جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98

جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98

جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98
جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98

این مطلب از سایت ملکوتیهاmalakootiha.com  به بررسی پدیده قمر در عقرب به همراه جدول روزها و ساعات دقیق ورود و خروج از قمر درعقرب برای سال 1398 اختصاص دارد.

قبلا مطالبی در مورد قمر در عقرب و چیستی و چگونگی حادث شدن آن بیان گردیده است. یک توضیح اجمالی در این زمینه مجددا ذکر میشود :

در تشریح و توضیح قمر درعقرب باید به اصطلاحاتی مثل دایره البروج و صور فلکی و بروج دوازده گانه توجه داشت. دلیل نحوست قمر در عقرب را بعضا وجود ستاره سرخ قلب العقرب در صورت فلکی عقرب میدانند و این حالت را قدما واقعه ای شوم میدانسته اند.

زمانی که کره ماه (قمر) برابر صورت فلکی عقرب قرار گیرد میگوییم که قمر در عقرب است و این البته برای محاسبات ما زمینی هاست.

برجهای صورتهای فلکی نیز دوازده است که عبارتند از:

حمل، ثور، جوزاء، سرطان، اسد، سنبله، میزان، عقرب، قوس، جدی، دلو، حوت.

قمر در عقرب میتواند به دو عنوان تعبیر شود :

۱- قمر در صورت فلکی عقرب

۲- قمر در برج عقرب

پدیده قمر در عقرب با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست (البته کسانی که با صور بروج آشنایی دارند ، در زمان شب از طریق فاصله میان ماه و صورت عقرب میتوانند زمان قمر در عقرب را متوجه شوند) و مقصود از قمر در عقرب هم این است که در یک ماه قمری ، قمر زمین یک دور کامل بدور آن میگردد و طبعا در هر ماه قمری یکبار از برج عقرب میگذرد  .

بیشتر بخوانید  دعای تسخیر قلب و مهر و محبت - طلب حاجت

جدول ساعات و ایام قمر در عقرب برای سال 1398 هجری شمسی در زیر آورده شده است :

 

جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98
جدول ساعات و ایام قمر در عقرب سال98

 

 

جدول تفصیلی ایام قمر در عقرب سال 98, روزهای قمر در عقرب 98, قمر در عقرب یعنی چه , کل ایام قمر در عقرب سال 98, شمارش و محاسبات قمر در عقرب 98, تقویم قمر در عقرب 98

قمر در عقرب سال 98– ایام قمر در عقرب  , قمر در عقرب چیست , روزهای قمر در عقرب  , معنی قمر در عقرب , روزهای قمر در عقرب 98, قمر در عقرب 98, قمر در عقرب یعنی چه , مفهوم قمر در عقرب , جدول قمر در عقرب 98, جدول روزهای قمر در عقرب 98, روزهای نحس سال 98, قمر در عقرب برای 1398, تقویم قمر در عقرب 98,

جدول و محاسبه ایام قمر در عقرب سال 98, روزهای قمر در عقرب سال98 , قمر در عقرب سال 98 جدول , ایام قمر در عقرب 98 بهمراه جدول , جدول روزهای قمر در عقرب 98  ,  قمر در عقرب 98 و جدول تفصیلی , جدول ملکوتیها برای روزهای قمر در عقرب سال 98 , محاسبه روزهای قمر در عقرب 98 , محاسبه روزهای قمر در عقرب 98 , ساعات قمر در عقرب سال 98 , روزها و ساعات نحس 98, روزهای نحس قمر در عقرب 1398 , قمر در عقرب 98 ایام   , روز و ساعت قمر در عقرب 1398 , قمر در عقرب چیست , معنی قمر در عقرب , نحوست قمر در عقرب , قمر در عقرب برای سال 98 , جدول قمر در عقرب برای سال 98

 

ملکوتی ها

همچنین ببینید

مختصری در باب جفر صدیقی یا پانزده سطری

مختصری در باب جفر صدیقی یا پانزده سطری

مختصری در باب جفر صدیقی یا پانزده سطری جفار در وسعت عمل جفر متفق القولند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =