دعا برای رفع بی خوابی نوزاد و آرام خوابیدن نوزاد و آرامش نوزاد

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعا برای رفع بی خوابی نوزاد و آرام خوابیدن نوزاد و آرامش نوزاد را قرار دادیم . کودک و نوزاد ممکن است در هنگام شب دچار بی خوابی و بدخوابی شود و مدام از خواب بیدار شده و گریه و زاری کند و یا در خواب آرامش نداشته باشد . بنابراین برای رفع بدخوابی و بی خوابی نوزاد و کودک و آرامش و آرام خوابیدن نوزاد و بچه می توان از ذکر و دعای مجرب زیر استفاده کرد …

دعای رفع بی خوابی نوزاد,دعای رفع بی خوابی حضرت زهرا,دعای رفع بی خوابی صوتی,دعای رفع بی خوابی طفل,دعایی برای رفع بی خوابی نوزاد,دعا برای رفع بی خوابی شب
دعا برای رفع بی خوابی نوزاد و آرام خوابیدن نوزاد و آرامش نوزاد

دعای بی خوابی نوزاد,دعای بدخوابی نوزاد,دعای آرامش خوابیدن نوزاد,دعای آرامش نوزاد هنگام خوابیدن,دعای برطرف شدن بی خوابی کودک و بچه

دعا برای رفع بی خوابی نوزاد و آرام خوابیدن نوزاد و آرامش نوزاد

دعای درمان کم خوابی و بی تابی نوزاد :

قبل از اینکه به مبحث دعایی برای کم خوابی طفل بپردازیم نکاتی را متذکر می شویم که گریه و بی خوابی کودک علل مختلفی دارد که باید با توجه به علت راه درمان داد.

برخی اوقات گریه کودک در اثری مشکلات جسمی مانند دل درد یا گوش درد و … است که در این صورت باید به پزشک مراجعه شود.

بیشتر بخوانید  تاثیر رضایت پدر و مادر در بخت گشایی و ازدواج فرزند

اما برخی اوقات نیز گریه و بی تابی نوزاد بر اثر آزار موجودات ماوراءالطبیعه است برای اینکه اطفال بیشتر از بقیه روی این موجودات حساس هستند و اجنه و عمار مکان هم بیش از بقیه میل به اذیت نوزادان دارند.

امّا چگونه متوجه بشویم علت گریه از آزار این موجودات است؟

نزدیک اذان مغرب طفل را کنار تلوزیون یا رادیو بزارید و صدایش را کمی بلند کنید و خوب به طفل دقت کنید هنگامی که اذان شروع شد اگر طفل یک دفعه ای از جا پرید و حالتی مثل حالت شُک بهش دست داد معنیش همین است.

و برای درمان باید نسخه ذیل را انجام داد:

1- آیات قرآنی زیر را روز سه شنبه یا پنجشنبه یا جمعه هنگام طلوع آفتاب با گلاب و زعفران روی کاغذ سفید بی خط بنویسید و زیر سرش بگذارید (با وضو و اعتقاد کامل رو به قبله)

شش مرتبه أعوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
سه مرتبه بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
یک مرتبه آیة الکرسی
چهار مرتبه سوره حمد
یک مرتبه سوره اخلاص (یا توحید: قل هو الله احد)
و چهار مرتبه لا اله الا الله محمد رسول الله

همچنین بهتر است هنگامی که کودک تازه متولد میشود همین آیات را به همراه حرز صغیر ابودجانه بنویسید و برای همیشه زیر سرش بگذارید تا از جمیع بلایا محفوظ باشد إن شاءالله.

دعای مجرب برای کم خوابی نوزاد :

﴿ وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ يَنْسِفُهَا رَبِّي نَسْفًا فَيَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا لَا تَرَىٰ فِيهَا عِوَجًا لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّآ بِاللهِ العلیِ العظیم﴾

این دعا را در یک برگه کاغذ سفید بدون خط بنویسید و در میان بالش کودک قرار دهید.

بیشتر بخوانید  سوره قرآنی برای حاجت روایی و رفع مشکلات معیشتی و مادی

دعای مجرب برای کم خوابی و رفع گریه نوزاد :

برای دفع گریه کودک، روز جمعه سوره مبارکه رعد را با خلوص نیت (در کاغذ بدون خط) بنویسد و آنرا بر گهواره کودک ببندد گریه کودک دفع میگردد.

دعایی برای درمان کم خوابی و گریه نوزاد

وضو بگیرید و سه بار آیة الکرسی بخوانید و به خود و اطراف و کاغذ بدمید.
در زیر دعا حتما امضای تعویذ دعا را بنویسید و زیر آن هم بنویسید نام صاحب دعا (نام کودک) زاییده (نام مادر کودک)

آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

﴿ إِذْ أَوَى الْفِتْیَهُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِی الْکَهْفِ سِنِینَ عَدَدًا ﴾ سوره کهف – آیه 11 ﴿ َفَمِنْ هَذَا الْحَدِیثِ تَعْجَبُونَ وَ تَضْحَکُونَ وَ لَاتَبْکُونَ وَ أَنتُمْ سَامِدُونَ ﴾﴿ وَ خَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا ﴾ سپس معوذتین (سوره های فلق و ناس) را بنویسید.

توجه شود:

پس از نوشتن دعای گریه بچه – دعای گریه کودک و نوزاد در کاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به کودک یا طفل بیاویزد.

برگرفته از دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.