دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور

دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور

دعای رفع کدورت و نارحتی - بازگشت معشوق از راه دور
دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور

در این پست از سایت ملکوتیها دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور را قرار داده ایم.چنانچه بین شما و فرد مورد علاقه یتان ناراحتی و کدورت پیش آمده است ،دعا و دستورالعمل مجرب ذکر شده را انجام دهید تا هرچه سریعتر به صلح و آشتی برسید.

دعای رفع کدورت و نارحتی - بازگشت معشوق از راه دور
دعای رفع کدورت و نارحتی – بازگشت معشوق از راه دور

دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور,دعای رفع کدورت بین زن و شوهر,دعای رفع کدورت بین مادر و پسر,دعای رفع کدورت معشوق,دعای رفع کدورت از راه دور,دعای رفع کدورت بین دو دوست,دعای رفع کدورت,دعای رفع کدورت بین خانواده,دعای رفع کدورت بین اعضای خانواده,دعای بازگشت معشوق فوری,دعای بازگشت معشوق در یک روز,دعای بازگشت معشوق,دعای بازگشت معشوق از راه دور,دعای بازگشت معشوق سوزاندنی,دعای بازگشت معشوق با اسپند,دعای بازگشت معشوق با فلفل سیاه,دعای بازگشت معشوق از راه دور

 

دعای رفع کدورت و نارحتی – بازگشت معشوق از راه دور

دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق

اگر بین شما و معشوقتان کدورتی پیش آمده و او از شما دور شده است، می توانید دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق را هفت مرتبه بخوانید تا هرچه سریعتر کدورت بین شما برطرف شود و با رفع کدورت و بستن زبان وی بتوانید معشوق خود را بازگردانید.

« اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (نام شخص طالب را ببرد) فی قلب (نام طرف قهر کرده را ببرد) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم »

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

طلسمی که در زیر آمده است به عنوان طلسم قوی برای بازگشت معشوق می باشد که باید آن را با زعفران روی پارچه ای سفید و تمیز نوشته سپس پارچه را زیر درختی سر سبز دفن کنید. در جدول قدرت ، پایداری و اولویت طلسم قوی برای بازگشت معشوق بر دعا رفع کدورت و بازگشت معشوق چیره است . 

بیشتر بخوانید  دعا و طلسم قوی برای ازدواج و جذب دختر مورد علاقه

« الوهح الوهح الوهح به نام فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا علیکم یا ابا ابطین اسواس اسواس احضروا ف ل ا ن ب ن ف ل ا ن »

دعای بازگشت معشوق در یک روز

دعای بازگشت معشوق در یک روز بسیار سریع و فوری عمل کرده و با عزیز شدن نزد معشوق باعث برگرداندن عشق شما در یک روز می شود. دعای بازگشت معشوق در یک روز را که در زیر آمده است 1000 مرتبه بخوانید تا با ایجاد حس وابستگی معشوق بتوانید وی را خیلی فوری برگردانید. دعای بازگشت معشوق در یک روز بر دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق چیره است. 

« فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ و لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم »

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در مطلب سوره ای برای بازگشت معشوق آمده بسیار قابل توجه می باشد چرا که این دعا از نشانه های اراده ی قوی خداوند است. به این صورت که اگر خداوند کاری را بخواهد حتما انجام می شود. و به همین دلیل است که جزو ده دعای بازگشت معشوق می باشد. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق بر دعا رفع کدورت و بازگشت معشوق چیره است. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.

« إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (نحل، ۴۰)إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل عمران، ۴۷ و…) خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل‏عمران، ۵۹) إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (یس، ۸۲) وَیَوْمَ یَقُولُ کُن َیَکُونُ (انعام، ۷۳) »

دعای بازگشت معشوق در سه روز

برای بازگشت معشوق در سه روز می توانید از دعای بازگشت معشوق در سه روز استفاده کنید. این دعا در بین مجموعه دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق بسیار مجرب است و با بیقراری شدید معشوق باعث برگشتن محبوب شما می شود. دعای بازگشت معشوق در سه روز که در زیر آمده است را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب  بخوانید. 

بیشتر بخوانید  دعا و دستور مجرب برای تسخیر و مطیع کردن شخص مورد نظر

« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

معجزه ای برای بازگشت معشوق

یکی از سوره هایی که می گویند برای بازگشت معشوق معجزه می کند سوره ضحی است که در سوره ضحی برای بازگشت معشوق  نیز در موردش صحبت کردیم.

سوره ای که به عنوان معجزه بازگشت معشوق در نظر گرفته می شود. نود و سومین سوره قرآن کریم است که مکی و ۱۱ آیه دارد. امام صادق علیه السلام در فضیلت این سوره مبارکه فرمودند: هر کس سوره «ضحی» را شب یا روز زیاد بخواند چیزی در حضورش نیست مگر اینکه به نفع او شهادت می دهند حتی مو و پوست و گوشت و استخوانش. معجزه ای برای بازگشت معشوق و دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق با هم بسیار قدرتند تر می شودند. 

خداوند پس از این شهادت ها می گوید: «شهادت شما را برای این بنده ام پذیرفتم. او را به بهشت ببرید تا هر چه که دوست دارد به او اعطا شود. گوارایش باد.»

دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق

در مواردی که طاقت دوری معشوق را ندارید و می خواهید خیلی فوری بازگشت محبوب رخ دهد می توانید از دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق استفاده کنید. این دعا با رفع کدورت به شما کمک می کند به خواسته خود برسید. دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق از دعایی که دعاجو تحت عنوان دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق معرفی کرده است قدرتمند تر می باشد. 

«اللهُمَّ إِنِّی أَطَعْتُکَ فِی أَحَبِّ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ التَّوْحِیدُ وَ لَمْ أَعْصِکَ فِی أَبْغَضِ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ الْکُفْرُ فَاغْفِرْ لِی مَا بَیْنَهُمَا یَا مَنْ إِلَیْهِ مَفَرِّی آمِنِّی مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَیْکَ اللهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثِیرَ مِنْ مَعَاصِیکَ وَ اقْبَلْ مِنِّی الْیَسِیرَ مِنْ طَاعَتِکَ یَا عُدَّتِی دُونَ الْعُدَدِ وَ یَا رَجَائِی وَ الْمُعْتَمَدَ وَ یَا کَهْفِی وَ السَّنَدَ وَ یَا وَاحِدُ یَا أَحَدُ یَا قُلْ هُوَ اللهُ أَحَدٌ اللهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ یُوْلَدْ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوا أَحَدٌ. أَسْأَلُکَ بِحَقِّ مَنِ اصْطَفَیْتَهُمْ مِنْ خَلْقِکَ وَ لَمْ تَجْعَلْ فِی خَلْقِکَ مِثْلَهُمْ أَحَدا أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ تَفْعَلَ بِی مَا أَنْتَ أَهْلُهُ اللهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِالْوَحْدَانِیَّهِ الْکُبْرَى وَ الْمُحَمَّدِیَّهِ الْبَیْضَاءِ وَ الْعَلَوِیَّهِ الْعُلْیَا [الْعَلْیَاءِ] وَ بِجَمِیعِ مَا احْتَجَجْتَ بِهِ عَلَى عِبَادِکَ وَ بِالاسْمِ الَّذِی حَجَبْتَهُ عَنْ خَلْقِکَ فَلَمْ یَخْرُجْ مِنْکَ اِلّا إِلَیْکَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ أَمْرِی فَرَجا وَ مَخْرَجا وَ ارْزُقْنِی مِنْ حَیْثُ أَحْتَسِبُ وَ مِنْ حَیْثُ لا أَحْتَسِبُ إِنَّکَ تَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ »

بیشتر بخوانید  دعای رفع اختلافات زناشویی زن و شوهر - دعای ایجاد آرامش و صلح در خانه

طلسم قوی بازگشت معشوق از راه دور

اگر معشوق در دسترس نباشد و در راه دوری باشد باید طلسم قوی بازگشت معشوق از راه دور را به 41 عدد هسته خرما خوانده و هر کدام را در جایی خاک کرد. طلسم قوی بازگشت معشوق از راه دور که به هسته خرما خوانده می شود بسیار مجرب است. 

« سلام علیکم یا دیوان سلام علیکم یا پریان سلام علیکم یا جنیان سلام علیکم یا جادویان سلام علیکم یا دیوان نر سلام علیکم یا دیوان ماده سلام علیکم یا دیوان سیاه سلام علیکم یا دیوان سفید سلام علیکم یا هفتاد دیوان که گوش ندارید سلام علیکم یا هفتاد دیوان که گلو ندارید سلام علیکم یا هفتاد دیوان که چشم ندارید سلام علیکم یا هفتاد دیوان که بینی ندارید سلام علیکم یا هفتاد دیو که جادویی دانید سلام علیکم یا هفتاد دیو که بر زمین روید سلام علیکم یا هفتاد دیو که سوگند می دهم که بروید بخانه ( فلانی فرزند فلانی ) برای مثال ( مریم  فرزند محمد ) و او را زه کمان در جان بدرید و بگذارید چنانچه خوابش نباشد و قرارش و آرامش نگیرد و جهان بر وی تاریک و دل تنگ گردد و چشمش سیاه کنید که هیچکس را نه بیند الا به عشق و محبت و دوستی و الفت من و سر آشفته و عقل تهی فریاد دارد که یا لواهد صواه که در آتش افتادم از دوستی ( فلان بن فلان ) برای مثال ( مراد فرزند اسدالله  ) »

دعای رفع کدورت و ناراحتی – بازگشت معشوق از راه دور,دعای رفع کدورت بین زن و شوهر,دعای رفع کدورت بین مادر و پسر,دعای رفع کدورت معشوق,دعای رفع کدورت از راه دور,دعای رفع کدورت بین دو دوست,دعای رفع کدورت,دعای رفع کدورت بین خانواده,دعای رفع کدورت بین اعضای خانواده,دعای بازگشت معشوق فوری,دعای بازگشت معشوق در یک روز,دعای بازگشت معشوق,دعای بازگشت معشوق از راه دور,دعای بازگشت معشوق سوزاندنی,دعای بازگشت معشوق با اسپند,دعای بازگشت معشوق با فلفل سیاه,دعای بازگشت معشوق از راه دور

 

برگرفته از سایت دعایاب مرجع ادعیه و اذکار قرآنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.