دعای طلسم خوش شانسی برای افزایش شانس و خوش شانسی در زندگی

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعای طلسم خوش شانسی برای افزایش شانس و خوش شانسی در زندگی را قرار دادیم . طلسم و دعای بسیار قوی و مجرب برای زیاد شدن و افزایش شانس و خوش اقبالی و جلب و جذب شانس زیاد . برای خوش شانسی و داشتن شانس زیاد در کارها و زندگی می توانید از بهترین و قوی ترین دعای طلسم خوش شانسی زیر استفاده کنید . سایت ملکوتی ها …

,طلسم خوش شانسی,طلسم خوش شانسی چیست,طلسم خوش شانسی قوی,طلسم خوش شانسی مرینت,طلسم خوش شانسی دختر کفشدوزکی,طلسم خوش شانسی نی نی سایت,طلسم خوش شانسی در قرعه کشی,طلسم خوش شانسی اسمرالدا,طلسم خوش شانسی آدرین,جدول طلسم خوش شانسی,طلسم قوی برای خوش شانسی,طلسم بسیار قوی برای خوش شانسی,عکس طلسم خوش شانسی مرینت,طلسم جدول هفت در هفت خوش شانسی

دعای طلسم خوش شانسی برای افزایش شانس و خوش شانسی در زندگی

دعای خوش شانسی,طلسم خوش شانسی,طلسم افزایش شانس,نوشتن طلسم برای خوش شانسی,نوشتن دعای مجرب خوش شانسی,طلسم و دعای زیاد شدن شانس

دعای طلسم خوش شانسی برای افزایش شانس و خوش شانسی در زندگی

دعای بسیار مجرب و اعجاز انگیز برای خوش شانسی و اقبال در تمام مراحل زندگی

1. اول یک جدول 7*7 خالی رسم کنید.

2. سپس عدد اسم خود و مادرتان را با لفظ نسبت بن یا بنت به حروف ابجد کبیر حساب نمایید. (توجه کنید اگر مرد هستید لفظ بن مانند علی بن مریم و اگر زن هستید لفظ بنت مانند فاطمه بنت رقیه استفاده کنید)

بیشتر بخوانید  ختم مجرب سوره توحید جهت برگشت معشوق,بازگشت معشوق

3. عدد به دست آمده در قسمت دوم را در تک تک خانه های وفق ضرب کنید و حاصلضرب را جایگزین عدد موجود فعلی کنید.

برای اینکه متوجه شوید به مثال زیر توجه کنید:

خانه اول گوشه سمت راست و بالا عدد 476 است.
اکنون اگر مثلا نام شما علی بن مریم است حروف ابجد کبیر آن به صورت زیر محاسبه می شود.

ع ل ی ب ن م ر ی م= 452 (به حساب ابجد کبیر)
حالا عدد 452 را در تک تک خانه های وفق ضرب نمایید.
452 * 476 = 215152
باید عدد 215152 را به جای عدد 476 در وفق بنویسید و این کار را برای مابقی خانه های جدول نیز انجام دهید. با این کار در پایان شما یک وفق جدید خواهید داشت.
452* 238
452* 231
452* 203
و الی آخر

باید توجه کنید که عدد 452 یک مثال است و عدد اسم شما که به همراه نام مادرتان و با لفظ بن یا بنت جمع بسته شود متفاوت خواهد بود. در زیر جدول حروف ابجد کبیر نوشته شده است.

جدول حروف ابجد کبیر

الف ب ج د ه و ز ح ط ی ک ل م ن
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50
س ع ف ص ق ر ش ت ث خ ذ ض ظ غ
60 70 80 90 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

جدول و مربع وفق 7*7 برای خوش شانسی

جدول و مربع وفق 7*7 برای خوش شانسی

دعای خوشبخت شدن (سوره ای برای خوش شانسی )

اگر بخواهیم که آیه ای از قرآن مجید را به عنوان مجرب ترین آیه برای افزایش رزق و روزی و همچنین گشایش کسب و کار، خیر و برکت معرفی کنیم، بدون تردید آن آیه، آیات 2 و 3 سوره مبارک طلاق می باشد که این آیات به «و من یتق الله» مشهور هستند. از خواص این آیات که بزرگان فرمودند، اثرات آن بر گشایش روزی و برکت در رزق است که بسیار مجرب و تضمین شده است به شرط آنکه با اخلاص و به طور مداوم خوانده شود.

همچنین پیامبر اسلام (ص) می فرماید:

بیشتر بخوانید  دعای مشکل گشای سریع الاجابه و مجرب برای مشکل گشایی فوری

من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر همه انسان ها به آن رجوع کنند و دست به دامن آن شود برای رفع مشکلات شان کفایت می کند و آن آیات 2 و 3 سوره طلاق می باشد.

طلسم قوی برای خوش شانسی؛ طلسم زیاد شدن مال و ثروت

یکی از طلسم هایی که برای زیاد شدن مال، ثروت و شانس می باشد و در خاورمیانه بسیار معروف و قدیمی می باشد طلسم مقلاص که یک نوع طلسم سبز است می باشد و گفته می شود که مردم یهود از طلسم مقلاص بیشتر در کارهای اقتصادی و قمار استفاده می کرده اند. اغلب اثر طلسم مقلاص برای خوش شانسی، مال، ثروت و پیروزی مورد توجه است. به ویژه اینکه این طلسم باعث گیرایی و نفوذ کلامی و قوت صحبت کردن برای فروشندگان و صاحبان کسب و کار به وجود می آورد.

,دعای خوش شانسی,دعای خوش شانسی در قران,دعای خوش شانسی در زندگی,دعای خوش شانسی در قرعه کشی,دعای خوش شانسی نی نی سایت,دعای خوش شانسی قوی,دعای خوش شانسی در کار,دعای خوش شانسی در ازدواج,دعای خوش شانسی و برنده شدن,دعای خوش شانسی خیلی قوی,دعا برای خوش شانسی در زندگی,دعا برای خوش شانس شدن در زندگی,دعا برای خوش شانسی در قرعه کشی,قوی ترین دعای خوش شانسی,دعای بسیار قوی برای خوش شانسی,دعای قوی برای خوش شانسی,دعا برای خوش شانسی در کار,دعای خوش شانسی برای ازدواج,دعای خوش شانسی و برنده شدن در قرعه کشی

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *