دعای مجرب برای ازدواج دختر و پسر مجرد و فرزند دار شدن

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com دعای مجرب برای ازدواج دختر و پسر مجرد و فرزند دار شدن را قرار دادیم . دعا و آیه قرآنی و دستورالعمل زیر برای آسان شدن ازدواج دختران و پسران مجرد و صاحب فرزند و بچه شدن بسیار توصیه شده و موثر است …

دعای مجرب برای ازدواج دختر و پسر مجرد و فرزند دار شدن

دعای ازدواج دختر و پسر مجرد,دعای قوی برای آسان شدن ازدواج دختران مجرد,دعای صاحب فرزند و بچه شدن,آیات قرآنی برای بخت گشایی و ازدواج,دعای بچه دار شدن فوری و سریع

دعای مجرب برای ازدواج دختر و پسر مجرد و فرزند دار شدن

کسی که مجرد است و می خواهد ازدواج کند و بخواهد که فرزند دار هم بشود (مشکلات دارو و درمان را برای فرزند دار شدن نکشد)، ابتدا سه روز متوالی روزه مستحبی بگیرد و هر شب بعد از افطار یا مثلاً قبل از آنکه بخوابد آیه زیر (آیه ۷۴ سوره فرقان) را ۲۱ مرتبه بخواند و سپس حاجت خود را طلب کند:

«وَ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»

یعنی: «و کسانى‌اند که مى‌گویند: پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنى چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان».

اگر ماه اول جواب نگرفت، در ماه دوم دوباره همین عمل را انجام دهد و هر ماه آن را تکرار کند تا بالأخره به نتیجه برسد. ان شاء الله به مطلوب نظرش می رسد.

بیشتر بخوانید  دعای سریع رفع مشکلات مالی برای گشایش در مشکلات مالی

  منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *