3 دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی و مشتری فراوان در مغازه

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com 3 دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی و مشتری فراوان در مغازه را قرارب دادیم . دعای بسیار قوی و مجرب برای افزایش رزق و روزی در مغازه و زیاد شدن خیر و برکت در مغازه و رونق گرفتن کسب و کار در مغازه و جلب مشتری فراوان به مغازه 100 درصد تضمینی و مجرب …

3 دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی و مشتری فراوان در مغازه

دعای افزایش روزی در مغازه,دعای زیاد شدن روزی در مغازه,دعای جلب رزق و روزی در مغازه,دعای گشایش روز در مغازه,دعای افزایش خیر و برکت در مغازه

3 دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی و مشتری فراوان در مغازه

افزایش رزق و مشتری فراوان

نیت کند و قبل از اینکه در هنگام صبح مغازه یا محل کسب و کارش را باز کند ابتدا دعای شریف ذیل را بخواند و سپس سه بار صلوات بفرستد و محل کسب را باز نماید .

اَللَّهُمَّ یَا مُفَتِّحَ الْاَبْوَابْ اِفتَحْ لَنَا خَیْرَ الْبَابِ اَللَّهُمَّ ارْزُقْنَا رِزْقًا حَلَالًا طَیِّبًا وَرِزْقًا وَاسِعًا بِرَحْمَتِکَ یَا اَرْحَمَ الرَّاحِمِین

دعا از پیامبر (ص) برای کسب رزق فوری

از حضرت محمد (ص) نقل شده است: قسم به آن خداوندی که من را به پیامبری انتخاب کرد، هر که این دعا را بنویسد و به همراه داشته یا در خانه و مغازه خود قرار دهد، فقر او به ثروت و روزی بسیار تبدیل می‌شود.

“یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین”

بیشتر بخوانید  ذکرهای مجرب استجابت دعا و برآورده شدن حاجت فوری و سریع الاجابه

در شرحی دیگر برای کسب روزی و مال گفته شده است که

پس از این دعا سوره حمد، توحید، قدر و آیت الکرسی را نیز بخوانید و سپس برخیزید و روز به سمت قبله طلب حاجت کنید.

دعای رزق و روزی صوتی

این دعای افزایش رزق و روزی باید هر شب پس از نماز عشاء خوانده شود:

“اَللّـهُمَّ اِنَّهُ لَيْسَ لي عِلْمٌ بِمَوْضِعِ رِزْقي وَاِنَّما اَطْلُبُهُ بِخَطَرات تَخْطُرُ عَلى قَلْبي فَاَجُولُ فى طَلَبِهِ الْبُلْدانَ فَاَنَا فيما اَنَا طالِبٌ كَالْحَيْرانِ لا اَدْري اَفى سَهْل هَوُ اَمْ في جَبَل اَمْ في اَرْض اَمْ في سَماء اَمْ في بَرٍّ اَمْ في بَحْر وَعَلى يَدَيْ مَنْ وَمِنْ قِبَلِ مَنْ وَقَدْ عَلِمْتُ اَنَّ عِلْمَهُ عِنْدَكَ وَاَسْبابَهُ بِيَدِكَ وَاَنْتَ الَّذي تَقْسِمُهُ بِلُطْفِكَ وَتُسَبِّبُهُ بِرَحْمَتِكَ

اَللّـهُمَّ فَصَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِهِ وَاجْعَلْ يا رَبِّ رِزْقَكَ لي واسِعاً وَمَطْلَبَهُ سَهْلاً وَمَأخَذَهُ قَريباً وَلا تُعَنِّني بِطَلَبِ ما لَمْ تُقَدِّرْ لي فيهِ رِزْقاً فَاِنَّكَ غَنِىٌّ عَنْ عَذابي وَاَنَا فَقيرٌ اِلى رَحْمَتِكَ فَصَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِهِ وَجُدْ عَلى عَبْدِكَ بِفَضْلِكَ اِنَّكَ ذُوفَضْل عَظيم.”

دعای رزق و روزی خانه

چندین سوره و دعای رزق و روزی خانه توسط ائمه ما سفارش از جمله:

سوره لیل برای رزق و روزی خانه

از حضرت محمد (ص) روایت شده است: هر که سوره لیل را تلاوت کند، پروردگار آن قدر به او روزی عنایت کند تا راضی شود و به سختی نیفتند و روزگار بر او آسان شود.

سوره ذاریات برای افزایش رزق و روزی خانه

امام صادق (ع) فرمودند: اگر مومن با توکل بر خداوند در هر روز یا شب سوره ذاریات را قرائت کند، خداوند چنان روزی فراوانی به او عطا کند که بی نیاز شود.

بیشتر بخوانید  نماز طلب حاجت و غنی شدن و افزایش روزی و گشایش در زندگی

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه و دکان

بسیاری از کاسب‌ها به دنبال دعای رزق و روزی مغازه هستند. خواندن ذکرهای زیر یکی از بهترین ذکرها برای طلب برکت و روزی از خداوند است:

100 مرتبه تکرار ذکر “لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِکُ الحَقُّ المُبینُ” پس از نماز صبح
10 مرتبه تکرار ذکر “یَا رَازِق یَا فَتَّاحُ یَا وَهَّابُ یَا غَنِیُّ یَا مغنِی یَا بَاسِط” پس از نماز صبح
10 مرتبه تکرار ذکر “سُبْحَانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إلیهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ” پس از نماز صبح

دعا از پیامبر برای افزایش روزی مغازه

دستوری از پیامبر اکرم (ص) برای افزایش رزق و روزی مغازه موجود است. اگر به کسی قرضی دارید و قادر به پرداخت آن نیستید این ذکر را تکرار کرده و پس از هر نماز آن را صد مرتبه بخوانید، انشاالله که به خواست خدا قرض او به زودی ادا شود.

“اَللّـهـُـمَّ اَغـنِـنـی بـِـحـَلا لـِکَ عَن حـَرامـِکْ وَ بـِـفـَضـْـلـِکَ عَــمـَّـنْ سـِـواکْ”

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *