دستور سریع الاجابه حاجت گرفتن و نجات از گرفتاری و سختی

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دستور سریع الاجابه حاجت گرفتن و نجات از گرفتاری و سختی را قرار دادیم . از دستورات قرآنی سریع الاجابه و مجرب برای برآورده شدن هر حاجت و خواسته و گشایش در کارها و امورات زندگی و رهایی و خلاص شدن از مشکلات و گرفتاری ها و سختی ها دستورالعمل زیر می باشد که طریقه انجام این دستور مجرب را در ادامه مطلب قرار دادیم …

دعاي حاجت گرفتن,دعای حاجت گرفتن از امام رضا,دعای حاجت گرفتن از امام زمان,دعای حاجت گرفتن از حضرت فاطمه,دعای حاجت گرفتن از حضرت فاطمه صوتی,دعای حاجت گرفتن از حضرت رقیه,دعای حاجت گرفتن از فاطمه زهرا,دعای حاجت گرفتن از امام حسین, دعای رفع گرفتاری مالی,دعای رفع گرفتاری صوتی,دعای رفع گرفتاری و مشکلات,دعای رفع گرفتاری فوری,دعای رفع گرفتاری عظیم,دعای رفع گرفتاری و بلا,دعای رفع گرفتاری و تهمت,دعای رفع گرفتاری صحیفه سجادیه

دستور سریع الاجابه حاجت گرفتن و نجات از گرفتاری و سختی

دستور تضمینی طلب حاجت,دستور مجرب حاجت روایی,دستور قرآنی رسیدن به حاجت,دستور تضمینی روا شدن حاجت,دستور نجات از گرفتاری ها,دستور رهایی از مشکلات,دستور رهایی از رنج و سختی,دستور برطرف شدن رگفتاری

دستور سریع الاجابه حاجت گرفتن و نجات از گرفتاری و سختی

شبیری زنجانی بیان می کنند:

یک وقتی برای من مشکلی پیش آمد که در عمرم تاکنون چنین مشکلی پیش نیامده است و به گونه‌ای بود که به تلف شدنم منتهی می‌شد. کاملاً مضطر شده بودم.

بیشتر بخوانید  دعای پیامبر برای رفع گرفتاری و گشایش در گرفتاری و نجات از گرفتاری

این دستورالعمل را انجام دادم همزمان با تمام شدن آن، مشکلم حل شد.

مشکل من به‌گونه‌ای بود که به حساب اسباب عادی اصلاً قابل حلّ نبود ولی جای شگفتی بود که با این عمل مشکل حل شد.

درباره کیفیت آن دستورالعمل در دارالسلام عراقی چنین نقل شده است:

یک وقت ابن ابی البغل کاتب مورد غضب ابومنصورِ وزیر قرار گرفت به‌گونه‌ای که از ترس وزیر خود را مخفی کرد. وزیر به دنبال او بود و او هراسان و گریزان. شبی به کاظمین رفت و از کلیددار حرم خواهش کرد که شب را اجازه دهد تا در حرم بماند. او هم موافقت کرد. ابن ابی البغل شب در حرم مشغول توسّل و تضرّع بود.

با این‌که درهای حرم بسته بود، ناگهان می‌بیند کسی وارد شد و مشغول زیارت حضرت کاظم و حضرت جواد علیهما السلام شد و شروع کرد به انبیاء اولوالعزم و ائمه علیهم السلام سلام داد.

ولی در خطابات خود به حضرت ولی عصر علیه السلام سلام نداد.

با خود گفت: شاید نام حضرت را فراموش کرده است یا از فرقه‌های منحرفی است که حضرت ولی عصر علیه السلام را قبول ندارند.

آن شخص ناشناس فرمود: چرا از دعای فرج غافلی؟ سپس این عمل را به او تعلیم داد. ابن ابی‌البغل هم مشغول انجام عمل شد. آن مرد هم رفت.

ابن ابی‌البغل، خادم حرم را صدا زد. خادم از دارالزیت بیرون آمد. از او پرسید: مگر شما درها را نبسته بودید؟ خادم پاسخ مثبت داد. پرسید: پس آن شخصی که داخل روضه آمد، چه کسی بود و چگونه آمد؟

خادم گفت: او مولای ما صاحب الزمان علیه السلام است و او را بارها در مثل این شب در اوقات خلوت دیده‌ام.

هنوز آفتاب نزده بود که از حرم خارج شد و به مخفیگاه خود رفت. هنوز آفتاب بلند نشده در زده شد. در را باز کرد، عدّه‌ای از طرف وزیر پشت در بودند و امان‌نامه‌ای از طرف وزیر دادند و گفتند که وزیر تو را می‌خواهد.

آیساً من الحیات نزد وزیر رفت. تا وارد شد، وزیر با قیافه‌ای بشّاش با وی برخورد کرد و گفت: رفته‌ای و شکایت مرا به حضرت ولی عصر علیه السلام کرده‌ای؟ سپس تعریف کرد که شب گذشته در خواب صاحب الزمان علیه السلام را دیده که مرا به ملاطفت با تو امر نموده است.

ابن ابی‌البغل نیز حکایت تشرّف شب گذشته را برای وزیر بازگو کرد. وزیر از گناه ابن ابی‌البغل گذشت و او را از مقرّبین خودش قرار داد.

در کیفیت آن ختم در نقل دارالسلام عراقی اغلاطی وجود دارد که باید با نقل بحارالأنوار و دلائل الإمامه مقابله و تصحیح شود. من هم در موقع انجام دستورالعمل، دعا را با هر دو کتاب مقابله کردم و هر جا نیاز بود، مطابق احتیاط عمل کردم.

کیفیت عمل مطابق نقل بحارالأنوار از این قرار است:

بیشتر بخوانید  دعای رفع فقر و تنگدستی و گرفتاری و ناراحتی و گشایش روزی از پیامبر

دو رکعت نماز بگذار و بعد از آن این دعا را بخوان:

«یَا مَنْ أَظْهَرَ الْجَمِیلَ وَ سَتَرَ الْقَبِیحَ یَا مَنْ لَمْ یُؤَاخِذْ بِالْجَرِیرَهِ وَ لَمْ یَهْتِکِ السِّتْرَ یَا عَظِیمَ الْمَنِّ یَا کَرِیمَ الصَّفْحِ یَا حَسَنَ التَّجَاوُزِ یَا وَاسِعَ الْمَغْفِرَهِ یَا بَاسِطَ الْیَدَیْنِ بِالرَّحْمَهِ یَا مُنْتَهَى کُلِّ نَجْوَى وَ یَا غَایَهَ کُلِّ شَکْوَى یَا عَوْنَ کُلِّ مُسْتَعِینٍ یَا مُبْتَدِئاً بِالنِّعَمِ قَبْلَ اسْتِحْقَاقِهَا»

ده مرتبه بگو: یا رَبّاهُ، ده مرتبه بگو: یا سَیّداهُ، ده مرتبه بگو: یَا مَوْلَیَاه‏، ده مرتبه بگو: یا غایتاهُ، و ده مرتبه بگو: یا مُنْتَهی غایهِ رَغْبَتاهُ.

سپس بگو:

«أَسْأَلُکَ بِحَقِّ هَذِهِ الْأَسْمَاءِ وَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ ع إِلَّا مَا کَشَفْتَ کَرْبِی وَ نَفَّسْتَ هَمِّی وَ فَرَّجْتَ غَمِّی وَ أَصْلَحْتَ حَالِی‏»

سپس حاجت خود را از خدا بخواه.

سپس گونه راست خود را بر زمین بگذار و صد مرتبه بگو:

«َ یَا مُحَمَّدُ یَا عَلِیُّ یَا عَلِیُّ یَا مُحَمَّدُ اکْفِیَانِی فَإِنَّکُمَا کَافِیَایَ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکُمَا نَاصِرَای‏»

بعد از آن گونه چپ خود را بر زمین بگذار و صد مرتبه بگو: «أَدْرِکْنی» و این را بسیار تکرار کن. سپس آن قدر بگو:

«اَلْغَوْثَ، اَلْغَوْثَ»

تا نفس قطع گردد.

بعد از آن سر بردار که خداوند به کرم خود حاجت تو را برآورده می‌کند، ان‌شاءالله

برگرفته از دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *