طلسم به تسخیر درآوردن شخصی,قویترین طلسم تسخیر قلب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com طلسم به تسخیر درآوردن شخصی,قویترین طلسم تسخیر قلب را قرار دادیم . طلسم بسیار قوی و مجرب برای تسخیر قلب و مطیع کردن شخص مورد نظر . اگر می خواهید شخصی را به تسخیر خود در بیاورید البته تنها در امر خیر و حلال می توانید از قوی ترین طلسم تسخیر قلب که در زیر امده است استفاده کنید .

طلسم به تسخیر درآوردن شخصی,قویترین طلسم تسخیر قلب

بهترین طلسم برای تسخیر,طلسم قوی و مجرب برای تسخیر,طلسم سریع الاجابه تسخیر,نوشتن قویترین طلسم تسخیر قلب,طلسم فوری و سریع تسخیر قلب

طلسم به تسخیر درآوردن شخصی,قویترین طلسم تسخیر قلب

قویترین طلسم برای تسخیر کردن شخص مورد نظر

این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است.

بسم الله الرحمن الرحیم . اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه .

طلسم تسخیر افراد:

اگر خواستید شخصی را مطیع خودکنید که ازاطاعت شما به حق سربازنزند.مخصوصا خانم ها و اقایانی که در این خصوص مشکل دارند .

بیشتر بخوانید  دعای رفع سردرد شدید از پیامبر برای شفای سردرد فوری

مثلا شوهر شخصی تنها به حرف مادرشوهر و خواهرشوهر بوده و توجه ای به خواسته های همسرش ندارد و یا بالعکس زنی که به خواسته های همسرش توجهی نمیکند و فقط به حرف مادر و پدر و دوست و امثالهم هست باید در وقت ظهر ۲۰۰ مرتبه این اذکار را بخوانی .

یقینا در عرض سه روز آن شخص مطیع تو خواهد شد و هر حاجتی که از او داشته باشی برآورده خواهد کرد

آن ذکر این است :

اللهُمَّ انَتَ القادِرُ وَ اَنَا المَقدُور فَمَن یَدَعُ المَقدُورَ اِلَّا القادِرُ یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ

دعای تسخیر دیگران:

برای محبت:این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است

روش طلسم نوشتن:

مسخر كردن افراد از طريق سحر و جادو امكان دارد و برخي از اذكار و اوراد و ادعيه درباره تسخير افراد از طريق سحر و جادو و…وجود دارد و برخي از كتاب ها نيز در اين باره تاليف شده است كه البته ما نمي توانيم آنها را تاييد يا تكذيب كنيم.

توضيح بيشتر اينكه :

در اين که سحر از چه تاريخي به وجود آمده، بحث فراوان است. اين قدر مي توان گفت که سحر از زمان هاي خيلي قديم در ميان مردم رواج داشته است، ولي تاريخ دقيقي براي آن در دست نيست و نيز نمي توان گفت چه کسي براي نخستين بار جادوگري را به وجود آورد.(تفسير نمونه، آيت الله مکارم شيرازي، ج ۱، ص ۲۷۷).

بیشتر بخوانید  خواص ذکر یا کافی یا مغنی یا فتاح یا رزاق برای وسعت رزق و روزی

آنچه که از آيات قرآن بر مي آيد اين است که سحر در شهرهاي کهن همانند کلدان و مصر در زمان حضرت موسي و فرعون و پيش از آن در زمان حضرت نوح (ذاريات، ۵۲) رواج داشته است. (تفسير تسنيم، آيت الله جوادي آملي، ج ۵، ص ۶۸۸).

چگونه دیگران را طلسم کنیم:

برای محبت عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود.

۱۱۱ ۲ ۹ ۱۱۱ مما کو دو لام.

طلسم كردن معشوق :

این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز 5 شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است.

بسم الله الرحمن الرحیم اشازنوش 3 کفیطیوش 3 دبراوش 3 قیوش 3 ثنوش 3 قنوش 3 شجکیوش 3 هبوش 3 طقطقوش 3 توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا 3 العجل 3 الساعة.

دعا برای تسخیر قلب معشوق از راه دور:

یک عدد تخم مرغ بیاور و بر آن این طلسم را 7 مرتبه بنویس و سپس آنرا در خاک مدفون کنید و برروی آن آتش روشن کن و این عمل را در روز 5 شنبه در ساعت مشتری و در اول ماه باد انجام داد و بخور برای این عمل صندل سرخ می باشد و طالع طالب قمر در عقرب نباشد.

بیشتر بخوانید  ادعیه و طلسم و تعویذات طلب فرزند و بچه دار شدن زن نازا

786
اقبلت فلانة بنت فلان الی فلان بن فلان و هذا طلسم 1 لا 98 111
111 11 لا 39طا لا 81 الوحا 3 العجل 3 الساعة.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فالح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *