نوشتن تعویذ برای گریه نوزاد,تعویذ رفع ترس و بیقراری نوزاد

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com نوشتن تعویذ برای گریه نوزاد,تعویذ رفع ترس و بیقراری نوزاد را قرار دادیم . تعویذ و دعای مجرب و قرآنی برای حفظ نوزاد از بلا و خطرات و تعویذ برای برطرف شدن گریه و ترس و بیقراری نوزاد در سایت ملکوتی ها …

,دعای نوزاد,دعای نوزاد تازه متولد شده,دعای نوزادان,دعای نوزاد اهل سنت,دعای نوزاد شیخ پردل,دعای نوزاد سالم,دعای نوزاد متولد شده,دعا نوزاد,دعای ترس نوزاد,دعای چله ی نوزاد,دعای برای نوزاد تازه متولد شده,دعای سلامتی نوزاد تازه متولد شده,دعا برای نوزاد تازه متولد شده,دعای خیر برای نوزاد تازه متولد شده,دعا برای سلامتی نوزاد تازه متولد شده,دعا برای آرامش نوزاد تازه متولد شده,بهترین دعا برای نوزاد تازه متولد شده,دعا برای نوزاد تازه متولد شده اهل سنت,دعای قشنگ برای نوزاد تازه متولد شده,دعاي خواب نوزادان,دعای زردی نوزادان,دعای ترس نوزادان,دعای گریه نوزادان,دعای چله نوزادان,دعای چشم زخم نوزادان,دعای برای خواب نوزادان,دعای رفع زردی نوزادان,دعای شفای نوزادان,دعا برای نوزاد سالم,چه دعای برای نوزاد تازه متولد شده,دعا برای نوزادی که شیر نمیخورد,دعا برای نوزاد,دعا برای نوزاد بی قرار,دعا ترس نوزاد,دعا خواب نوزاد,دعای ترس نوزاد در مفاتیح,دعاي ترس نوزاد,دعای ترس نوزاد نی نی سایت,دعا ترس نوزاد در خواب,دعا ترس نوزادان,دعای رفع ترس نوزاد,دعای برای ترس نوزاد در خواب

 

نوشتن تعویذ برای گریه نوزاد,تعویذ رفع ترس و بیقراری نوزاد

تعویذ برای رفع گریه نوزاد,تعویذ برای برطرف شدن گریه نوزاد,تعویذ حفظ نوزاد از بلا,تعویذ برای رفع ترس نوزاد,تعویذ برای بیقراری نوزاد,تعویذ برای بی خوابی نوزاد

نوشتن تعویذ برای گریه نوزاد,تعویذ رفع ترس و بیقراری نوزاد

تعویذ رفع گریه و بیقراری نوزاد :

آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

(إِذْ أَوَى الْفِتْیَهُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِی الْکَهْفِ سِنِینَ عَدَدًا – الکهف – الآیه – ۱۱ (َفَمِنْ هَذَا الْحَدِیثِ تَعْجَبُونَ وَتَضْحَکُونَ وَلَا تَبْکُونَ وَأَنتُمْ سَامِدُونَ (وَخَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا )

سپس معوذتین (سوره های فلق و ناس) را بنویسید.

توجه شود:

پس از نوشتن در کاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به کودک یا طفل بیاویزد.

دعایی برای درمان کم خوابی و بی تابی طفل

قبل از اینکه به مبحث دعایی برای کم خوابی طفل بپردازیم نکاتی را متذکر می شویم که گریه و بی خوابی کودک علل مختلفی دارد که باید با توجه به علت راه درمان داد. برخی اوقات گریه کودک در اثری مشکلات جسمی مانند دل درد یا گوش درد و … است که در این صورت باید به پزشک مراجعه شود.
اما برخی اوقات نیز گریه و بی تابی نوزاد بر اثر آزار موجودات ماوراءالطبیعه است برای اینکه اطفال بیشتر از بقیه روی این موجودات حساس هستند و اجنه و عمار مکان هم بیش از بقیه میل به اذیت نوزادان دارند.

امّا چگونه متوجه بشویم علت گریه از آزار این موجودات است؟

نزدیک اذان مغرب طفل را کنار تلوزیون یا رادیو بزارید و صدایش را کمی بلند کنید و خوب به طفل دقت کنید هنگامی که اذان شروع شد اگر طفل یک دفعه ای از جا پرید و حالتی مثل حالت شُک بهش دست داد معنیش همین است.

برای درمان باید نسخه ذیل را انجام داد:

1- آیات قرآنی زیر را روز سه شنبه یا پنجشنبه یا جمعه هنگام طلوع آفتاب با گلاب و زعفران روی کاغذ سفید بی خط بنویسید و زیر سرش بگذارید (با وضو و اعتقاد کامل رو به قبله)

شش مرتبه أعوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
سه مرتبه بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
یک مرتبه آیة الکرسی
چهار مرتبه سوره حمد
یک مرتبه سوره اخلاص (یا توحید: قل هو الله احد)
و چهار مرتبه لا اله الا الله محمد رسول الله

همچنین بهتر است هنگامی که کودک تازه متولد میشود همین آیات را به همراه حرز صغیر ابودجانه بنویسید و برای همیشه زیر سرش بگذارید تا از جمیع بلایا محفوظ باشد إن شاءالله.

2- دعایی برای کم خوابی طفل

﴿ وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ يَنْسِفُهَا رَبِّي نَسْفًا فَيَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا لَا تَرَىٰ فِيهَا عِوَجًا [1] لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّآ بِاللهِ العلیِ العظیم﴾

این دعا را در یک برگه کاغذ سفید بدون خط بنویسید و در میان بالش کودک قرار دهید.[2]

3- دعایی برای کم خوابی و رفع گریه کودک

برای دفع گریه کودک، روز جمعه سوره مبارکه رعد را با خلوص نیت (در کاغذ بدون خط) بنویسد و آنرا بر گهواره کودک ببندد گریه کودک دفع میگردد.

4- دعایی برای درمان کم خوابی و گریه نوزاد

وضو بگیرید و سه بار آیة الکرسی بخوانید و به خود و اطراف و کاغذ بدمید.
در زیر دعا حتما امضای تعویذ دعا را بنویسید و زیر آن هم بنویسید نام صاحب دعا (نام کودک) زاییده (نام مادر کودک)

آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران[3] بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

﴿ إِذْ أَوَى الْفِتْیَهُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِی الْکَهْفِ سِنِینَ عَدَدًا ﴾ سوره کهف – آیه 11 ﴿ َفَمِنْ هَذَا الْحَدِیثِ تَعْجَبُونَ وَ تَضْحَکُونَ وَ لَاتَبْکُونَ وَ أَنتُمْ سَامِدُونَ ﴾﴿ وَ خَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا ﴾ سپس معوذتین (سوره های فلق و ناس) را بنویسید.

توجه شود:

پس از نوشتن دعای گریه بچه – دعای گریه کودک و نوزاد در کاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به کودک یا طفل بیاویزد.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.