تعبیر خواب نهنگ و سوار شدن بر نهنگ – تعبیر خوردن گوشت نهنگ در خواب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com تعبیر خواب نهنگ و سوار شدن بر نهنگ – تعبیر خوردن گوشت نهنگ در خواب را قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب نهنگ و وال و کشتن نهنگ و خوردن گوشت نهنگ و پرواز نهنگ و نجات دادن نهنگ و نهنگ از دیدگاه امام صادق (ع) هستید پیشنهاد میکنم این پست از سایت ملکوتی ها را حتما بخوانید که کاملترین تعبیر خواب نهنگ را قرار دادیم …

تعبیر خواب نهنگ و سوار شدن بر نهنگ - تعبیر خوردن گوشت نهنگ در خواب

تعبیر خواب کشتن نهنگ,تعبیر خواب نهنگ از دیدگاه امام صادق,تعبیر خواب نجات دادن نهنگ,تعبیر خواب نهنگ در فال قهوه

تعبیر خواب نهنگ و سوار شدن بر نهنگ – تعبیر خوردن گوشت نهنگ در خواب

تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا می نویسد:

نهنگ‌: غریزه نیرومند که به نحوی تکاملی در تولید مثل، که در ورای نرینگی یا مادینگی شخص نهفته است؛ نیروی سخاوتمندانه ناخودآگاه جمعی

تفسیرگران خواب و رویا تعبیر دیدن نهنگ در خواب را این‌گونه می دانند که:

نهنگ‌ها معمولا نمایانگر یک رویداد بزرگ در زندگی و یا احساس تنهایی شدید هستند. برخی مردم بر این باورند که نهنگ نمادی از آرامش، صلح و معنویت است. ظهور یک نهنگ در خواب می‌توان نشان دهد که همه چیز سر جای خودش است. البته این گونه رویا‌ها اغلب به موضوعات معنوی ذهن و قلب مربوط می‌شوند.

اگر در زندگی بیداری بر فردی خاصی تمرکز کرده‌اید دیدن خواب نهنگ می‌تواند حس ارتباط با آن فرد را به شما بدهد. ظاهرا این فرد قابل اعتماد و با نشاط است.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب برنج و خریدن برنج - دیدن برنج پخته در خواب نشانه چیست

حتی برخی از تعبیرگران دیدن نهنگ را نمادی از احساس یک مادر که از فرزندش مراقبت می‌کند می‌دانند. معمولا رویای نهنگ در زمانی که با مسئله‌ای در زندگی روبرو هستید دیده می‌شود.

نهنگ‌ها سمبل این هستند که شما می‌توانید اهداف خود را به انجام برسانید و قدرت و فراست خود را برای غلبه بر موانع زندگی داشته باشید.

اگر فضای رویا به گونه‌ای همراه با تهدید بود، نهنگ‌ها سمبلی از دیگر افراد هستند که شما یا آن‌ها با آن روبرو هستند.

کارل گوستاو یونگ می‌گوید:

دیدنش در خواب بیانگر شهود و آگاهی است. شما با روان و حس معنویت خود سازگارید. تعبیر دیگر این است که وال نمادی از یک رابطه یا پروژه‌ی کاری است که ممکن است از نظر مدیریت کردن، خیلی برای شما بزرگ باشد و از پسش برنمیایید.

احساس می‌کنید که دارید له می‌شوید. خواب ممکن است جناسی از شیون کردن باشد و تمایل به اینکه در مورد چیزی ناله کنید.

خواب دیدن اینکه نهنگ پرواز می‌کند نمادی از حس عمیق آزادی از پایین آوردن یک دیوار احساسی است. شما حس می‌کنید که وزن زیادی را بلند کرده اید.

دیدن نهنگ در خواب چه معنایی دارد؟

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

بالن با کسر (لام) از بزرگترین آبزیان زنده زاست که در فارسی آن را نهنگ می‌نامیم. معبران سنتی نهنگ یا بالن را به دزد تعبیر کرده‌اند و در نفایس الفنون دشمن نوشته شده.

دیدن نهنگ در خواب به این علت که از آبزیان است میمون و مبارک می‌تواند باشد بخصوص اگر در خواب ببینید که بر آن سوار شده اید و می‌روید. اگر در خواب دیدید که بر پشت بالن سوار شده اید بر مشکلات و دشواری‌ها غلبه می‌کنیدو چنانچه دشمنی دارید او را شکست می‌دهید.

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب نفت و ریختن آتش روی نفت - تعبیر دیدن چاه نفت در خواب

رو به رو شدن در دریا یا بالن یا نهنگ مواجه با دشمنی است قوی و تیز چنگ یا امری خطیر و سرنوشت ساز رخ به رخ قرار می‌گیرید.

چنانچه در خواب ببینید که از مقابل نهنگ گریختید خواب شما می‌گوید از خطر می‌رهید و دشمن (اگر دارید) نمی‌تواند به شما آسیب برساند، ولی تداوم فرار تشویش و دلهره‌ای است که چندی در زندگی شما ادامه خواهد داشت.

چنانچه در خواب ببینید که در دریا بالن یا نهنگی دیدید و او را کشتید مثل تعبیر سوار شدن بر نهنگ بر مشکلات یا دشمن چیره می‌شوید و در کار خود توفیق بزرگ بدست می‌آورید.

اگر دیدید که گوشت نهنگ را می‌خورید و بالنی را قطعه قطعه کرده و سهمی نیز به شما داده اند خواب شما می‌گوید میراث می‌برید و کسی می‌میرد که ما ترک او متعلق به شما خواهد شد.

چنانچه بیننده خواب ببیند که بالن را به دنبال خود می‌کشد چندی با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند و دستخوش نگرانی و تشویش می‌شود.

اگر در خواب دیدید که بالن یا نهنگ شما را گاز گرفت دشمن به شما آسیب می‌رساند.

خوردن گوشت بالن یا نهنگ همان طور که گفته شد میراث است، اما دیدن پوست و استخوان او خوب نیست

  منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *