حرز امام زمان برای گره گشایی از مشکلات و آسان شدن کارهای سخت

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com حرز امام زمان برای گره گشایی از مشکلات و آسان شدن کارهای سخت را قرار دادیم . نوشتن و همراه داشتن حرز حضرت امام زمان (عج) خواص و فواید بیشماری دارد . یکی از خواص و برکات حرز امام زمان برای گشایش کار و مشکل گشایی و گره گشایی از مشکلات و سختی ها و دشواری ها و آسان شدن کارها می باشد . سایت ملکوتی ها …

,دعای گره گشایی,دعای گره گشایی کار,دعای گره گشایی در کار,دعای گره گشایی مشکلات,دعای گره گشایی مالی,دعای گره گشایی سریع,دعای گره گشایی مشکل,دعای گره گشایی ازدواج,دعای گره گشایی از مشکلات,دعای گره گشایی از کارها,دعای گره گشایی کارها,دعا گره گشایی کار,دعا جهت گره گشایی کار,دعا برای گره گشایی کارها,دعاي گره گشايي از كار,دعا براي گره گشايي كار,دعای گره گشایی در کارها,دعا برای گره گشایی در کارها,دعا برای گره گشایی در کار نی نی سایت,دعا برای گره گشایی کار,دعاي گره گشايي مشكلات,دعا برای گره گشایی مشکلات,دعا برای گره گشایی مشکلات نی نی سایت,دعا برای گره گشایی سریع,دعای سریع الاجابه برای گره گشایی,دعا برای گره گشایی مشکل,دعا برای گره گشایی از مشکل,دعا برای گره گشایی از کارها

حرز امام زمان برای گره گشایی از مشکلات و آسان شدن کارهای سخت

حرز گره گشایی سریع,خواص نوشتن حرز امام زمان,حرز رفع مشکلات,حرز گشایش در مشکلات,حرز برطرف شدن مشکلات بزرگ,حرز آسان شدن کارهای مشکل,حرز سریع الاجابه گره گشایی,حرز قوی و مجرب مشکل گشایی

حرز امام زمان برای گره گشایی از مشکلات و آسان شدن کارهای سخت

حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) چهاردهمین معصوم و دوازدهمین امام در جهان تشیع است. نام شریفش محمد است و به مهدی موعود، صاحب الزمان، امام عصر، بقیة الله، قائم و مشهورمی باشد. ایشان در سحرگاه روز نیمه ماه شعبان سال ۲۵۵ یا ۲۵۶هجری قمری در خانه امام عسکری (علیه السلام) درحالیکه تحت شدید ترین تدابیر امنیتی قرار داشتند، جهان را به نور وجود خویش منور ساختند.

آن حضرت از ابتدای تولد در پرده غیبت بوده و پس از طی کردن غیبت صغری که حدد 70 سال و توسط نائبان خویش با مردم در ارتباط بودند، تا وقت ظهور در غیبت کبری به سر خواهند برد؛ بدین معنی که با توجه به روایتی از حضرت، باید در زمان غیبت کبری به راویان احادیث که همان فقها هستند مراجعه نمود و در امور دینی تابع نظرات عالمانه آنها بود.

طبق روایات و احادیث معتبر، وجود آن حضرت در زمان غیبت، همچون خورشیدی پشت ابر است که با وجود آنکه مردم از دیدار ظاهری و همراه با شناخت آن حضرت محروم هستند اما از هدایت ها و برکات وجودی آن امام بزرگوار بهره مند خواهند شد. این رویه ادامه خواهد داشت تا زمانی که در زمان معلومی که به خواست خدا اذن ظهور به آن حضرت داده شود و جهان را پس از دوره ای که پر از ظلم و جور شده از عدالت پر نماید.

از آن بزرگوار ادعیه و احراز و احادیث زیادی نقل گردیده که در اینجا به یکی از آن حرزها، به اقتضای نگارش در محصول “حرز چهارده معصوم” اشاره می شود.

متن حرز

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ يَا مَالِكَ الرِّقَابِ وَ يَا هَازِمَ الْأَحْزَابِ يَا مُفَتِّحَ الْأَبْوَابِ يَا مُسَبِّبَ الْأَسْبَابِ سَبِّبْ لَنَا سَبَباً لَا نَسْتَطِيعُ لَهُ طَلَباً بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ عَلَى آلِهِ أَجْمَعِينَ.

ترجمه

ابتدا مى كنم بنام خداى بخشنده مهربان اى صاحب گردن ها و اى گريزاننده گروه لشكرها، اى گشاينده‏ درهاى بسته، اى برانگيزنده سبب ها، برانگيز براى ما سببى را كه قدرت نداريم مر آن را از طلب نمودن به حق كلمه نيست خدائى مگر خدا، محمّد فرستاده خداست، رحمت هاى خداى و درود او باد بر آن حضرت و بر آل او همه.

آداب حرز

حرز امام زمان (علیه السلام) آداب ویژه ای دارد که لازم است فرد استفاده کننده آنها را رعایت نماید.

این آداب عبارتند از:

1- نوشتن حرز بصورت صحیح و بدون غلط
2- وضو داشتن و رو به قبله بودن در موقع نگارش حرز
3- رعایت احترام قلبی و داشتن اعتقاد نسبت به تاثیرات آن
4- رعایت تقوای الهی در جهت همسو شدن با صاحب حرز و تاثیر بیشتر
5- وضو داشتن در موقع همراهی مطلوب است
6- همراه داشتن در دستشویی اشکالی ندارد (بشرط عدم قصد بی احترامی)

خواص حرز

حرز امام زمان (علیه السلام) خواص و آثاری طبق متن روایت دارد که عبارتند از:

گره گشائی و فراهم شدن اسباب از سوی خداوند

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.