تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب
تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب

 

در این پست از سایت ملکوتیها تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب را قرار داده ایم.معمولا خواب های ما از مسائل و درگیری های فکری روزانه نشات می گیرند ولی گاها بعضی از خواب ها دارای تعبیر و تفسیر خاصی هستند که اصطلاحا به آنها می گویند رویاهای صادقانه.برای تعبیر و تفسیر خواب ها باید به افرادی که دارای علم تعبیر خواب هستند مراجعه نمایید.

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب
تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب, تعبیر خواب کفش سیاه,تعبیر خواب کفش سفید,تعبیر خواب کفش پاره,تعبیر خواب کفش برای دختر مجرد,تعبیر خواب کفش خریدن,تعبیر خواب کفش گم شدن,تعبیر خواب کفش قرمز,تعبیر خواب کفش سیاه برای دختر مجرد,تعبیر کفش سفید,تعبیر کفش پاره,تعبیر کفش پاشنه بلند,تعبیر کفش در خواب زن,تعبیر کفش سیاه,تعبیر کفش در فال قهوه,تعبیر کفش قرمز,تعبیر کفش پاشنه بلند در فال قهوه

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب

 

تعبیر گرفتن کفش از کسی در خواب

اگر در خواب دیدید از شخصی کفش دریافت کردید، بدین معنیست که کمکی دریافت می کنید که شما را در زندگی به سمت جلو هدایت می کند. این کمک می تواند در امور تحصیلی، شغلی، بیزینس یا به صورت کلی در امور مالی باشد.

هدیه گرفتن لباس و کفش کهنه از یک زن مرده در خواب

این خواب در نظر اول تا حدی متناقض به نظر می رسد چرا که دیدن خواب یک دوست فوت شده به معنی دریافت خبرهای غیرمنتظره و هیجان انگیز است ولی دیدن کفش قدیمی می تواند کاملا بر عکس بوده و منظور چیزهای غیرمنتظره ناخواسته و یا سختی باشد که اکثر آنها شامل سفر به مکان هایی است که از قبل با آنها آشنایی دارید. ممکن است دیدن یک خانم پیر که زمانی می شناختید نشانه آماده شدن برای دوران سخت باشد ولی در عین حال می دانید که از قدرت کافی برای از عهده برآمدن آنها و رسیدن به فرصت های بهتر برخوردارید و همین امر به شما در ارتقاء موقعیت تان کمک می کند. علاوه بر این کفش قدیمی می تواند نشانه این باشد که این مشکلات برای شما کاملا جدید نخواهند بود بلکه در نهایت متوجه می شوید چطور با آنها کنار بیایید.

تعبیر خواب کفش گم شدن ؛ گم شدن کفش در خواب

گم شدن کفش در خواب می تواند بدین معنی باشد که شما در زندگی احساس ناپایداری می کنید و نمی دانید چه کار کرده و یا از کجا شروع کنید. باید سعی کنید کمی به خود استراحت داده و زندگی تان را از منظر کلی نگاه کنید تا ببینید در کدام قسمت باید تغییراتی ایجاد دهید.

گم شدن کفش از دیدگاه معنوی می تواند به معنی توانایی شما در پیشرفت در زندگی معنوی تان باشد و گم شدن کفش می تواند نشان دهد که احتمالا به دلیل مشکلات زندگی نمی توانید از نظر روحی و معنوی به جلو حرکت کنید. دلیل این امر ممکن است این باشد که در زندگی، خود را زیاد گرفتار مسائل مادی و پول کرده و از رشد معنوی خود غافل مانده اید.

پوشیدن دو کفش مختلف در خواب چه معنایی دارد؟

پوشیدن دو کفش در خواب می تواند بدین معنی باشد که نمی توانید تصمیم بگیرید که در زندگی کدام مسیر را انتخاب کنید و مدام بین گزینه های مختلف پیش رویتان سرگردان مانده اید. این امر موجب از دست رفتن زمان شده و در نهایت نیز کاری انجام نمی دهید.

تعبیر خواب تمیز کردن کفش

تمیز کردن کفش یعنی نیاز به استراحت از همه چیز دارید تا به گزارش پرشین وی دوباره در زندگی رو به جلو حرکت کنید. زمان آن است تا دوباره عادت های خود را ارزیابی کرده تا رویکردتان در زندگی موثر واقع شود.

تعبیر خواب کفش سفید

کفش سفید بدین معنیست که پیشرفت شما در زندگی از طریق روش های نامناسب نخواهد بود چراکه کسی نیستید که با خودخواهی و رفتار بی انصافانه بخواهد به اهدافش در زندگی دست پیدا کند. این خواب همچنین هشداری برای شماست تا تسلیم وسوسه ها نشوید. اجازه دهید مسیرتان به سمت اهداف سرشار از نور باشد و نه تاریکی. کفش سفید یعنی نیازی نیست کار نادرستی انجام دهید تا در زندگی پیشرفت کنید.

علاوه بر این کفش سفید می تواند بدین معنی باشد که بخشی از سرنوشت شما این است که برای دیگران صلح به همراه بیاورید. ممکن است موجبات لبخند، دلگرمی و امیدواری را برای بسیاری از مردم فراهم کنید.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب کفش و خریدن کفش نو - تعبیر کفش کثیف و پاره در خواب

در تعبیر دیگری پوشیدن کفش سفید را پیش گویی کننده آشنایی های جدید، ازدواج احتمالی و یا تغییر محل زندگی توصیف می کند.

تعبیر خواب خرید کفش ؛ اگر در خواب ببینیم که در حال خرید کفش هستیم

خرید کفش بدین معنیست که اهداف نامناسبی برای خود وضع کردید و نیاز است مقصد جدیدی برای خود تعیین کنید. ممکن است آمادگی کافی برای هدف فعلی خود ندارید و در نهایت صرفا وقت خود را هدر بدهید.

در جای دیگری آمده این خواب نشانه تغییرات مورد علاقه تان در زندگی است. همچنین می تواند نشان دهد که در رابطه شخصی شما، یک نفر سعی دارد بر دیگری سلطه گری کرده و او را کنترل کند.

پوشیدن دمپایی در خواب چه تعبیری دارد؟

این خواب نشان دهنده روش معمولی شما به سمت رسیدن به اهدافتان است. شما آرزوهای بزرگ دارید ولی عملکردتان با نوع رویاهایتان همخوانی ندارد. اگر می خواهید به جایگاه مورد نظرتان برسید باید جدی تر عمل کنید.

تعبیر دمپایی پاره در خواب

این خواب بدین معنیست که رشد و پیشرفت و رسیدن به سطح بالا برای شما طولانی می شود حتی اگر فرصت ها و شانس هایی هم برایتان پدیدار شود. همچنین ممکن است مقداری از پیشرفت خود را نیز از دست بدهید مگر اینکه هم اکنون دست به کار شده و سرعت عمل بیشتری به خرج دهید.

تعبیر کفش گِلی در خواب

کفش گل آلود در خواب می تواند بدین معنی باشد که در دوره ای از اضطراب و افسردگی قرار خواهید گرفت که احساس می کنید نمی توانید در زندگی رو به جلو حرکت کنید. ممکن است نتوانید با احساست خود به خوبی کنار آمده و همین امر روی کار، تحصیل، امور تجاری تان و… تاثیر بگذارد. احتمالا مجموعه ای از ناامیدی ها و شکست ها، احساس باختن برای شما ایجاد می کند.

در تعبیر دیگری، دیدن کفش های پوشیده شده از گِل نشان دهنده این است که در طول سفرتان ممکن است اتفاقی بیفتد که در نهایت در موقعیتی قرار بگیرید که منجر به تردید یا نا امیدی شما شود.

دادن کفش به کسی در خواب

اگر به کسی کفش دادید، یعنی شخص بسیار مفیدی هستید و می خواهید دیگران در زندگی پیشرفت کنند. از اینکه خودتان تنهایی خوش باشید، لذت نمی برید و از آن دست افرادی هستید که به محض اینکه پیشرفت کنید، سعی می کنید هوای دیگران را نیز داشته و از آنها حمایت کنید.

تعبیر خواب کفش سبز

کفش سبز نشان دهنده این است که در جهت درستی به سوی موفقیت قرار دارید. سبز رنگ ثروت و نعمت است، بنابراین دیدن کفش سبز نمادی از بودن در مسیر موفقیت است.

تعبیر خواب کفش آبی

آبی رنگ شهرت است چرا که سمبلی از آسمان است که همه جا قرار دارد. پوشیدن کفش آبی در خواب می تواند بدین معنی باشد که کاری انجام می دهید که نام تان تا دوردست ها خواهد رفت و شناخته شده می شوید. الزاما بدین معنی نیست که قرار است سلبریتی و یا فردی امثال آن شوید. حتی عالی شدن در همان زمینه ای که در آن فعال هستید می تواند برای شما افتخار و جوایز به همراه داشته باشد.

 کفش سیاه در خواب

کفش سیاه می تواند نشانه این باشد که شما وسوسه می شوید تا از روش های نامناسبی برای پیشرفت در زندگی استفاده کنید. البته بدین معنی نیست که شخص بدی هستید بلکه وسوسه هایی برای شما به وجود می آید که از ابزارهای بد برای ارتقا کمک بگیرید. باید به خاطر داشته باشید که پیرو چنین وسوسه هایی نشوید.

پوشیدن کفش سیاه در خواب

همچنین در تعبیر دیگری آمده پوشیدن کفش سیاه در خواب نمادی از ارتقاء موقعیت زندگی و اتفاق مهمی است که می تواند منبع بزرگی از رضایت و خوشبختی کلی باشد.

در تعبیر دیگری می گوید، دیدن و یا پوشیدن کفش سیاه در خواب می تواند نشانه ای از احتمال به وجود آمدن یک سوتفاهم جدی با اطرافیان نزدیکتان باشد و یا حتی نشان دهنده مرگ در خانواده باشد.

اگر در خواب دیدید ؛ یکی از اقوام فوت شده درخواست کفش سیاه کرد، تعبیرش چیست؟

یک جفت کفش سیاه در خواب می تواند نمادی از پیشرفت از لحاظ اجتماعی باشد. این خواب می تواند نشان دهنده ناراضیتی آن شخص فوت شده از نحوه ای که زندگی کرده، باشد. یا شاید صرفا بازتابی از ناراحتی خودتان است. ممکن است فوت او باعث شده شما به مشکلات شخصی خود پی برده و به بهبود وضعیت خودتان فکر کنید و یا اینکه علامتی از کنار آمدن شما با احساس فقدان و مرگ و میر است.

معنای کفش زرد در خواب چیست

کفش زرد نشان دهنده ترس شما از شکست است و به گزارش پرشین وی همین امر مانع از پیشرفت شما در زندگی می شود.تمایل زیادی به امتحان کردن چیزهای جدید ندارید چرا که می ترسید در صورت عدم موفقیت، مردم درباره شما چه خواهند گفت. زرد در خواب، رنگ احساسات به خصوص ترس است.

کفش قهوه ای در خواب چه تعبیری دارد

اگر در خواب کفش قهوه ای به پا داشتید، نمادی از ثروت در سرنوشت شماست. قهوه ای در خواب سمبل زمین و ثروت معدنی است. بنابراین این خواب بدین معنیست که به زودی در مسیر موفقیت های مالی قرار می گیرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از فرصت هایی که برایتان پیش می آید، استفاده کنید.

تعبیر خواب کفش صورتی

اگر خودتان در خواب کفش صورتی به پا داشتید، یعنی شما در مسیر سرنوشت خود حتی در دوران سخت، با روحیه بالا با موقعیت ها روبه رو می شوید. حتی در تاریک ترین دوران زندگی تان همچنان شادی خود را حفظ می کنید.

تعبیر خواب کفش نارنجی

کفش نارنجی یعنی در مسیر سرنوشت خود باید تمرکز بالا و سخت کوشی زیادی داشته باشید. نارنجی در خواب رنگ “شدت” است، می تواند شدت تمرکز، شدت عشق، شدت تلاش و … باشد.

پوشیدن کفش یا صندل قرمز در خواب

کفش قرمز می تواند بدین معنی باشد که ممکن است برای شایعات و یا حرف های دیگران مجبور به جابه جایی شوید که برایتان سخت خواهد بود چرا که نمی توانید با این موضوع کنار بیایید و یا اینکه جایی برای توجیح شما برای دیگران باقی نمی ماند.

در جای دیگری آمده پوشیدن کفش قرمز نو و جدید از احتمال شروع یک رابطه عاشقانه خبر می دهد.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب خوردن سوسیس و کالباس - تعبیر ساندویچ کالباس و سوسیس در خواب

پوشیدن کفش و یا صندل دیگران در خواب

پوشیدن کفش دیگران می تواند نشان دهنده این باشد که احتمال دارد به زودی رابطه تان با بهترین دوست تان برای همیشه به پایان برسد.

در تعبیر دیگری پوشیدن کفش دیگری به معنی این است که سعی می کنید شبیه آن فردی باشید که کفش او را در خواب پوشیده اید. شاید سعی دارید از سبک زندگی او تقلید کرده و کارها را دقیقا به شیوه او انجام دهید. داشتن یک الگو اشکالی ندارد ولی اینکه سعی کنید شبیه کسی باشید، خوب نیست چرا که نشان می دهد به خود اعتماد ندارید.

پوشیدن کفش کثیف و مندرس در خواب چه تعبیری دارد؟

نشانه ای هشدار دهنده است که ممکن است با اظهار نظرات نامناسب و یا انتقادهای بیجا از رفتار و یا اخلاق دیگران، برای خود دشمن تراشی کرده و یا عده ای را دور خود جمع کنید که شما را دوست نداشته باشند.

پوشیدن کفش های نو در خواب

کفش های نو در خواب نمادی از رشد و ثروت است. این خواب همچنین می تواند به معنی سود افزوده و یا خوش شانسی در فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری هایی باشد که در آن سهمی دارید.

تعبیر خواب کفش تنگ

این خواب آسیب پذیری تان را از جانب اشخاصی نشان می دهد که نسبت به کسی که او را دوست دارید و یا عاشق او هستید شما را به باد تمسخر، تهمت و غیبت می گیرند. همچنین می تواند نشان دهنده بدشانسی هایی پیرامون چیزی باشد که در حال حاضر سعی در بدست آوردن آن دارید.

پوشیدن کفش با بندهای باز در خواب

اگر در خواب بند کفش هایتان باز بود، ممکن  است نشان دهنده نوعی فقدان چیزی، موقعیت های ناآرام و بیماری احتمالی باشد.

گم کردن کفش در خواب

گم شدن کفش می تواند نشان دهنده پایان رابطه شما با کسی باشد و یااینکه به گزارش پرشین وی وارد شدن به یک رابطه عاشقانه با کسی را رد می کنید.

علاوه بر این در تعابیر دیگری گم شدن کفش را مربوط به اعتماد به نفس می داند. گم شدن یک لنگه کفش نشانه عدم اعتماد به نفس شماست و همین امر پیشرفت در زندگی را برایتان سخت کرده است. اگر دو لنگه کفش گم شد نشانه ای از نگرانی درونی شماست و همچنین به بی ثباتی رابطه تان اشاره دارد. این رابطه می تواند مربوط به رابطه با همسر، خویشاوندان، دوستان و یا حتی روابط کاری باشد.

بدون کفش و پابرهنه راه رفتن در خواب

اگر در خواب به دلیل گم کردن کفش و یا اتفاق خاصی برای کفش ها، پابرهنه راه می رفتید، نشانه ای از عدم آمادگی تان باشد. مسائلی در زندگی تان در راه است ولی آمادگی آنها را ندارید. علاوه بر این می تواند یک پیام آگاهی دهنده برایتان باشد که زندگی خود را بررسی کرده و مسائل احتمالی را بررسی کنید تا آمادگی بیشتری پیدا کنید.

تعبیر خواب گم شدن کفش در مهمانی

بودن در مهمانی در خواب نشان دهنده توانایی شما در دوست یابی با کمترین تلاش است. ممکن است از نظر اجتماعی بسیار بیشتر از اطرافیانتان فعال باشید. با این وجود گم شدن کفش در آنجا نشان دهنده پایان یافتن رابطه شما با یک شخص خاص است و یا اینکه از وارد شدن به یک رابطه عاشقانه با کسی که او را جذاب و جالب می دانید، محروم می مانید.

کفش های دزیده شده در خواب

اگر در خواب کفش هایتان دزدیده شد و تنها با جوراب هایتان باقی ماندید، احتمال دارد ضرر و سود را همزمان با هم تجربه کنید.

تعبیر خواب کفش زنانه

کفش زنانه در خواب می تواند پیشگویی کننده یک ترس کوچک غیرمنتظره و یا احساس ناراحتی از جانب کسی باشد که به تازگی او را ملاقات کرده اید.

کفش های کهنه و قدیمی در خواب چه تعبیری دارد؟

کفش های کهنه پیش بینی کننده سفرهایی پر از سختی و اتفاقات غیرمنتظره ناخواسته به خصوص در مکان های شناخته شده است.

در خواب کفش های خیس پوشیدم

اگر در خواب کفش های خیس پوشیده و یا مجبور به پوشیدن کفش های خیس شدید، ممکن است نشانه دروغ هایی نسبت به شما باشد از از جانب دشمنانتان گفته می شود. همچنین می تواند به معنی احتمال عدم صداقت فردی باشد که با او رابطه عاشقانه داشته و یا از نظر عاطفی با او ارتباطی دارید.

در آوردن کفش در خواب

اگر در خواب مشاهده کردید که می خواهید کفش خود را درآورید، نشان دهنده پایان رابطه شما با کسی است که عاشقش هستید.

تعبیر خواب کفش نو

اگر در خواب کفش نویی پوشیدید که از طرف شخصی به شما هدیه یا اهدا شده بود، می تواند به معنی آرامش و هماهنگی درونی شما در زندگی فعلی تان باشد.

اگر در خواب کفش نویی را به عنوان هدیه تولد و … دریافت کردید، بدین معنیست که نوعی خدمات و لطف را در حق  کسی انجام خواهید داد.

تعبیر خواب کفش لنگه به لنگه

پوشیدن کفش لنگه به لنگه در خواب می تواند نشانه این باشد که شما در هراس به سر می برید که مبادا شخصی در زندگی تان را از دست بدهید. این ترس از فقدان می تواند فیزیکی و یا نمادین باشد. اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، این خواب بدین معنیست که احساس می کنید این رابطه از هم پاشیده خواهد شد، می ترسید که شریک زندگی تان شما را برای کسی دیگر رها کند.

همچنین می تواند نشانه این باشد که شخصی از نزدیکانتان بیمار است. شرایط او بیشتر از آنکه آن را قبول داشته باشید، روی شما تاثیر گذاشته است. شما شخصیت بسیار حساسی دارید که آن را به دیگران نشان نمی دهید. باید زمان بیشتری با این فرد گذرانده و به او کمک کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید.

تعبیر خواب کفش پاشنه بلند

معنای پوشیدن کفش پاشنه بلند در خواب به جزئیات بیشتر آن نیز بستگی دارد، اگر در آن احساس راحتی داشتید، پس با موفقیت یکی از مسئولیت های تجاری خود را کامل کرده و به هدف تان دست پیدا می کنید. ولی در غیراین صورت هشدار دهنده یک مشکل است.  راه رفتن با کفش پاشنه بلند در خواب نشان می دهند شما از موقعیت اجتماعی خود راضی نیستید.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب ساعت مچی و ساعت دیواری و هدیه گرفتن ساعت

اگر مردی کفش پاشنه بلند پوشیده بود، غرور او شدیدا جریحه دار می شود و تلاش برای اصلاح موقعیت با شکست مواجه می شود ولی نباید ناراحت شوید همه دوران سخت را می گذرانندَ، شما تنها باید از این مرحله عبور کرده و فعالیت های جدیدی را برای خود پیدا کنید.

دویدن با کفش پاشنه بلند در خواب

این خواب به معنی نظرهای ایده آل گرایانه و رضایت مندانه است. چیزی شما را آزار می دهد و احساس می کنید به اندازه کافی خوب نیستید. این خواب یک نشانه مثبت از رشد بیشتر است، شما به دنبال افتخار آفرینی، قدرت، ثروت و شهرت هستید. علاوه بر این، نشانه تمایل شما برای هیجان بیشتر در زندگیست. شما باید با گذشته خود رو به رو شوید تا در زندگی حرکت رو به جلو داشته باشید. باید تمرکزتان را روی هدف و علاقمندی اصلی تان بگذارید.

تعبیر خواب کفش از نظر معبران بزرگ

معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن کفش در خواب آورده اند .یوسف نبی می گوید پوشیدن کفش در خواب به معنای, زن گرفتن است . ابن سیرین درباره تعبیر خواب کفش می گوید کفش در خواب به معنی زن است که رنگ کفش, در تعبیر آن موثر است به عنوان مثال دیدن کفش سیاه را در خواب به معنای زن توانگر می داند .

یوسف نبی علیه السلام درباره تعبیر خواب کفش می گوید:

دیدن کفش در پا کردن به معنای زن گرفتن است و اگر کفش را در آورد زن را طلاق می دهد.

آنلی بیتون درباره دیدن کفش در خواب مى‏گوید:

۱ـ اگر خواب ببینید کفشی کثیف و پاره دارید ، علامت آن است که با رفتار ناآگاهانه و انتقادات نادرست خود, از دیگران ، دشمنانی برای خود خواهید ساخت .

۲ـ اگر خواب ببینید به کفشهایتان واکس سیاه زده اید ، نشانه آن است که امور زندگی به خوبی پیش خ, واهد رفت و واقعه مهمی باعث رضایت خاطر شما خواهد شد .

۳ـ خریدن کفشهای نو در خواب ، نشانه آن است که تغییراتی سودمند در زندگی شما رخ خواهد داد . اگر خواب ببینید کفشهای نو ، پای شما را می زنند ، نشانه آن است که دوستان هم کار و خوشگذران ، شما را مورد ریشخند قرار خواهند داد .

۴ـ اگر در خواب متوجه شوید بند کفشهای خود را نبسته اید ، نشانه آن است که با دیگران به مشاجره, و دعوا خواهید پرداخت .

۵ـ گم کردن کفش در خواب ، نشانه طلاق و جدایی از همسر است .

۶ـ اگر خواب ببینید شب هنگام کسی کفشهای شما را ربوده است ، نشانه آن است که در کاری ضرر خواهید کرد ، ولی در کار دیگر منفعت خواهید برد .

تعبیر دیدن کفش در خواب دختر

۷ـ اگر دختری خواب ببیند کسی از کفشهای او تعریف می کند ، نشانه آن است که باید بیشتر مراقب , افرادی باشد که تازه با آنها آشنا شده است

تعبیر خواب کفش به روایت امام جعفر صادق

دیدن کفش درخواب بر هفت وجه بود.

اول: زن. دوم: خادم. سوم: کنیزک. چهارم: قوت. پنجم: معیشت. ششم: مال. هفتم: سفر. و دیدن کفش درخواب، به معنای بر مردی است که میراث قسمت کند.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر در خواب ببینی کفش نو خریدی و پوشیدی، یـعـنـی «کنیزکی» «دوشیزه» به دست می‌آوری

اگر خواب ببینی کفش تو سوخته است، یـعـنـی زن تو از دنیا می‌رود (دفع بلا و گرفتاری).

اگر در خواب ببینی هنگام راه رفتن یک لنگه از کفش تو در آمد، یـعـنـی از برادر و خواهر خودت جدا می‌شوی.

تعبیر خواب کفش به روایت محمد بن سیرین

دیدن کفش درخواب، دلیل زن بود. اگر بیند کفش نو در پای کرد، دلیل که زنی بخواهد یا کنیزکی بخرد. اگر درخواب کفش خود را سیه بیند، دلیل که آن زن توانگر بود. اگر کفش را سبز بیند، دلیل که آن زن مستوره بود. اگر کفش را سرخ بیند، دلیل که آن زن معاشر بود. اگر زرد بیند، دلیل که آن زن بیمارگونه بود.

درباره تعبیر خواب کفش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی بیشتر بدانید

کفش در خواب ما زن است و همسر. برای زنان دیدن کفش در خواب زندگی زناشوئی است که شوهر , اصل کلی آن است.

تعبیر خواب کفش از نظر منوچهر تهرانی

اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می گردد و نوئی و کهنگی , و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش.

ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببینید کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می کند. اگر مردی در خواب ببیند کفش هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می شودو

و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می شود. اگر مردی در خواب ببیندو کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می کند.

اگر در خواب ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضائی می کند که قادر به بر آوردن آن نیست. اگر مردی خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می کند و اگر ببیند کفشش آن قدر , فرسوده است که نمی تواند بپوشد زنش مریض می شود.

این تعابیر برای زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می کند و, تنها شوهرش مطرح نیست. خانم آیتانوس می گفت: – جعبه کفش در خواب مادر زن است , به همین علت مردان غربی کفش خود را بدون جعبه می خرند و به خانه می برند ,

و شرقی ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد.

باز هم خانم اتیانوس می گفت: – اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بیکار می شود, و اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می شود.

 

تعبیر خواب کفش,تعبیر دیدن کفش در خواب, تعبیر خواب کفش سیاه,تعبیر خواب کفش سفید,تعبیر خواب کفش پاره,تعبیر خواب کفش برای دختر مجرد,تعبیر خواب کفش خریدن,تعبیر خواب کفش گم شدن,تعبیر خواب کفش قرمز,تعبیر خواب کفش سیاه برای دختر مجرد,تعبیر کفش سفید,تعبیر کفش پاره,تعبیر کفش پاشنه بلند,تعبیر کفش در خواب زن,تعبیر کفش سیاه,تعبیر کفش در فال قهوه,تعبیر کفش قرمز,تعبیر کفش پاشنه بلند در فال قهوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.