تعبیر خواب گل لاله و دشت گل لاله – تعبیر دیدن گل لاله قرمز در خواب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com تعبیر خواب گل لاله و دشت گل لاله – تعبیر دیدن گل لاله قرمز در خواب را قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب گل لاله و خریدن گل لاله قرمز و گل لاله برای خواستگاری و چیدن و کاشتن گل لاله هستید پیشنهاد می کنم این پست از سایت ملکوتی ها را حتما بخوانید که کاملترین تعبیر خواب گل لاله را قرار دادیم …

تعبیر خواب گل لاله عباسی,تعبیر خواب گل لاله بنفش

تعبیر خواب گل لاله و دشت گل لاله - تعبیر دیدن گل لاله قرمز در خواب

تعبیر خواب گل لاله و دشت گل لاله – تعبیر دیدن گل لاله قرمز در خواب,تعبیر خواب خریدن و فروختن گل لاله,تعبیر خواب دسته گل لاله,تعبیر خواب کاشتن و چیدن گل لاله,معنی و مفهوم گل لاله در خواب

تعبیر خواب گل لاله و دشت گل لاله – تعبیر دیدن گل لاله قرمز در خواب

لاله ممکن است به شکل های مختلف در خواب دیده شود . معبران درباره تعبیر خواب لاله می گویند اگر فصل گل لاله بود و شما خواب لاله دیدید به معنای فرزند است ولی اگر در فصلش نبود به معنای جدایی می باشد .
اگر به همسرتان لاله بدهید یعنی از او جدا می شوید

تعبیر خواب لاله از نظر معبران

تعبیر خواب لاله به روایت محمد بن سیرین

تعبیر دیدن لاله در خواب اگر در وقت خودش دید فرزند بود، اگر بی وقت دید خبر بود، اگر از درخت جدا دید غم بود.
تعبیر هدیه دادن لاله به همسر اگر زنی دید لاله ببرید و به شوهر داد طلاق بگیرد. اگر مرد نیز این کار کند، همین دلیل دارد. تعبیرگری می‌گوید:
اگر در بیداری فصل لاله باشد تعبیر آن در خواب فرزند است، و اگر فصل آن نیست و برروی بوته باشد، تعبیرش خیر و خوب است، ولی اگر از بوته جدا باشد، تعبیر آن گرفتاری به غم و اندوه می‌باشد (دفع بلا و گرفتاری).
بیشتر بدانید گل لاله نماد چیست؟ گل لاله در اصل ریشه‌ در منطقه‌ی کشور ایران و ترکیه دارد که در قرن ۱۶ میلادی به اروپا برده شد. در قرن ۱۷ میلادی محبوبیت این گل در اروپا به ویژه هلند به قدری زیاد شد که قیمت آن به صورت نجومی افزایش یافت و دیگر هر کسی توانایی خرید گل لاله را نداشت. گل لاله رنگ‌های زیادی دارد و هر رنگ نماد مفهومی خاص است . لاله‌ی زرد نماد افکار شاد لاله‌ی سفید نماد بخشش و گذشت و لاله‌ی بنفش نشان‌دهنده‌ی وفاداری همیشگی است.داستان شیرین و فرهاد را همه شنیده‌اند زمانی که خبر دروغین مرگ شیرین به فرهاد داده شد او از شدت ناراحتی با تیشه‌ بر فرق سر خود کوبید و جان سپرد.در قصه‌های کهن فارسی گفته می‌شود که از هر قطره‌ی خون فرهاد یک لاله‌ی سرخ روییده که نماد عشق بی‌پایان و بسیار عمیق است.

منبع : دعا سایت

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب زمستان و برف و سرما در زمستان و یخبندان در زمستان

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *