دعای رفع درد قلب درد و نارسایی قلبی و درمان و شفای ناراحتی قلبی

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب ملکوتی ها malakootiha.com دعای رفع درد قلب درد و نارسایی قلبی و درمان و شفای ناراحتی قلبی را قرار دادیم . ذکر و دعا و سوره قرآنی مجرب برای درمان و شفای ناراحتی قلبی و رفع نارسایی قلب و باز شدن رگ های بسته شده قلب و درمان بیماری های عروقی …

دعای بیماران قلبی,دعای بیماری قلب,دعا بیماری قلب,دعای شفای بیماری قلبی,دعای رفع بیماری قلبی,دعا برای بیماری قلبی,دعای شفای بیمار قلبی,دعای شفای بیماران قلبی

دعای رفع درد قلب درد و نارسایی قلبی و درمان و شفای ناراحتی قلبی

دعای برطرف شدن ناراحتی قلبی,دعای درمان نارسایی قلبی,دعای برطرف شدن درد قلب,دعای رفع تپش قلبی شدید,دعای قوی و مجرب شفای بیماری قلبی عروقی

دعای رفع درد قلب درد و نارسایی قلبی و درمان و شفای ناراحتی قلبی

برای رفع ناراحتی قلبی یا درد قلب آیه شریفه ذیل را بر یک لیوان آب پاک قرائت کند و آن آب را بنوشد .

این عمل را یک هفته مداوم انجام دهد مشکل قلبی اش برطرف خواهد شد. مجرب است.

(و اِذْ قَتَلْتُمْ نَفْسًا فَادّارَءْتُمْ فیها وَاللهُ مُخْرِجٌ ما کُنْتُمْ تَکْتُمُونَ)

معنی آیه فوق :

و (به یاد آرید) وقتی که نفسی را کشتید و یکدیگر را درباره آن متهم کرده و نزاع برانگیختید، و خداوند می‌خواست راز پنهانی شما را آشکار کند.

معانی کلمات آیه :

فادارأتم: اختلاف كرديد، اصل آن درأ به معنى دفع است. تدارأ: اختلاف و تدافع

نکته های آیه :

جريان قتل و فرمان ذبح گاو، در آيات قبل به طور مفصّل بيان شده است، ولى اين آيه خلاصه‌ى ماجرا را ذكر مى‌كند تا هشدارى مجدد باشد كه آنچه را شما پنهان مى‌داشتيد، خداوند با فرمان ذبح و زدن قسمتى از گاو به بدن مقتول و زنده شدن مقتول و معرّفى نمودن قاتل خويش، افشا ساخت واز خلاف‌كارى‌هاى شما پرده برداشت.

پيامبر اكرم (ص) فرمودند:

اگر انسان در لابلاى سنگ‌هاى محكم كه هيچ روزنه‌اى در آن نباشد، عملى را انجام دهد، خداوند آنرا براى مردم ظاهر مى‌كند.

در روايات مى‌خوانيم:

گاو ميان سالِ زرد رنگ با آن خصوصيّات، تنها در اختيار جوانى بود كه معامله‌ى پرسودى برايش پيش آمده بود، امّا چون كليد انبار زير سر پدرش بود و او براى اينكه پدر را بيدار نكند، از سود گذشت. و خداوند براى جبران اين خدمت فرزند به پدر، پاسخ بهانه‌هاى بنى‌اسرائيل را چنان قرار داد كه گاو آن جوان، متعيّن شود تا آنرا با قيمت گران بفروشد.

حضرت موسى فرمود: «انظروا الى البر ما يبلغ باهله» بنگريد به نيكى، كه چه به اهلش مى‌رساند.

پیام های آیه :

1- هر كس به گناه ديگران راضى باشد، در گناه آنان شريك است. خداوند به يهوديان زمان پيامبر نسبت قتل داده است، گويا آنان به قتل زمان موسى راضى بودند. «وَ إِذْ قَتَلْتُمْ»

2- گاهى انسان با نسبت دادن جرم به ديگران، مى‌خواهد با حيله آنرا از خود دفع كند. غافل از آنكه اگر خداوند بخواهد، با زدن مرده‌اى بر مرده‌ى ديگر، مسائل را روشن و مجرم را افشا مى‌كند. «وَ اللَّهُ مُخْرِجٌ ما كُنْتُمْ تَكْتُمُونَ»

برگرفته از دعا سایت

******************************

بازنشر : سایت ملکوتی ها سایت بزرگ ذکر و دعا و تعبیر خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.