دعای ابطال فوری چشم زخم – دفع چشم نظر بد

دعای ابطال فوری چشم زخم - دفع چشم نظر بد

دعای ابطال فوری چشم زخم - دفع چشم نظر بد
دعای ابطال فوری چشم زخم - دفع چشم نظر بد

در این مطلب از سایت malakootiha.com مطلبی در مورد دفع چشم زخم ذکر میگردد.

تعویذ مجرب ذیل برای ابطال چشم زخم بسیار فوری و قوی است که این تعویذ منقول است از حضرت رسول اکرم (ص) .

برای دفع چشم زخم برای ابطال چشم زخم و دفع نظر بد ، در ابتدا نیت کرده و در زمان سعد و مکانی پاک با رعایت آداب و شرایط و طهارت دعای ذیل را بخواند و آن دعا اینست :

(اَللّهُمَّ ذَا السُّلْطانِ الْعَظیمِ وَالْمَنِّ الْقَدیمِ وَالْوَجْهِ الْکَریمِ ذَا الْکَلِماتِ التّامّاتِ وَالدَّعَواتِ المُسْتَجابات عافِ فُلاناً مِنْ اَنْفُسِ الْجِنِّ وَ اَعْیُنِ الاِْنْسِ ) .

خدایا اى صاحب سلطنت بزرگ و نعمت دیرین و ذات بزرگوار و صاحب کلمات تام و تمام و دعاهاى مستجاب شده عافیت ده فلانى را از نفسهاى جنیان و چشم مردم.

همچنین برای ابطال هر نوع چشم زخم میتواند صبح روز جمعه دعای عظیم الشان فوق را بر ظرفی از آب پاک به تعداد هفت مرتبه بخواند و آن آب را در سه نوبت در همان روز جمعه بنوشد.

*****

دعای ابطال فوری چشم زخم - دفع چشم نظر بد , دعا جهت چشم زخم و زخم چشم , دعای درمان چشم زخم و نظر بد , دعای دفع چشم حسود , دعای حسود بند , دعای نظر بند , دعای نظر بندی و چشم زخم , دعای حسودبند و نظر بند , دعای ابطال نظر بد و چشم زخم , دعای چشم زخم و نظر تنگی , جلوگیری از چشم زخم , دعای خیلی قوی برای چشم زخم , دعای سریع الاجابه برای چشم زخم

2 نظرات
  1. ییری می گوید

    بسیار عالی هست

  2. Love می گوید

    سلام.‌ من ی مدته احساس سنگینی و بی حالی دارم. .راهنمایی کنید علتش چیه؟
    با سپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =