دعایی قوی برای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعایی قوی برای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص را قرار دادیم . دعایی قوی و مجرب و فوری برای عزیز و گرامی شدن در نزد معشوق و محبوب و عزیز شدن نزد شخصی خاص و عزیز و محترم شدن در نزد همه مردم و جمیع خلایق در سایت ملکوتی ها …

دعای عزیز شدن نزد شوهر,دعای عزیز شدن نی نی سایت,دعای عزیز شدن نزد معشوق,دعای عزیز شدن نزد شوهر از راه دور,دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر,دعای عزیز شدن نزد مادر شوهر,دعای عزیز شدن نزد خانواده,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص

دعایی قوی برای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص

دعایی برای عزیز شدن,دعایی مخصوص عزیز شدن,دعایی برای عزیز و محترم شدن,دعایی برای عزیز و گرامی شدن,دعایی قرانی جهت عزیز شدن پیش مردم,دعایی تضمینی و قوی مخصوص عزیز شدن

دعایی قوی برای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص

دعاهای مجرب جهت محبوب شدن در دل دیگران

اگر شخصی بخواهد نزد دیگری عزیز و محترم شود به طرف راست و چپ و جهت خودش هر کدام 4 مرتبه بگوید (یا عَزیز) سپس به طرف مقابل بدمد البته عزیز خواهد شد. این عمل مجرب و صحیح هست.

برای عزیز شدن نزد همه به خصوص نزد شوهر هر کس هفت روزر، روزی 25 مرتبه صبح و 25 مرتبه عصر دعای زیر را بخواند، در جلب محبت دیگران اثر عظیم دارد.

«بسم الله الرحمن الرحیم سخرلی فلان ابن فلان الحمدلله رب العالمین یا رقیب سخرلی قلبه الرحمان الرحیم یا ودود سخرلی فلان ابن فلان مالک یوم الدین یا رقیب سخرلی قلبه ایاک نعبد و ایاک نستعین یا ودود سخرلی فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقیم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان صراط الذین انعمت علیهم یا ودود سخرلی فلان بن فلان غیرالمغضوب علیهم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان و لاالضالین یا ودود سخرلی فلان بن فلان».

بیشتر بخوانید  ذکر و دعای عزیز شدن و مهربانی و افزایش مهر و محبت زوجین

دعا برای عزیز شدن در چشم همه

در مورد دعا برای عزیز شدن نزد معشوق و دعا برای عزیز شدن در چشم همه باید 70 بار سوره حمد خوانده شود. در مورد ارزش این سوره امام صادق(ع) فرمود:«چنانچه بر مرده‎ای 70 بار سوره حمد خواندید و زنده شد تعجب نکنید.» (اصول کافی)

برای ایجاد محبت در دل معشوق

برای ایجاد محبت در دل مقابل در روز جمعه 1000 مرتبه( اَلوَدُود) را بر انار شیرین بخواند و به خورد مطلوب بدهد تا بخورد دوستی او بی نهایت گردد به گونه ای که تا روز قیامت از او جدا نشود.

ختم عجیب ادریسیه برای عزیز شدن نزد مردم

از مرحوم شیخ بهایی نقل است:

هر کس این اذکار را بخواند دعای او مستجاب می شود. اگر کسی این اسماء را بخواند، هر قدر نزد مردم بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و مکرم می گردد و خدای تعالی چندان نعمت ظاهری و باطنی به او عنایت فرماید که از حساب آن عاجر می ماند:

یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ

ذکر مجرب برای رفع بدخویی و دوست داشته شدن توسط مردم

اگر کسی رفتار بدخویی داشته باشد هر روز 95 بار بخواند حق تعالی آن بدخویی برطرف گرداند

و اگر دوستی خواهند هر روز 63 بار بخواند آنکس مطیع شود اگر پیش پادشاهان خواند هر روز 111 بار بخواند تا 161 روز مسخر می شود

و اگر هر روز 25 بار بخواند خلق او را دوست دارند و اگر در کشت زراعت خواند بار بسیار آورد

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

کونوز الاسرار ج 1 ص 120 و121

بیشتر بخوانید  حرز امام هادی برای عزیز شدن نزد مردم و محبوب دل جمیع خلایق شدن

برای عزیز و محترم شدن

هر که سوره یوسف را بنویسد و سه روز در خانه نگهدارد و بعد از سه روز آن را در بیرون خانه دفن کند نزد پادشاه مملکت عزیز و مکرم گردد.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *