۰ روز انجام میدهید

از روایتی که کلینی از امام صادق (علیه‌السلام) نقل می‌کند، آغاز همه کتب آسمانی «بسم الله الرحمن الرحیم» بوده است. این عبارت در ابتدای تمام سوره های قرآن، جز سوره برائت (توبه) آمده است. همچنین سوگند دادن خدا به «بسم الله الرحمن الرحیم»، در برخی ادعیه، حاکی از ارزش این آیه است.

بیشتر بخوانید  خواص خواندن سوره یاسین برای شفای بیماری و مریضی سریع و تضمینی

روایاتی درباره ذکر بسم الله الرحمن الرحیم

على بن اسباط گوید امام رضا علیه السلام به من فرمود:

وقتى براى سفر یا غیر آن از منزل بیرون مى روى بگو: ((بسم الله امنت بالله توکلت على الله ما شاء الله ، لا حول و لا قوه الا بالله )) زیرا اگر شیطان با تو ملاقات کرد ملائکه با تازیانه بر سر و صورت او مى زنند و مى گویند: بر او راهى ندارى ؛ چون او نام خدا را برد و ایمان به او آورد و بر او توکل نمود.

حضرت امام جعفر صادق علیه السلام فرمود:

اگر کسى از شما موقع وضو نام خدا را بر زبان جارى نکند، شیطان در وضو او شرکت مى کند و اگر انسان هنگام خوردن و آشامیدن و لباس پوشیدن ((بسم الله )) نگوید، شیطان در آن کارها شرکت مى کند.

ابوحمزه ثمالى مى گوید على بن حسین علیه السلام به من فرمود:

اى ثمالى ! هنگامى که وقت نماز برسد، شیطان مى آید و روى شانه مى نشیند و مى گوید: آیا نام خدا را برده اى ؟ اگر بگوید: بلى از او دور مى شود و اگر بگوید: خیر، بر شانه او مى نشیند تا این که نماز خوانده شود و مردم پراکنده گردند. ابوحمزه ثمالى مى گوید: عرض کردم : آیا آنها قرآن نمى خوانند؟ آن حضرت فرمودند: چرا ولى آن چه تو فکر مى کنى نیست .اى ثمالى ! مراد بلند گفتن ((بسم الله الرحمن الرحیم )) است که شیطان را دور مى کند.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فالح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *