دعا و سوره قرآنی برای طلب فرزند و بچه دار شدن از امام صادق (ع)

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com دعا و سوره قرآنی برای طلب فرزند و بچه دار شدن از امام صادق (ع) را قرار دادیم . اگر زن و شوهر صاحب بچه نمی شوند ولی دوست دارند که بچه دار شوند می توانند از دعا و سوره قرآنی زیر برای بچه دار شدن استفاده کنند که بسیار مجرب است . این دعا و سوره از امام صادق (ع) برای صاحب فرزند شدن توصیه شده است …

دعا و سوره قرآنی برای طلب فرزند و بچه دار شدن از امام صادق (ع)

دعا برای بچه دار شدن,عای برای طلب فرزند و بچه,دعا برای آوردن بچه سالم,دعای به دنیا آوردن بچه خوب,دعای مجرب برای بچه دار شدن,دعای سریع الاجابه صاحب بچه شدن,بهترین دعا برای طلب بچه

دعا و سوره قرآنی برای طلب فرزند و بچه دار شدن از امام صادق (ع)

ابن‌بکر بن حرث بصری گفت:

به امام صادق‌(ع) گفتم: من از خانواده‌ای هستم که تمامی آنها از بین رفته‌اند و من نیز فرزندی ندارم. ایشان فرمود: این دعا را در حالی که در سجده هستی بخوان: «پروردگارا! نسیلی پاک به من عطا فرما که تو شنوا و پاسخ‌گو هستی»، «پروردگارا! مرا تک و تنها قرار مده و تو بهترین وارثان هستی». می‌گوید: من این را خواندم و دارای دو پسر به نام علی و حسین شدم.

آن حضرت(ع) پیرامون فرزند خواستن فرمود:

هنگامی که خواستی مجامعت کنی این آیه را سه مرتبه بخوان

«و ذا النون اذ ذهب مغاضبا»

و نیز ایشان فرمود:

بیشتر بخوانید  نماز امام جواد برای بچه دار شدن + شرایط و زمان خواندن نماز امام جواد

هر گاه یکی از شما همسرش حامله شد و جنین او چهار ماهه گشت؛ رو به قبله بایستد و آیه‌الکرسی را بخواند و دست خود را بر پهلوی او بگذارد. بگو:

«بارالها!ر من نام این فرزند را محمد گذاشتم».

پس خداوند عزوجل آن را پسر قرار می‌دهد و اگر به اسم گذاردن آن وفا کند خداوند عزوجل آن را سبب برکت برای او قرار می‌دهد و اگر این کار را انجام ندهد اختیارش دیگر با خداوند عزوجل است که او را نگاهدارد و یا این که ببرد.

منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *