ذکر گرانبها برای رفع سختی و مصیبت و ناراحتی و برآورده شدن حاجت

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com  ذکر گرانبها برای رفع سختی و مصیبت و ناراحتی و برآورده شدن حاجت را قرار دادیم . ذکر زیر ذکری بسیار قوی و مجرب و سریع الاجابه برای برآورده شدن حاجت و خواسته و برطرف شدن و گشایش در سختی و مشکل و گرفتاری و ناراحتی می باشد …

در زندگی همیشه با موقعیت ها و مشکلات مختلف روبرو می شویم که ممکن است باعث ناراحتی و اضطراب ما شود. اما با استفاده از ذکر و دعا می توانیم این سختی ها را برطرف کنیم و حاجت های خود را برآورده کنیم. ذکرهای قوی و مجرب مانند ذکری که در ملکوتی ها آمده است، می تواند به ما کمک کند تا به دوستانه ترین راه حل برای مشکلاتمان دست یابیم. با تمرین و تمرکز بر روی این ذکرها می توانیم در هر لحظه از زندگی خود، از این نعمت های الهی بهره مند شویم و به دست آوریم.

ذکر گرانبها برای رفع سختی و مصیبت و ناراحتی و برآورده شدن حاجت

ذکر رفع سختی,ذکر رفع مصیبت,ذکر رفع ناراحتی,ذکر برآورده شدن حاجت

ذکر گرانبها برای رفع سختی و مصیبت و ناراحتی و برآورده شدن حاجت

دعای حاجت روایی قوی و مجرب

مطلبی بسیار ناب نیز خدمتتون قرار میدم که بارها تجربه شده است ان شا الله برای شما عزیزان نیز جوابدهی عالی داشته باشه.

برای رفع سختی و مصیبت و ناراحتی های زندگی پس از خواندن دو رکعت نماز 311 مرتبه این اسماء چهارگانه را میخوانید سپس سر به سجده میگذارید هر چه از درگاه الهی آرزو دارید بخواهید ، باری تعالی حاجت وی را روا میکند.

بیشتر بخوانید  ذکر بسم الله برای شفای بیماری و رهایی و خلاصی از بیماری ها

اسامی چهارگانه :

یا الله یا عظیم یا فتاح یا جبار

دعای حاجت روایی یکی از دعاهای مجرب و معتبر است که بسیاری از مردم از آن استفاده می‌کنند تا حاجات و دلایل خود را از خداوند بخواهند. بر اساس این دعا، پس از انجام دو رکعت نماز، باید 311 بار اسماء چهارگانه یعنی یا الله، یا عظیم، یا فتاح، یا جبار را تکرار کرده و سپس توجه خود را به سوی خداوند متعال متمرکز کنید و حاجت خود را از او بخواهید. امیدوارم که این دعا برای شما نیز موثر واقع شود و خداوند حاجات شما را برآورده کند.

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *