خواص عرج سواحل بحری و بری – خرید سنگ جادویی عرج سواحله

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com خواص عرج سواحل بحری و بری – خرید سنگ جادویی عرج سواحله را برای شما عزیزان قرار دادیم . عرج های سواحل بحری و بری نوع سنگ جادویی و سنگ جاندار هستند که در کف دریا پیدا می شوند . سنگ های عرج سواحله بحری و بری دارای خواص و خاصیت فراوانی می باشند . از جمله خواص سنگ جادویی عرج سواحله گشایش کارها و بخت گشایی و افزایش مهر و محبت و جلب مهر و محبت خلایق و جذب جنس مخالف و برگشت معشوق و باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم می باشد …

خواص عرج سواحل بحری و بری - خرید سنگ جادویی عرج سواحله

خواص عرج سواحل بحری و بری – خرید سنگ جادویی عرج سواحله,خاصیت عرج سواحل بحری و بری,خرید و فروش عرج سواحل بری و بحری,قیمت سنگ سواحل بحری و بری,سنگ جادویی جاندار عرج سواحل,عرج سواحل بحری یا دریایی,عرج سواحل بری حیوانی,عرج سواحل برای گشایش کار,عرج سواحل برای باطل کردن سحر و طلسم,عرج سواحل برای دفع چشم زخم,عرج سواحل برای جذب جنس مخالف,عرج سواحل برای تسخیر قلب معشوق

خواص عرج سواحل بحری و بری – خرید سنگ جادویی عرج سواحله

عرج سواحل و خواص و آثار مهم آن – تقسیم بندی کلی عرج سواحل بحری و بری

نوع اول از عرج سواحل :

عرج سواحل بحری (دریایی) میباشد که همانگونه که از اسمش پیداست با شمایل راز آلودی به شکل حلزونی با فرسایش طبیعی به وجود میاید که جدا سازی آن از دل سنگ امری بسیار دشوار و مستلزم داشتن مهارت خاصی‌ می‌باشد. این نوع عروج در کف دریاها یا اقیانوسها (آبهای عمیق) یافت میشود و جنسی‌ از نوع استخوان دارد.

در واقع این نوع عّرج در دریاهای آب شور به مرور و طی از صد‌ها و هزاران سال شکل می‌گیرد و از نشانه‌های اصل بودن آن این است که به صورت عمودی در کف آب می ایستد.

نوع دوم از عروج سواحل:

عّرج سواحل بری (حیوانی) میباشد که از نوعی جوجه تیغی که در شمال آفریقا (بومی شمال آفریقا) زیست می‌کند و پوستی زره شکل دارد در شرایطی خاص بدست میاید. (تابع شرایط خاص زمانی است و حصول آن آدابی خاص دارد) .

عرج سواحل و خواص و آثار مهم آن

بیشتر بخوانید  طلسم طرطبه و طلسم مقلاص - طلسم محبت و ثروت

عروج سواحل خاصیت ماورایی بسیار قوی دارند و البته عرج سواحل بسیار کم ونایاب است و دلیل عمده آن هم مشخص است.

خواص عرج سواحل بحری و بری :

عروج سواحل با انرژی طبیعی و فوق‌العاده خود تاثیرات شگرفی در افزایش و جلب عشق و محبت خلایق و جذب جنس مخالف و برگشت معشوق و جذب معشوق و بخت گشا و کارگشا ، مقبول الکلام شدن و بهبود روابط اجتماعی،ایجاد عشق‌ و علاقه ، دفع چشم زخم و ابطال سحر و طلسم ، دفع بلایا ، کارگشایی کلی در امورات روزمره ، افزایش رزق و روزی و ثروت و از این قبیل دارند.

فعال سازی عرج سواحل بحری و بری با دعای مخصوص :

با توجه به انرژی ماورایی این مهره‌ها عده‌ای برای بالا بردن تاثیرات عرج‌های سواحل،آنها‌را افسون میکنند و با خواندن دعا بر روی آنان، آنها‌را مجرب و فعال سازی و بنام می‌کنن (اصطلاحا عقد میکنند).

هر چند عرج سواحل بسیار نایاب و کمیاب است (طبق توضیحاتی که در مورد عرج سواحل (هر دو نوع بحری و برّی) دادیم عروج سواحل نایاب و قلیل و نادرند ) ولی مورد مهم این است که عّرج‌های سواحل بر حسب اندازه،شکل،رنگ و تعداد پیچ‌های آنها متفاوت و مختلفند . مورد و فاکتور مهم دیگر در مورد نحوه و نوع تاثیرگذاری و کارکرد آنهاست که این مقوله باعث شده است که ارزش‌گذاری آنها متفاوت باشد.

شرایط نگهداری و استفاده از عرج سواحل بحری و بری :

نحوه استفاده و نگهداری عرج های سواحل بحری و برّی که دارای قدرت شگفت انگیزی هستند طبق شرایطی آسان و البته خاص است .

بیشتر بخوانید  انگشتر موکل دار با خواص فراوان - انگشتر موکل دار

برای خرید عرج سواحل بحری و بری با شماره های موبایل زیر در ارتباط باشید .

به همراه تست و تضمین صد در صد اصل بودن

از ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب

۰۹۱۰۰۴۳۹۹۶۹
۰۹۱۰۸۴۹۶۸۶۴

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.