فال و طالع روزانه شنبه 20 اردیبهشت ماه 99

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com فال و طالع روزانه شنبه 20 اردیبهشت ماه 99 را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . اگر به دنبال فال و طالع بینی دقیق امروز و فال دقیق و سایت بزرگ در زمینه فال و بهترین سایت برای دیدن فال و طالع روزانه هستید پیشنهاد می کنم هر روز به سایت ملکوتی ها سر بزنید . در ادامه از سایت ملکوتی ها همراه ما باشید با کاملترین و دقیق ترین فال و طالع بینی روزانه امروز شنبه 20 اردیبهشت سال 1399 …

فال و طالع روزانه شنبه 20 اردیبهشت ماه 99

فال و طالع روزانه شنبه 20 اردیبهشت ماه 99,فال و طالع بینی روزانه,بهترین سایت برای فال,سایت فال دقیق,فال و تفسیر فال,فال روزانه و طالع بینی دقیق,فال فردا,کاملترین فال و طالع بینی روزانه

فال و طالع روزانه شنبه 20 اردیبهشت ماه 99

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حرف زدن با شما کمی سخت خواهد بود. برخلاف همیشه که خیلی راحت تحت تاثیر دیگران قرار می گیرید، امروز حین گوش دادن به حرف هایی بقیه مدام در حال مورد انتقاد قرار دادن آنها خواهید بود. حرف های احساسی یا بی پایه و اساس به هیچ عنوان در سرتان فرو نخواهند رفت (البته حق دارید) و هر حرفی باید از صافی مغزتان عبور کند تا مورد پذیرش شما واقع شود. با این حال به شما توصیه می کنیم که خودتان را عقل کل ندانید و زیاده روی نکنید. به شرط آن که صداقت خود را حفظ کنید می توانید اطرافیان را عمیقا تحت تاثیر قرار دهید. اگر کسی که دوستش دارید تفاوت‌هایی که بین او و شما وجود دارد را نمی پذیرد، حرف‌هایتان را زده و پس از آن به او کمی وقت بدهید، مطمئنا نتیجه خواهید گرفت.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز خیلی سرحال و سرزنده هستید ولی اطرافیانتان ممکن است چندان متوجه این حالت پرانرژی شما نباشند. اشتیاق شدیدی که برای انتقال منظورتان به دیگران دارید می تواند باعث شود آن را بیش از اندازه ساده کنید و این باعث خواهد شد که آنها حرف‌ها و ایده‌هایتان را بی اهمیت فرض کنند. در انتقال افکار و منظورتان به دیگران بیش از اندازه عجله نداشته باشید و بگذارید مکالمه‌تان سیر طبیعی خودش را داشته باشد تا سوء تفاهمی ایجاد نشود و اهمیت افکارتان نیر دست کم گرفته نشود. امروز روابط خانوادگی‌تان و آنچه در خانواده به شما آموزش داده شده ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند و درگیر این هستید که آیا باورهایی که به شما منتقل شده‌اند حقیقی هستند یا خیر.

فال امروز متولدین خرداد

امروز به احتمال زیاد در حالی که خودتان معتقد هستید افکار و کلامتان در تطابق کامل با یکدیگر هستند دیگران ممکن است در درک گفته‌هایتان با مشکل مواجه شوند و پیچیدگی آنها را درک نکنند. در واقع افکار شما برای خودتان کاملا واضح هستند و آنها را باور دارید، ولی متاسفانه در حال حاضر نمی توانید دیگران را قانع به پذیرفتن آنها بکنید. فعلا بهتر است بیشتر به آنها فکر کنید تا پخته تر شده و قابل انتقال به دیگران شوند. چرا دست از سرزنش کردن و دست کم گرفتن خودتان بر نمی دارید. این درست است که شما کامل و بی نقص نیستید، ولی چه کسی هست؟ همه ما نقص‌ها و کمبودهایی داریم که باید آنها را بپذیریم. خودتان را همین طوری که هستید قبول کنید.

فال روزانه متولدین تیر

اکنون زمانی فوق‌العاده برای در میان گذاشتن ایده های کاری بی نظیری که در سر دارید با کسانی است که می توانند به عملی شدن آنها کمک کنند، جسور باشید و خودتان را باور داشته باشید. ممکن است در جمع دوستانتان مشکلاتی پیش آمده باشد و آنها بخواهند شما را قاطی مسائلی کنند که به وجود آمده اند. بهتر است اگر نمی توانید تأثیر مثبتی روی این جریان داشته باشید اصلا خودتان را وارد آن نکنید. شما در حال حاضر دارید به رابطه عاطفی‌تان عمق بیشتری می بخشید و اگر شجاعت کافی برای فرو رفتن در دریای احساسات را داشته باشید کاملا موفق خواهید بود. سعی نکنید در این مسیر از مغزتان کمک بگیرید، چرا که ظاهرا در حال حاضر حداقل در این یک زمینه از کار افتاده است.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

شاید در دنیای اطرافتان همه چیز روبراه باشد و در زمینه کار و خیلی چیزهای دیگر مشکلی نداشته باشید، ولی در درونتان غوغایی برپاست. شما به شدت در تلاش هستید که پیش از یک انتخاب بسیار دشوار بتوانید حد وسطی پیدا کنید که مایه آرامش و راحتی شما بشود، ولی این کار اصلا آسان نخواهد بود، به ویژه اگر پای مسائل مهم عاطفی در میان باشد. ذهن شما سرشار از افکار منطقی و عاقلانه است که شما را تشویق می کنند بی هیچ تأملی دست به کار شوید. منتظر این که مورد تایید دیگران قرار بگیرید نمانید و به عقل و منطقتان اعتماد داشته باشید. گاهی مغز ما چیزهایی را می داند که خیلی زمان می برد تا قلبمان بخواهد آنها را یاد بگیرد.

فال امروز متولدین شهریور

شاید در ذهنتان رویاهایی می پرورانید که شما را به دنیایی دور دست و جذاب برده و از کارهای خسته کننده روزمره رها می کنند. تمام موانعی که در سرتان هستند را بیرون بیندازید تا بی هیچ عامل بازدارنده ای درباره آینده‌تان رویا پردازی کنید. اگر رویای خرید یک بلیط هواپیما به مقصدی دوردست و با خیالی راحت را دارید، شاید تبدیل آن به واقعیت دشوار یا حتی غیر ممکن به نظر برسد، ولی این تنها شما هستید که می توانید افکارتان را به واقعیت بدل کنید. انجام هر کاری ممکن است، به شرط آن که به آن ایمان داشته باشید و قدم به قدم پیش بروید. اگر بدوید در میانه راه از نفس خواهید افتاد. حواستان باشد همسفرتان را به دقت انتخاب کنید، خودتان که خوب می دانید همسفر خوب چقدر مهم است!

طالع بینی روزانه متولدین مهر

بهتر است سهل انگاری را کنار گذاشته و کارهایتان را کمی جدی‌تر بگیرید. درست است که ذهن خلاق شما کمک می کند تا مسائل را به راحتی حل کنید، ولی گاهی باید با جدیت و احتیاط بیشتری پیش بروید. شما می خواهید کار درست را انجام دهید، ولی از این که چه کاری درست است اطمینان کامل ندارید. اشکالی ندارد اگر بخواهید در مورد برنامه‌هایتان با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید، ولی لازم نیست همه جزئیات نقشه‌تان را با او در میان بگذارید، تنها چیزهایی که برای کمک کردن به شما لازم است بداند کافی هستند. امروز پس از مدتی تردید و دودلی در زمینه خواسته‌هایی که از رابطه عاطفی‌تان دارید بالاخره تکلیفتان با خودتان مشخص خواهد شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید ذهنتان درگیر مسائل اسرار آمیز و ماورایی باشد، ولی یک نفر مزاحمتان شده و شما را دوباره درگیر مسائل پیش پا افتاده و خسته کننده دنیوی خواهد کرد. راستش را بخواهید بهتر است به کارتان برسید و این افکار را برای وقت بیکاری‌تان بگذارید. برای گرفتن حقتان جلوی هر کسی که لازم است بایستید، ولی فکر نکنید که همه دشمن شما هستند و می خواهند حق و حقوقتان را بالا بکشند. تا وقتی بر عکس آن ثابت نشده است فرض را بر این بگذارید که اطرافیانتان خیرخواهانه سعی دارند به شما کمک کنند. امروز بدی های این دنیا شما را به شدت آزار می دهند. باید بپذیرید که نمی توانید همه چیز را درست کنید، ولی همین که کارهای کوچکی که از دستتان بر می آید را انجام دهید هم کافیست.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کارها به روال عادی بازگشته‌اند و وظایف زیادی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، ولی ترجیح می دهید در عالم رویا فرو رفته و به سفری که در پیش دارید و یا به فیلم یا کتابی که ذهنتان را به خود مشغول کرده است فکر کنید. متاسفانه کارتان در حال حاضر شما را محدود کرده و نمی گذارد کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و یا افق های دورتری را ببینید. لزومی ندارد خودتان را به میز کارتان غل و زنجیر کنید. کمی از محل کارتان بیرون بزنید و اجازه بدهید سرتان هوا بخورد. این گونه خواهید توانست با ذهنی باز کارهایتان را بهتر انجام دهید. امروز به فکر این هستید که راه حلی برای مشکلات عاطفی‌تان پیدا کنید، قبل از هر کاری کمی به اتفاقات ماه گذشته فکر کنید.

فال روز متولدین دی

شاید یک نفر سعی داشته باشد شما را از لحاظ عاطفی تحت تأثیر قرار دهید و به جهتی که خودش می خواهد هدایت کند، ولی پی بردن به این که چه کسی پشت این نقشه است کاری غیر ممکن به نظر می رسد. زیاد برای جلوگیری از این مسئله و حفظ کنترلتان روی امور تقلا نکنید و با جریان پیش بروید. این کار می تواند برای شما پاداشی را به همراه داشته باشد که حتی فکرش را هم نمی کرده اید. همچنین دیگران هم از این رفتار غیر منتظره شما غافلگیر و شگفت زده خواهند شد. امروز زیاد در قید و بند این نباشید که بر اساس اصول و دستورها پیش بروید. به صدای قلبتان گوش کنید و مطمئن باشید به بیراهه نخواهید رفت.

فال متولدین بهمن

شما نمی توانید فردی کامل و بی نقص باشید و همه کار را همزمان و به بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید این را قبول کنید که شما یک سوپر قهرمان نیستید. انجام دهید امروز شاید از شما تقاضا شود برای یکی از اعضای خانواده‌تان زحمتی کشیده و از کسی نگهداری کنید. شاید شخص سالمند یا فرد بیماری به کمک و حمایت شما نیاز داشته باشد. حتی اگر فکر می کنید که وقتی برای این کار ندارید یا ممکن است آنطور که انتظار دارید از پس انجام آن برنیایید هم کمکتان را از اطرافیانتان دریغ نکنید. اگر می خواهید ارتباطی متعادل با دنیای اطرافتان داشته باشید باید هم به خودتان و هم به همنوعانتان توجه کرده و اهمیت بدهید. یادتان باشد که شما مرکز این دنیا نیستید.

فال روزانه متولدین اسفند

تردیدهای گذشته‌تان امروز به اطمینان تبدیل شده و خواهید دانست که از آینده‌تان چه می خواهید و چه هدف‌هایی دارید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کرده و با اراده و جدیت تمام به تلاش خواهید پرداخت. ولی باید مواظب باشید به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه زیادی داشته باشید تا مبادا نشانه های تغییر را نادیده بگیرید. البته این همه شور و اشتیاقی که شما در خود احساس می کنید برای تضمین رسیدن به موفقیت کافی نیست. شما باید به خودتان زمان بدهید و در صورت نیاز مسیرتان را تغییر دهید. داشتن انعطاف پذیری سلاحی قدرتمند برای شما خواهد بود، از این که از آن استفاده کنید هراسی نداشته باشید.

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  فال و طالع روزانه شنبه 3 آبان ماه 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *