تعبیر خواب

تعبیر خواب کشتی و غرق شدن کشتی – تعبیر دیدن کشتی در دریا

کاملترین تعبیر خواب کشتی و سوار شدن به کشتی در سایت ملکوتی ها

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب ملکوتی ها malakootiha.com تعبیر خواب کشتی و غرق شدن کشتی – تعبیر دیدن کشتی در دریا را قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب کشتی و سوراخ کشتی کف کشتی و سوار شدن بر روی کشتی و مسافرت و سفر رفتن با کشتی هستید پیشنهاد می کنم این پست از سایت ملکوتی ها را حتما ببینید که کاملترین تعبیر خواب کشتی را قرار دادیم .

تعبیر خواب کشتی بزرگ,تعبیر خواب کشتی چوبی,تعبیر خواب کشتی حضرت نوح,تعبیر خواب کشتی در آسمان,تعبیر خواب کشتی گرفتن با برادر,تعبیر خواب کشتی یا قایق,تعبیر خواب کشتی خیلی بزرگ,تعبیر خواب کشتی بزرگ در اسمان
تعبیر خواب کشتی و غرق شدن کشتی - تعبیر دیدن کشتی در دریا

تعبیر خواب مسافرت و سفر با کشتی,تعبیر خواب سوار شدن به کشتی,تعبیر خواب کشتی بادبانی,تعبیر خواب کشتی پادشاهی,معنی و مفهوم کشتی در خواب

تعبیر خواب کشتی و غرق شدن کشتی – تعبیر دیدن کشتی در دریا

کشتی پایگاهی است که بر آن قرار می گیریم تا از آب بگذریم. آب خود آیت رحمت است و مصداق آیه شریفه ( و من الما کل شیئی حی) حیات طبیعت و انسان به وجود آب بستگی دارد اما همین آیه رحمت فاقد ترحم است و چنانچه بسیار باشد و به خروش آید هر جانداری را می بلعد و می میراند.

در این گیر و دار فقط کشتی است که می تواند انسان را به پایاب برساند و به ساحل رهبری کند. با این تعریف کشتی نشانی از برخورد ایمنی است در رو به روئی با غم ها و شدایدی که گرد ما را می گیرند.

چنانچه در خواب ببینید در ساحل ایستاده اید و می بینید یک کشتی در دریا حرکت می کند چه آن کشتی به جانب شما بیاید و چه نیاید خبری به شما می رسد.

سوار کشتی بودن تعبیر درگیر حوادث شدن را دارد و چنانچه در خواب ببینیم کشتی جائی متوقف شد و پیاده شویم از غم و رنج و اندوه رهائی می یابیم. وقتی درون کشتی هستیم از امواج و خروش دریا امنیت داریم ولی درگیر حادثه هستیم و چون پیاده شویم از غم و رنج هراس دریا رهائی حاصل می کنیم.

اگر در خواب ببینید جائی هستید که یک کشتی به طرف شما می آید نشان این است که امنیت برای شما نیست بل که برای آن هاست که در کشتی هستند. برای بیننده خواب حادثه ای پیش می آید و چون کشتی دور شد بیم درگیری با حادثه از بین می رود.

اگر ببینید در کشتی هستید و کشتی شما را به جائی می برد که می دانید،خوب است ولی اگر در کشتی باشید و ندانید کشتی شما را به کجا می برد خوب نیست. اگر بیننده خواب ببیند از ساحل سوار کشتی می شود و به دریا می رود کاری را شروع می کند و مشغله ای برای او پیش می آید که نشیب و فراز و تلخ و شیرین فراوان دارد.

اگر بیننده خواب ببیند در کشتی است و کشتی در دریا غرق شد یا آسیب دید خوب نیست چرا که خواب او می گوید به مصیبتی گرفتار می آید ولی اگر به قایق نشست باز امنیت حاصل می کند.

روی هم رفته در کشتی بودن و بی هدف در دریا رفتن خوب نیست ولی اگر بیننده خواب بداند به کجا می رود و نام آن محل را بداند نیکو خوابی است.

برگرفته از دعا سایت

******************************

بازنشر : سایت ملکوتی ها سایت بزرگ ذکر و دعا و تعبیر خواب

بیشتر بخوانید  تعبیر و تحلیل خواب انگور و تاکستان
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن