دعایی که تا اذان صبح حاجت میده صددرصد تضمینی و مجرب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعایی که تا اذان صبح حاجت میده صددرصد تضمینی و مجرب را قرار دادیم . اگر به دنبال دعایی مجرب و سریع الاجابه برای برآورده شدن حاجت و رسیدن به خواسته هایتان هستید این دعا را بخوانید که گفته شده صددرصد تا اذان صبح حاجت میده . سایت ذکر و دعای ملکوتی ها …

دعایی که تا اذان صبح حاجت میده صددرصد تضمینی و مجرب

دعایی برای حاجت قبل از اذان صبح,دعایی برای براورده شدن حاجت قبل از اذان صبح,دعای حاجت روایی تا اذان صبح

دعایی که تا اذان صبح حاجت میده صددرصد تضمینی و مجرب

در هنگام اقامه اذان صبح، دعای زیر را بخوانید:

اللّٰهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِإِقْبالِ نَهارِکَ، وَ إِدْبارِ لَیْلِکَ، وَحُضُورِ صَلَواتِکَ وَأَصْواتِ دُعاتِکَ.
خدایا از تو می‌خواهم به آمدن روزت و رفتن شبت و رسیدن نمازهایت و بانگ‌های دعایت.
وَتَسْبِیحِ مَلائِکَتِکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَأَنْ تَتُوبَ عَلَیَّ إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحِیمُ
و تسبیح فرشتگانت، این‌که بر محمّد و خاندان محمّد درود فرستی و توبه‌ام را بپذیری که تویی توبه‌پذیر و بخشنده.

دستورات یازده گانه بین الطلوعین:

هر یک از ذکر‌ها و دعای زیر را باید به ترتیب بخواند.

در بین الطلوعین احسن اعمال پس از نماز نافله صبح و نماز صبح موارد زیر می‌باشد:

۱- تسبیحات حضرت زهرا (س)

۳۴ بار الله اکبر، ۳۳ بار الحمدلله، ۳۳ بار سبحان الله

۲- خواندن دعای زیر

سُبْحانَ اللّهِ کُلَّما سَبَّحَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُسَبَّحَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ کُلَّما حَمِدَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُحْمَدَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللّهُ کُلَّما هَلَّلَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُهَلَّلَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ.

بیشتر بخوانید  طلسم عشق فوری - طلسم عشق سوزاندنی

منزه است خدا هر زمان که چیزى او را تنزیه کند، و آنچنان‌که دوست دارد تنزیه شود، و آنچنان‌که او شایسته آن است، و آنگونه که براى مقام والا و رفعت جلالش سزاوار است و سپاس خداى را هر زمان که او را چیزى سپاس گوید و همان طور که دوست دارد سپاسش گویند و چنان‌که شایسته آن است و آنگونه که براى مقام والا و شکوه رفیعش سزاوار است. معبودی جز خدا نیست هر آن‌که چیزى به یگانه‌ پرستی اش بانگ برآرد و همان طور که دوست دارد یگانه شمرده شود و آنگونه که سزاوار است وآنگونه که شایسته مقام والا و عزت رفیع او است.

وَ اللّهُ اَکْبَرُ کُلَّما کَبَّرَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُکَبَّرَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ سُبْحانَ اللّهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللّهُ وَ اللّهُ اَکْبَرُ عَلى کُلِّ نِعْمَهٍ اَنْعَمَ بِها عَلَىَّ وَ عَلى کُلِّ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِهِ مِمَّنْ کانَ اَوْ یَکُونُ اِلى یَوْمِ الْقِیمَهِ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَسْئَلُکَ مِنْ خَیْرِ ما اَرْجُو وَ خَیْرِ ما لا اَرْجُو وَ اَعُوذُ بِکَ مِنْ شَرِّ ما اَحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ ما لا اَحْذَرُ.

و (خدا بزرگتر است) هر زمان که او را چیزى به بزرگى یاد کند و همان طور که دوست دارد به بزرگى یاد شود و چنان‌که او شایسته آن است و آنگونه که براى مقام والا و عزت رفیعش سزاوار است. منزه است خدا و سپاس تنها خدا راست، و معبودى جز خدا نیست، و خدا بزرگ‌تر است براى هر نعمتى که به من و به هر یک از مخلوقاتش عطا نموده، چه آنان‌که بوده ‌اند و چه آنان‌که تا روز قیامت خواهند آمد. خدایا از تو می‌خواهم که بر محمّد و خاندان محمّد درود فرستى، و از تو از بهترین چیزیکه امید دارم و از بهترین چیزیکه امید ندارم درخواست می‌کنم، و به تو پناه می‌آورم از شر آنچه که پرهیز می‌کنم و از شر آنچه که نمی‌پرهیزم.

بیشتر بخوانید  خواص ذکر یا ودود یا ذا العرش المجید برای اجابت دعا و حاجت با معنی

۳- دویست مرتبه ذکر شریف لا اله الا الله

۴- هفتاد مرتبه ذکر الحی

۵- یک مرتبه سوره فجر

۶- هفت مرتبه قرائت سوره قدر

۷- سه مرتبه قرائت سوره کافرون

۸- سه مرتبه قرائت سوره فلق

۹- سه مرتبه قرائت سوره ناس

۱۰- یازده مرتبه قرائت سوره توحید

۱۱- بقیه زمان را تا طلوع آفتاب لا اله الا الله بگوید
ذکری برای بر آورده شدن حاجت در زمان بین الطلوعین:

آیت الله شیخ محمد تقی بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود دستور عمل زیبایی را نوشته بودند که در ادامه می‌خوانید:
هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق (۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد:
۱۴ مرتبه صلوات
۴۰ مرتبه یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی
۱۴ مرتبه صلوات

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فالح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *