تعبیر خواب قایق و سوار شدن به قایق و قایق شکسته در دریا

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com تعبیر خواب قایق و سوار شدن به قایق و قایق شکسته در دریا را برای شما عزیزان قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب قایق و قایق در ساحل و دریا و قایق کاغذی و قایق موتوری و قایق سفید هستید پیشنهاد میکنم این پست از سایت ملکوتی ها را حتما مطالعه کنید که کاملترین تعبیر خواب قایق را قرار دادیم .

تعبیر خواب قایق و سوار شدن به قایق و قایق شکسته در دریا

تعبیر خواب قایق و سوار شدن به قایق و قایق شکسته در دریا,تعبیر خواب قایق موتوری,تعبیر خواب قایق چوبی,تعبیر خواب قایق در ساحل و دریا,معنی و مفهوم قایق در خواب

تعبیر خواب قایق و سوار شدن به قایق و قایق شکسته در دریا

تعبیر خواب قایق چیست؟

مطلب زیر تعبیر خواب قایق و سوار شدن بر قایق را از دید معبران بسیار بزرگ و مشهوری مانند ابراهیم کرمانی و معبر غربی آنلی بیتون برای شما قرار داده شده است تا بتوانید تعبیر خواب خود را ببینید. معبرین کهن و اسلامی تعابیر خاصی را برای دیدن قایق در خواب بیان نکرده‌اند و بیشتر راجع به کشتی سخنانی را عنوان کرده‌اند .

حضرت امام جعفر صادق (ع) دیدن کشتی در خواب را بر هفت وجه دانسته‌اند:

فرزند پدر زن مرکب (وسیله نقلیه) ایمنی زندگانی و معاش و معیشت ثروتمندی

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر در خواب ببینی کشتی متوقف شده و امواج از همه طرف به کشتی برخورد می‌کند، تعبیرش این است که گرفتار غم و ناراحتی می‌شوی. با این تفاسیر بایستی از تعابیری که معبرین غربی در مورد قایق آورده‌اند استفاده کرد.

تعبیر خواب قایق معبرین غربی گویند:

دیدن و یا سوار شدن قایق در خواب نشانه توانایی شما در مقابله و بیان احساساتتان است. البته برای تعابیر دقیق تر بایستی به آرام و یا طوفانی بودن آب و جایی که قایق درون آن است دقت کرد.

آنلی بیتون می‌گوید: 

دیدن قایقی سفید بر آب‌های آبی در خواب نشانه ابتلا به نومیدی و اندوه است.

تعبیر خواب قایق سواری معبرین غربی گویند:

اگر در خواب مشاهده کردید که در آبی مواج مشغول قایق سواری هستید و این امواج باعث حرکت شدید قایق می‌گردد این خواب نشانه‌ای از این است که بایستی با راهنمایی احساساتتان تصمیم بگیرید.

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید روی رودخانه ای آرام سوار بر قایقی پارو می‌زنید، دلالت بر آن دارد که با توانایی خود در انجام امور کاری به موفقیت می‌رسید. اگر خواب ببینید همراه دوستی سوار بر قایقی مشغول پارو زدن هستید، علامت آن است که در سنین پایین ازدواج خواهید کرد. اگر خواب ببینید روی آب‌های طوفانی و ناآرام مشغول راندن قایق هستید، نشانه آن است که بعد از ازدواج ناچار می‌شوید بر زن تندخوی خود مسلط شوید. اگر خواب ببینید بر آبی کم عمق و متلاطم سوار بر قایقی پارو می‌زنید، نشانه آن است که از معاشقه‌های شتابزده و لذتجوی جسمانی، سودی خواهید برد. دیدن قایق رانی بر آبی کم عمق و شفاف در خواب، نشانه آن است که مدتی کوتاه خشنود و شادمان خواهید بود. اگر دختری ببیند که با قایق از روی آبی گل آلود و تیره می‌گذرد، نشانه آن است که از مشکلات بسیار حیرت خواهد کرد و سختی خواهد کشید.
تعبیر خواب قایق سواری,تعبیر خواب قایق بزرگ,تعبیر خواب قایق ماهیگیری,تعبیر خواب قایق یوتاب,تعبیر خواب قایق و کشتی,تعبیر خواب قایق یونگ,تعبیر خواب قایق موتوری,تعبیر خواب قایق سفید,تعبیر خواب قایق پرنده,تعبیر خواب قایق کاغذی,تعبیر خواب قایق و پارو,تعبیر خواب قایق امام صادق,تعبیر خواب قایق در خشکی,تعبیر خواب قایق قرمز,تعبیر خواب قایق چیست,تعبیر خواب قایق ابن سیرین,تعبیر خواب قایق شکسته,تعبیر خواب قایق سوراخ,تعبیر خواب قایق توپ تاپ,تعبیر خواب قایق سواری در سیل

منبع : دعا سایت

بیشتر بخوانید  تعبیر خواب خیار و خریدن خیار تازه - تعبیر خوردن خیار شور در خواب

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *