ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه + خواص و فضیلت ذکر

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه + خواص و فضیلت ذکر را قرار دادیم . دستورالعمل بسیار مجرب ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا حسن و یا حسین برای برآورده شدن هر حاجت و خواسته و رفع هر مشکل و گرفتاری . درواقع با ختم این ذکر عظیم الشان به آنها متوسل می شوید و از آنها برای حاجت گرفتن کمک می طلبید …

ذکر یا الله یا محمد یا علی,ذکر یا الله یا محمد یا علی نی نی سایت,ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی,ذکر یا الله یا محمد و یا علی, ختم ذکر برای حاجت,ختم ذکر برای حاجت روایی,ختم ذکر یونسیه برای حاجت,ختم ذکر یونسیه برای حاجت مهم,ختم ذکر یونسیه برای حاجت نی نی سایت,ختم ذکر یا علی برای حاجت,ختم ذکر بسم الله برای حاجت
ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه + خواص و فضیلت ذکر

خواص ختم ذکر یا لله یا محمد یا علی,طریقه ختم ذکر یا الله یا حسن یا حسین,ختم ذکر مجرب برای هر حاجت و خواسته

ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه + خواص و فضیلت ذکر

خواص و برکات ختم ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه :

بر اساس روایات فراوان و نیز طبق تصریح زیارت جامعه که بهترین و صحیح ترینِ زیارات است، واسطه فیض عالم، امام زمان(عج) هستند.

بیشتر بخوانید  ختم ذکر یا علی برای توسل به امام علی جهت طلب حاجت

گرچه همه چهارده معصوم(ع) واسطه فیض‌اند، اما در زمان ما، واسطه فیض عالم، امام زمان(عج) هستند.

یکی از علمای بزرگ، در زمان قدیم در تخت فولاد خدمت امام زمان«ارواحنا‌فداه» رسیده بود و از آن حضرت درخواست «علم اکسیر»کرده بود.

در حالی که یاد گرفتن علوم غریبه حرام است و گفت و شنود و تعلیم و تعلّمش نیز حرام است.

آن حضرت به او فرموده بودند:

علوم غریبه به تو چه ربطی دارد؟

من به جای آن ختمی به تو یاد می‌دهم که بهتر از اکسیر است.

بعد فرموده بودند:

به پنج تن و امام زمان«ارواحنا‌فداه»توسّل پیدا کن و در توسّل‌هایت بگو: «یا محمّد یا علی یا فاطمه یا حسن یا حسین، ‌یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی».

آن عالم نقل می‌کند:

وقتی حضرت فرمودند:«ادرکنی»، به ذهنم خطور کرد که باید بفرمایند:«ادرکونی»، یعنی برای درخواست کمک از پنج نور مقدّس، باید فعل جمع به کار ببریم، پس چرا ایشان فعل مفرد به کار برده و می‌فرمایند: «ادرکنی و لاتهلکنی»؟! وقتی چنین تصوّری کردم، امام زمان«ارواحنا‌فداه» تبسّم کردند و فرمودند: همین است که گفتم. برای اینکه واسطه فیض این عالم، فعلاً من هستم.

یعنی اگر در زمان حاضر توسّلی به پیغمبر اکرم (ص) یا سایر حضرات معصومین«ع»بشود، فیض الهی به واسطه وجود مقدّس امام زمان«ارواحنا‌فداه»به بندگان می‌رسد:

«بِکُمْ فَتَحَ اللَّهُ وَ بِکُمْ یَخْتِمُ وَ بِکُمْ یُنَزِّلُ الْغَیْثَ وَ بِکُمْ یُمْسِکُ السَّماءَ أَنْ تَقَعَ عَلَى الْأَرْضِ إِلَّا بِإِذْنِهِ وَ بِکُمْ یُنَفِّسُ الْهَمَّ وَ یَکْشِفُ الضُّر»

از همه به خصوص جوانان تقاضا دارم که با این ختم، به امام زمان متوسّل شوید و این ختم را زیاد بخوانید.

بیشتر بخوانید  ذکر یا الله یا رحمن برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجت مهم

همه افراد، حتی کسانی که ‌سواد و تحصیلات کافی ندارند هم می‌توانند این ختم را بخوانند و به پنج تن آل عبا و امام زمان متوسّل شوند:

«یا محمّد،‌ یا علی، یا فاطمه، یا حسن، یا حسین، یا صاحب الزمان أدرکنی و لا تهلکنی».

این ختم، علاوه بر آنکه آسان است، برای رفع هر حاجتی خوب، مؤثر و مجرّب می‌باشد.

برگرفته از دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

یک نظر

  1. کدام ذکر را باید بگوییم ذکر یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی یا یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحسن یاحسین یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *