دعا برای شانس در قرعه کشی,دعا برای درآمدن نام در قرعه کشی

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعا برای شانس در قرعه کشی,دعا برای درآمدن نام در قرعه کشی را قرار دادیم . دعای سریع الاجابه و مجرب برای افزایش شانس در قرعه کشی بانک و قرعه کشی های محلی و بیرون آمدن نام از جعبه قرعه کشی در سایت ملکوتی ها …

,شانس قرعه کشی ایران خودرو,شانس قرعه کشی ایران خودرو بهمن ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی ایران خودرو آذر ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی ایران خودرو بهمن,شانس قرعه کشی ایران خودرو دی ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی ایران خودرو مرحله سی ام,شانس قرعه کشی ایران خودرو آذر,شانس قرعه کشی ایران خودرو هایما,شانس قرعه کشی ایران خودرو در 1400,شانس قرعه کشی ایران خودرو مرحله دوازدهم,شانس قرعه کشی سایپا,شانس قرعه کشی سایپا آذر ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی سایپا بهمن ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی سایپا آبان 1400,شانس در قرعه کشی سایپا,شانس برنده شدن قرعه کشی سایپا,شانس برنده شدن در قرعه کشی سایپا,شانس برنده شدن ساینا در قرعه کشی سایپا,بیشترین شانس قرعه کشی سایپا,درصد شانس قرعه کشی سایپا,شانس برنده شدن در قرعه کشی سایپا اذر ۱۴۰۰,شانس قرعه کشی هایما,شانس قرعه کشی هایما ایران خودرو,شانس قرعه کشی در ایران خودرو,بیشترین شانس قرعه کشی ایران خودرو,درصد شانس قرعه کشی ایران خودرو,شانس بیشتر در قرعه کشی ایران خودرو,شانس قبولی در قرعه کشی ایران خودرو,شانس برد در قرعه کشی ایران خودرو,شانس برنده شدن قرعه کشی ایران خودرو,شانس برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو چقدر است,افزایش شانس در قرعه کشی ایران خودرو,شانس برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو بهمن ۹۹,شانس قرعه کشی ساینا

دعا برای شانس در قرعه کشی,دعا برای درآمدن نام در قرعه کشی

دعای قرعه کشی,دعای موفقیت در قرعه کشی,دعای شانس زیاد در قرعه کشی,دعای زیاد شدن شانس در قرعه کشی,دعای شانس بالا در قرعه کشی,دعای ق رعه کشی های محلی,دعای قرعه کشی بانک

دعا برای شانس در قرعه کشی,دعا برای درآمدن نام در قرعه کشی

توصیه هایی برای «برنده شدن در قرعه کشی ها»

برخی از عزیزان با ارسال پیامهایی از ما نکته هایی را خواستند که بتوانند با عمل به آنها در قرعه کشی ها برنده شوند، ضمن اینکه به عرض میرساند هر اتفاقی در عالم هستی صرفاً از روی خواست و اراده الهی صورت گرفته و به عهده اوست و هر آنچه خداوند مقدر فرماید، همان خواهد شد ، توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمایم.

مراقبت از طهارت ظاهری و به خصوص دائم الوضو بودن

قبل از نماز صبح هر روز ۷ مرتبه بگویید:

« فَسَیَکفیکَهُمُ اللهُ وَ هُوَ السَّمیعُ العلیم»

و هنگامی که این ذکر را بر زبان می رانید در دل یقین داشته باشید که کمک کنندۀ اصلی و کفایت کنندۀ اصلی همۀ امور ، خود خداوند بی همتاست.

حتی الامکان هر شب، سورۀ واقعه را تلاوت فرمائید.

استمرار بر تلاوت آیات ۲ و ۳ سوره طلاق مشهور به آیۀ « و من یتق الله»

« وَ مَن یَتَّقِ اللهَ یَجعَل لَهُ مَخرَجَاً وَ یَرزُقهُ مِن حَیثُ لا یَحتَسِبُ وَ مَن یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمرِهِ قَد جَعَلَ اللهُ لِکَُلِّ شَیءٍ قَدراً »

همواره پس از نماز صبح ده بار بگوید

سبحانَ اللهِ العَظیمِ وَ بِحَمدِهِ اَستَغفِرُ اللهَ وَ اَسأَلُهُ مِن فَضلِهِ

انگشتری که عقیق شرف الشمس داشته باشد به دست کنید ( عقیق زرد و یا قرمز)

پس از هر نماز واجب این ذکر شریف را بخوانید:

توَکَّلتُ عَلَی الحَیِّ الَّذی لا یَمُوتُ وَ الحَمدُ لِلّهِ الَّذی لَم یَتَّخِذ صاحِبَهً وَ لا وَلَداً وَ لَم یَکُن لَهُ شریکٌ فِی المُلکِ وَ لَم یَکُن لَهُ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرهُ تکبیراً

هر صبح صد بار صلوات بفرستید و قبل از قرعه کشی هم صد بار صلوات فرستاده و اذکار بالا را هم یک بار بخوانید.

هر روز پس از نماز عصر با این ذکر استغفار کنید:

استَغفِرُ اللهَ وَ اَتُوبُ اِلیه

دعای بسیار مجرب و اعجاز انگیز برای خوش شانسی و اقبال در تمام مراحل زندگی

بیشتر بخوانید  دعایی برای جلوگیری از عذاب میت در کفن

1. اول یک جدول 7*7 خالی رسم کنید.

2. سپس عدد اسم خود و مادرتان را با لفظ نسبت بن یا بنت به حروف ابجد کبیر حساب نمایید. (توجه کنید اگر مرد هستید لفظ بن مانند علی بن مریم و اگر زن هستید لفظ بنت مانند فاطمه بنت رقیه استفاده کنید)

3. عدد به دست آمده در قسمت دوم را در تک تک خانه های وفق ضرب کنید و حاصلضرب را جایگزین عدد موجود فعلی کنید.

برای اینکه متوجه شوید به مثال زیر توجه کنید:

خانه اول گوشه سمت راست و بالا عدد 476 است.
اکنون اگر مثلا نام شما علی بن مریم است حروف ابجد کبیر آن به صورت زیر محاسبه می شود.

ع ل ی ب ن م ر ی م= 452 (به حساب ابجد کبیر)
حالا عدد 452 را در تک تک خانه های وفق ضرب نمایید.
452 * 476 = 215152
باید عدد 215152 را به جای عدد 476 در وفق بنویسید و این کار را برای مابقی خانه های جدول نیز انجام دهید. با این کار در پایان شما یک وفق جدید خواهید داشت.
452* 238
452* 231
452* 203
و الی آخر

باید توجه کنید که عدد 452 یک مثال است و عدد اسم شما که به همراه نام مادرتان و با لفظ بن یا بنت جمع بسته شود متفاوت خواهد بود. در زیر جدول حروف ابجد کبیر نوشته شده است.

جدول حروف ابجد کبیر

الف ب ج د ه و ز ح ط ی ک ل م ن
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50
س ع ف ص ق ر ش ت ث خ ذ ض ظ غ
60 70 80 90 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

جدول و مربع وفق 7*7 برای خوش شانسی

جدول و مربع وفق 7*7 برای خوش شانسی

دعای خوشبخت شدن (سوره ای برای خوش شانسی )

اگر بخواهیم که آیه ای از قرآن مجید را به عنوان مجرب ترین آیه برای افزایش رزق و روزی و همچنین گشایش کسب و کار، خیر و برکت معرفی کنیم، بدون تردید آن آیه، آیات 2 و 3 سوره مبارک طلاق می باشد که این آیات به «و من یتق الله» مشهور هستند. از خواص این آیات که بزرگان فرمودند، اثرات آن بر گشایش روزی و برکت در رزق است که بسیار مجرب و تضمین شده است به شرط آنکه با اخلاص و به طور مداوم خوانده شود.

همچنین پیامبر اسلام (ص) می فرماید:

بیشتر بخوانید  علائم حضور جن در منزل - حقایق عجیب و شگفت درباره جنیان

من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر همه انسان ها به آن رجوع کنند و دست به دامن آن شود برای رفع مشکلات شان کفایت می کند و آن آیات 2 و 3 سوره طلاق می باشد.

طلسم قوی برای خوش شانسی؛ طلسم زیاد شدن مال و ثروت

یکی از طلسم هایی که برای زیاد شدن مال، ثروت و شانس می باشد و در خاورمیانه بسیار معروف و قدیمی می باشد طلسم مقلاص که یک نوع طلسم سبز است می باشد و گفته می شود که مردم یهود از طلسم مقلاص بیشتر در کارهای اقتصادی و قمار استفاده می کرده اند. اغلب اثر طلسم مقلاص برای خوش شانسی، مال، ثروت و پیروزی مورد توجه است. به ویژه اینکه این طلسم باعث گیرایی و نفوذ کلامی و قوت صحبت کردن برای فروشندگان و صاحبان کسب و کار به وجود می آورد.

,دعای خوش شانسی,دعای خوش شانسی در قران,دعای خوش شانسی در زندگی,دعای خوش شانسی در قرعه کشی,دعای خوش شانسی نی نی سایت,دعای خوش شانسی قوی,دعای خوش شانسی در کار,دعای خوش شانسی در ازدواج,دعای خوش شانسی و برنده شدن,دعای خوش شانسی خیلی قوی,دعا برای خوش شانسی در زندگی,دعا برای خوش شانس شدن در زندگی,دعا برای خوش شانسی در قرعه کشی,قوی ترین دعای خوش شانسی,دعای بسیار قوی برای خوش شانسی,دعای قوی برای خوش شانسی,دعا برای خوش شانسی در کار,دعای خوش شانسی برای ازدواج,دعای خوش شانسی و برنده شدن در قرعه کشی

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *