تعبیر خواب کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و سوار شدن بر نهنگ

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com تعبیر خواب کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و سوار شدن بر نهنگ را قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب نهنگ و گوشت نهنگ و سوار شدن بر پشت نهنگ و گریختن و فرار کردن از نهنگ و خورده شدن توسط نهنگ هستید پیشنهاد می کنم این مطلب از سایت ملکوتی ها را حتما بخوانید که کاملترین تعبیر خواب نهنگ و بالن را قرار دادیم …

تعبیر خواب نهنگ مرده,تعبیر خواب نهنگ سیاه,تعبیر خواب نهنگ ابن سیرین,تعبیر خواب نهنگ قرمز,تعبیر خواب نهنگ برای زن باردار,تعبیر خواب نهنگ مرده در ساحل,تعبیر خواب نهنگ در استخر,تعبیر خواب نهنگ سفید در دریا
تعبیر خواب کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و سوار شدن بر نهنگ

تعبیر خواب کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و سوار شدن بر نهنگ,تعبیر خواب نهنگ از دیدگاه امام صادق,تعبیر خواب نهنگ حضرت یوسف,تعبیر خواب کشتن و شکار نههنگ بزرگ,تعبیر خواب حمله نهنگ به انسان,معنی و مفهوم نهنگ در خواب

تعبیر خواب کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و سوار شدن بر نهنگ

بالن با کسر (لام) از بزرگترین آبزیان زنده زاست که در فارسی آن را نهنگ می نامیم. معبران سنتی نهنگ یا بالن را به دزد تعبیر کرده اند و در نفایس الفنون دشمن نوشته شده…

دیدن نهنگ در خواب به این علت که از آبزیان است میمون و مبارک می تواند باشد بخصوص اگر در خواب ببینید که بر آن سوار شده اید و می روید.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب گوجه فرنگی سبز و شیرین - تعبیر خوردن گوجه فرنگی در خواب

اگر در خواب دیدید که بر پشت بالن سوار شده اید بر مشکلات و دشواری ها غلبه می کنیدو چنانچه دشمنی دارید او را شکست می دهید. رو به رو شدن در دریا یا بالن یا نهنگ مواجه با دشمنی است قوی و تیز چنگ یا امری خطیر و سرنوشت ساز رخ به رخ قرار می گیرید.

چنانچه در خواب ببینید که از مقابل نهنگ گریختید خواب شما می گوید از خطر می رهید و دشمن ( اگر دارید) نمی تواند به شما آسیب برساند ولی تداوم فرار تشویش و دلهره ای است که چندی در زندگی شما ادامه خواهد داشت.

چنانچه در خواب ببینید که در دریا بالن یا نهنگی دیدید و او را کشتید مثل تعبیر سوار شدن بر نهنگ بر مشکلات یا دشمن چیره می شوید و در کار خود توفیق بزرگ بدست می آورید.

اگر دیدید که گوشت نهنگ را می خورید و بالنی را قطعه قطعه کرده و سهمی نیز به شما داده اند خواب شما می گوید میراث می برید و کسی می میرد که ما ترک او متعلق به شما خواهد شد.

چنانچه بیننده خواب ببیند که بالن را به دنبال خود می کشد چندی با مشکلات دست و پنجه نرم می کند و دستخوش نگرانی و تشویش می شود.

اگر در خواب دیدید که بالن یا نهنگ شما را گاز گرفت دشمن به شما آسیب می رساند.

خوردن گوشت بالن یا نهنگ همان طور که گفته شد میراث است اما دیدن پوست و استخوان او خوب نیست.

منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *