دعای قوی برای رفع بخل و خسیس بودن شوهر 100% تضمینی و مجرب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعای قوی برای رفع بخل و خسیس بودن شوهر 100% تضمینی و مجرب را قرار دادیم . دعای قوی و مجرب و تضمینی برای از بین رفتن و رفع خسیس بودن و بخل شوهر . اگر زنی شوهر خسیس و بخیلی داشته باشد جهت رفع این مشکل می تواند از دعای زیر استفاده کند …

دعای قوی برای رفع بخل و خسیس بودن شوهر 100% تضمینی و مجرب

دعای رفع بخل شوهر,دعای رفع خسیس بودن شوهر,دعای رفع بخل و حسادت شوهر,دعای از بین رفتن بخل و خساست شوهر

دعای از بین رفتن بخل و خشاست شوهر

دعای رفع خساست شوهر

🔰 دو دستور مجرب برای از بین بردن خساست :

1️⃣ دستور اول :

🔻با ایمان خالص و توجه قلبی آیه ۹۲ از سوره مبارکه 💫آل عمران 💫را بیست و یک مرتبه بخوانید . سپس آنرا بر کاغذ بنویسید و در آب حل کنید و به فرد مورد نظر بنوشانید ، به اذن خداوند متعال بخل و خساست آن فرد از بین میرود .

🌛لن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَیْءٍ فَإِنَّ اللّهَ بِهِ عَلِیمٌ🌜

📍این عمل را میتواند به مدت یک هفته ادامه دهد،در کاغذ بدون خط بنویسد با جوهر روحانی

2️⃣ دستور دوم :

🌀جهت دریافت خرجی : اگر همسرتان بهتون خرجی نمیده یا پول کم میده :

🔰 قبل از اینکه ازش تقاضای پول بکنید سوره💫 قدر💫را مرتب بخونید و به طرفش فوت کنید .

راهکار قرآنی برای رفع بخل و خساست

بیشتر بخوانید  دعای پیامبر اکرم در غروب جمعه برای حاجت خواستن

قرآن در تبیین صفت بخل در انسان بیان می‌دارد که این صفت در وی به عنوان غریزه‌ای با جان آدمیان عجین شده است.

در آیه ۱۲۸ سوره نساء در این باره می‌فرماید:

و احضرت الانفس الشح؛ جان‌های آدمیان بخل و آزمندی را حاضر دارد.

در آیه ۱۰۰ سوره اسراء بیان می‌کند که:

بخل و تنگ چشمی در انسان امری ذاتی است و انسان با این صفت و خصلت ذاتی آفریده شده است: و کان الانسان قتورا؛ زیرا این آیه در مقام تبیین و تعلیل چگونگی برخی از اعمال وارد شده است و بیان می‌کند که علت رفتار ناپسند آدمی را می‌بایست در این خصلت ذاتی او دانست که موجودی آزمند و بخیل است.

دعا و آیه برای رفع بخل و خساست

در آیه ۹ سوره حشر اصل را بخل و خست آدمی قرار می‌دهد و می‌فرماید :

انسان به طور طبیعی موجودی آزمند، خسیس و بخیل است و تنها عده‌ای هستند که با مبارزه با این قوه غریزی و مهار آن می‌کوشند تا از شر آن مصون بمانند.

از این رو بیان می‌کند:

و من یوق شح نفسه فاولئک هم المفلحون؛ هر کس از خست جانش، خود را در امان و مصون نگه دارد رستگار می‌شود و آنان همان رستگارانند.

قرآن برای رهایی انسان از منش و صفت بخل (آل عمران آیه ۱۸۰) از او می‌خواهد تا در حوزه شناختی تغییر اساسی در بینش و نگرش خود ایجاد کند و بر این باور باشد که خداوند مالک بر آسمان و زمین است و اوست میراث‌دار زمین و آسمان‌ها. (همان) توجه به غنای مطلق الهی (سوره محمد آیه ۳۸) و فقر ذاتی خود موجب می‌شود تا در رفتار خویش تجدیدنظر کرده و راه احسان را در پیش گیرد.

بیشتر بخوانید  ذکر و دعاهای افزایش روزی و برکت مال و رسیدن به ثروت فراوان

انسانی که بداند همه دارایی‌ها از آن خداست (نساء آیه ۳۷ و ۳۹) و مشیت الهی در توسعه و تضییق روزی انسان‌ها نقش دارد (اسراء آیه ۲۹ و ۳۰) درک درستی از خیر و شر پیدا می‌کند (آل عمران آیه ۱۸۰ و محمد آیه ۳۸) و به آسانی می‌تواند از منش و صفت بخل رهایی یابد.

دعا و آیه برای رفع بخل و خساست

بنابراین برای نجات از بخل و صفت‌های نادرستی از این دست بر انسان است که نخست به شناخت درستی از وضعیت و موقعیت خود در هستی دست یابد و بفهمد که چه کسی است و در چه مقامی نشسته است آن گاه درمی‌یابد که خداوند است که مالک هستی است و او تنها کسی است که دارای غنای ذاتی می‌باشد و همگان در فقر ذاتی بسر می‌برند و این که خدا عالم به همه امور است (نساء آیه ۳۷ تا ۴۰) و مشیت و اراده اوست که کسی را فقیر و یا ثروت‌مند می‌سازد.

این گونه است که انسان با تغییر در بینش و نگرش خود می‌تواند در منش خود نیز تغییر ایجاد کرده و به کنترل و مهار خصلت ذاتی حرص بپردازد و رفتار خود را از بخل به احسان و نیکوکاری مبدل سازد.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فالح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *