فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98

فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98 در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98 را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . اگر به دنبال فال و طالع بینی دقیق امروز و فال دقیق و سایت بزرگ در زمینه فال و بهترین سایت برای دیدن فال و طالع روزانه هستید سایت ملکوتی ها رو هر روز دنبال کنید که فال و طالع بینی روزانه رو هر روز سر ساعت قرار میده . در ادامه از سایت ملکوتی ها همراه ما باشید با کاملترین و دقیق ترین فال و طالع بینی روزانه امروز چهارشنبه 16 بهمن سال 98 …

فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98

فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98,فال و طالع بینی روزانه,بهترین سایت برای فال,سایت فال دقیق,فال و تفسیر فال,فال روزانه و طالع بینی دقیق,فال فردا,کاملترین فال و طالع بینی روزانه

فال و طالع روزانه چهارشنبه 16 بهمن ماه 98

فال روزانه متولدین فروردین

امروز هیچ خبری از تنبل و کسالتی که در چند روز گذشته در وجود خود احساس می کرده اید نیست و می توانید روزتان را با شور و نشاط و انرژی تمام شروع کنید. امروز برای انجام کارهایی که به انرژی جسمانی زیادی نیاز دارند روز بسیار خوبی می تواند باشد و اگر مجبور باشید تمام روز را سر کلاس و یا پشت میز کارتان بگذرانید اصلا احساس خوبی نخواهید داشت. اگر نمی توانید روزتان را همان طوری که خودتان می خواهید برنامه ریزی کنید حداقل زمانی را در پایان کارهای روزمره خود به کمی ورزش یا پیاده روی اختصاص دهید تا حداقل بخشی از این همه انرژی که در وجودتان انبار شده است را تخلیه کنید.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید حالتان خیلی خوب است و کاملا سرحال هستید، اما اگر خودتان به حفظ این حالت در وجود خود کمک نکنید خیلی زود و با مواجهه با چیزهای کوچک و بی اهمیت، دیگر هیچ چیزی از آن نشاط آغاز روز باقی نخواهد ماند. سعی کنید از موقعیت ها و افرادی که حالتان را خراب می کنند فاصله گرفته و وقتی چیزی آزارتان می دهد از خود بپرسید که آیا یک سال دیگر هنوز این موضوع برایتان مهم خواهد بود؟! شما می خواهید تمام کارهایی که در لیست برنامه امروزتان هستند را انجام داده و از لیستتان خط بزنید، اما به نظر می رسد که دیگران کارها را به اندازه شما جدی نمی گیرند؛ چرا اینقدر به خودتان و بقیه سخت می گیرید؟!

فال امروز متولدین خرداد

اگر یک اثر هنری مدت هاست که فکر شما را به خود مشغول کرده اما توانایی خرید آن را ندارید چرا به این فکر نمی کنید که چطور می توانید خودتان آن را درست کنید؟! حتی اگر فکر می کنید که توانایی های هنری شما در سطح چندان بالایی قرار ندارند هم شانس خودتان را امتحان کنید و مطمئن باشید نتیجه ای که به دست می آورید شما را غافلگیر خواهد کرد! تحت تأثیر مسائل و مشکلاتی که در راه رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته اند، امروز به طور ناگهانی انگار دیوی خشمگین در درونتان بیدار شده است، اما به نفعتان است که مهار آن را به دست گرفته و اجازه ندهید بین شما و عزیزانتان ایجاد چالش و درگیری کند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز از آن روزهایی است که به محض آن که چشم باز می کنید آماده اید تا از خانه بیرون رفته و دنیا را در همان جهتی که خودتان دوست دارید پیش ببرید. انرژی فراوان و نگرش مثبتی که شما امروز در اختیار دارید می توانند به شما کمک کنند تا غیر ممکن ها را برای خود ممکن کنید. از هیچ فرصتی برای داشتن فعالیت های جسمی و ورزشی غافل نشوید. امروز انجام ثبت نام های آنلاین و تلفنی با مشکل همراه خواهند شد، پس بهتر است اگر برایتان امکان دارد چنین کارهایی را حداقل تا فردا به تعویق بیندازید. همچنین مسافرت هایی که امروز انجام شوند چندان راحت نخواهند بود و تأخیر در پرواز و یا به مشکل برخوردن در جاده کوچک ترین مشکلاتی هستند که ممکن است برایتان پیش بیایند.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما خیلی زود از دست دوستان و نزدیکانی که بر خلاف شما کسل و بی انرژی هستند و انگیزه ای برای دنبال کردن اهداف و جاه طلبی های خود احساس نمی کنند عصبانی خواهید شد. شما خودتان می خواهید با حداکثر قدرت و سرعت به مقصد برسید و تحمل دیدن افرادی که اینقدر بی انگیزه هستند را ندارید، اما لزومی هم ندارد که با آنها بدرفتاری کنید. اگر آنها نمی خواهند به توصیه های شما توجه کنند بگذارید به حال خودشان باشند و بیش از این وقت ارزشمند خود را هدر ندهید! سعی کنید صبور باشید و سرتان به کار خودتان گرم باشد، در غیر این صورت ممکن است از مسیر اصلی خود منحرف شده و راه را گم کنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز سعی کنید از روابط اجتماعی خوبی که دارید برای رفع مشکلات و پیش بردن کارهایتان استفاده کنید. خوشبختانه شما امروز پرانرژی و سرحال هستید و همین برقراری ارتباط با دیگران را برایتان بسیار ساده خواهد کرد. شاید حتی مکالمات و صحبت هایتان تا حدی خوب پیش بروند که تصمیم بگیرید طرف مقابلتان را برای ادامه ی این صحبت ها به خانه ی خود دعوت کنید! امروز باید به مسائل مادی خود رسیدگی کرده و به قبض ها، رسیدها و صورت حساب ها سر و سامان بدهید. این کار شاید کمی خسته کننده به نظر برسد، اما اگر دنبال دردسر نمی گردید به هر حال باید آن را انجام دهید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که دلشان می خواهد ورزش کنند، اما هیچ وقت برنامه ی منظمی برای این کار ندارند و خیلی به ندرت بدن خود را تکان می دهند، امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای شروع یک برنامه ی ورزشی دقیق و هدفمند باشد. هنوز برای رسیدن به تناسب اندام تا پیش از سال نو وقت هست. لزومی ندارد که خودتان را با ورزش کردن خفه کنید، حتی روزی نیم ساعت پیاده روی هم خیلی بهتر از یک جا نشستن خواهد بود. نقص فنی در کامپیوتر و اینترنت و یا سایر تجهیزات می تواند باعث شود در برنامه هایتان مشکلاتی ایجاد شوند، اما کنترل این شرایط از دست شما خارج است و کاری به غیر از برنامه ریزی مجدد و ادامه مسیرتان از دست شما برنمی آید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز از جاه طلبی خود کمی استفاده کنید. خوشبختانه در شرایط کیهانی موجود شما بسیار با انرژی هستید و نگرشتان به مسائل مختلف کاملا مثبت است. از این موقعیت استفاده کرده و با قدم هایی محکم به سوی اهداف خود پیش بروید. خودتان بهتر می دانید که تا زمانی که لاشی از خودتان نشان نداده اید اوضاع به همین شکلی که هست باقی خواهد ماند، پس اگر به دنبال تغییر هستید آستین هایتان را بالا بزنید. شما که نمی خواهید بعدا با حسرت و پشیمانی به گذشته ی خود نگاه کنید؟ شما نیاز شدیدی به این دارید که کمی با خودتان خلوت کنید، اما در حال حاضر چنین امکانی برای شما وجود ندارد و مجبور هستید برای اطرافیانتان به اندازه کافی وقت بگذارید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز وقتی پای برنامه ریزی برای یک کار جدید و یا پذیرفتن مسئولیت های تازه به میان می آید در پذیرش آنها تردید نکنید. خوشبختانه شما در حال حاضر توان و انرژی بیشتری در اختیار دارید و می توانید هر کاری که به عهده بگیرید را با تکیه به مهارت و نظم فوق العاده ای که دارید، به خوبی و با موفقیت به پایان برسانید. اهداف و برنامه هایتان را به شکل یک لیست منظم یادداشت کنید تا هیچ کاری را از قلم نینداخته و روی کارهایتان تمرکز کافی داشته باشید. امروز اتفاقات مختلف مدام برنامه هایی که برای روزتان داشته اید را بهم خواهند ریخت و باید از خودتان انعطاف نشان دهید و با موقعیت هایی که پیش می آیند کنار بیایید.

فال روز متولدین دی

امروز برای شما به خوبی پیش خواهد رفت و انرژی تازه ای را در وجود خود احساس می کنید و نگرشتان نسبت به کارها و مسائل مختلف، به ویژه آنهایی که مرتبط با مسائل کاری هستند، در جهت مثبت تغییر کرده است. از این موقعیت بیشترین بهره ی ممکن را برای تکمیل کارها و پروژه های ناتمام خود ببرید. با اعتماد به نفس تمام به سوی انجام هر کاری که در برنامه ی امروزتان قرار دارد پیش بروید و مطمئن باشید که آن را به سریعترین شکل ممکن انجام خواهید داد. احساس می کنید با وجود این که دارید تمام سعی تان را می کنید که کارتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید قضاوت های ناعادلانه دیگران دارند روی عملکرد شما تأثیر می گذارند، کنترل این وضعیت فقط به عهده خودتان است.

فال متولدین بهمن

امروز خلاقیت و جاه طلبی شما در اوج خود قرار دارند و اگر این دو را در انجام یک پروژه ی هنری یا خلاقانه به کار بگیرید نتایج خوبی به دست خواهید آورد. اگر اهل هنر و این حرف ها نیستید حداقل این این خلاقیت و ذوق هنری را در تغییر دکوراسیون خانه، سر و سامان دادن به دفترتان در محل کارتان و کارهایی از این قبیل مورد استفاده قرار دهید. ممکن است پرداخت هایی که باید در مقابل کارهایی که انجام داده بودید دریافت کنید به موقع انجام نشوند، به ویژه کارهایی که خودتان نیز برای آنها سرمایه گذاری کرده اید. سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و رفتاری که بعدا باعث پشیمانی تان شود را از خودتان نشان ندهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس فوق العاده ای دارید. شما احساس می کنید انرژی جسمانیتان چند برابر شده است و می توانید هر کاری را به راحتی انجام دهید. با این شرایط امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای سر و کله زدن با هر کار و پروژه ای که به انرژی و توان مضاعف نیاز دارد باشد، به ویژه کارهایی مانند نظافت منزل یا باغبانی در حیاط خانه تان که به انرژی جسمانی نیاز دارند. اگر کار خاصی ندارید هم این انرژی را با ورزش کردن تخلیه کنید. امروز اخلاق اعضای خانواده تان زیاد مثل همیشه نیست و حال و حوصله شان زیاد سر جایش نیست؛ به نفعتان است که با آنها وارد بحث نشوید.

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  فال و طالع روزانه جمعه 17 مرداد ماه 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *