با این دعا محال است رد حاجت شوید و غیر ممکن ممکن میشود

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com با این دعا محال است رد حاجت شوید و غیر ممکن ممکن میشود را قرار دادیم . دعای بسیار قوی و مجرب و سریع الاجابه برای برآورده شدن حاجت محال و رسیدن به حاجت غیر ممکن . با این دعا محال است که حاجت روا نشوید چرا که این دعا حاجات و خواسته های غیر ممکن را ممکن می کند . سایت ملکوتی ها …

با این دعا محال است رد حاجت شوید و غیر ممکن ممکن میشود

دعا برای حاجت محال,دعای روا شدن حاجت محال,دعا برای گرفتن حاجت غیر ممکن,دعای ممکن شدن حاجت غیر ممکن,دعا جهت روا شدن حاجت غیر ممکن و محال

با این دعا محال است رد حاجت شوید و غیر ممکن ممکن میشود

از امام حسين روایت شده که پيغمبر فرمودند :

از براي حوائج تا هفت روز هر روز اين اذكار را هريك هزار مرتبه به اين ترتيب بخواند كه روا ميشود انشاء الله.

شنبه: يا حَيُّ يا قَيومُ.يكشنبه: اِياكَ نَعبُدُ وَ اياكَ نَستَعينُ.دوشنبه: سُبحانَ اللهِ وَ الحَمدُ لِلّهِ.سه شنبه : يا اللهُ يا رَحمانُ.چهارشنبه : حَسبي اللهُ وَ نِعم الوَكيلُ.پنج شنبه : يا غَفورُ يا رَحيمُ.جمعه : يا ذالجَلالِ وَ الاِكرامِ.

دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن

از نبی مکرم اسلام(ص) روایت شده است:

هر کس سوره حشر را قرائت کند بهشت و جهنم و عرش و کرسی و حجاب های آن و آسمان های هفتگانه و زمین های هفتگانه و هوا و بادها و پرندگان و درختان و کوهها و خورشید و ماه و فرشتگان، همگی بر او درود و صلوات می فرستند و برای او طلب مغفرت و امرزش می کنند و اگر همان روز یا شب قرائت سوره حشر، از دنیا برود شهید محسوب می شود.

روایت است که :

هرکس سوره مبارکه حشر را جهت بر آمدن حوائج و حل مشکلات عظیم چهل و یک روز هر روز یک مرتبه بخواند.حاجتش برآورده و مشکلش حل شود . بسیاری از بزرگان تجربه کرده اند ( اما بشرط آن که اگر یک روز هم فوت شود .یا فراموش کند باید ختم را از سرگیرد )

خصوصا آیات اواخر آن از آنجا که میفرماید:

أیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَ لْتَنْظُرْ نَفْسٌ ما قَدَّمَتْ لِغَدٍ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما تَعْمَلُونَ … تا آخر سوره

بیشتر بخوانید  خواص ذکر یا ودود یا ذا العرش المجید برای اجابت دعا و حاجت با معنی

آیه الله کشمیری(ره) نقل شده که:

درباره سوره مبارکه حشر می فرمودند : سوره حشر مخصوصا چهار آیه آخر آن دارای امتیازات بسیاری است . از جمله یک روش خواندن آن به این طریق است:

روش اول برای دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن

برای حل مشکلات عظیم و برآورده شدن حوائج، چهل و یک روز ، و هر روز یک بار بخواند، حاجت او برآورده و مشکلش حل شود.

روش دوم برای دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن

در یک اربعین، هر روز یک مرتبه افزوده می شود یعنی روز اول یک مرتبه، روز دوم دو مرتبه ، … تا روز چهلم که می شود چهل مرتبه.

روش سوم برای دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن

طریقه دیگر این است که روز اول چهل مرتبه، روز دوم سی و نه مرتبه، … تا روز چهلم که یک مرتبه است.

روش چهارم برای دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن

طریقه دیگر این ختم آن است که هر روز یک بار این سوره خوانده شود و چهار آیه اخر این سوره ( لوانزلنا هذا القران علی جبل ….وهو العزیز الحکیم ) به عدد خاص تکرار شود برای تقویت اراده و قضاءحوائج و معنویت نیک است . چون چهار آیه اخر سوره حشر دارای اسم اعظم است

دعای برآورده شدن حاجات غیرممکن جهت هر حاجت و گرفتاری:

ملا محسن فیض کاشنی (ره)در الئالی المخزونه نقل می نماید که :

اگر کسی را حاجتی به درگاه خداوند(جل جلاله) باشد و مطلبی را از خداوند (عظم شانه ) بخواهد از حیث ثروت – علم وعمل وغیر ذالک یا انکه به بلایی گرفتار باشد از قبیل فقر – بدبختی -هلاکت –ناخوشی جسمانی یا نا راحتی روحی باید سه شب جمعه بعد از گذشتن دو ثلث از شب جمعه تقریبا ساعتی قبل از اذان صبح) بیدار شود و وضوی کاملی بعمل اورد به نیت قربت و سپس دو رکعت نماز حاجت بخواند به حمد و هر سوره ای که خواست و بعد از ان صد مرتبه صلوات بفرست و هزار و یک مرتبه بگوید :

(( بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم))

و بعد از ان دوباره صد مرتبه صلوات بفرستد و مطلب خود را از خداوند (عز ذکره) بخواهد که انشا الله بر اورده است و اگر دفعهء اول بر اورده نشد شب جمعه دوم انجام دهد و اگر نشد شب جمعه سوم انجام دهد که انشاء الله تخلف ندارد . (نظر ربیعی: البته الله اعلم)

بیشتر بخوانید  طلسم و دعای عاشق کردن پسر - جذب پسر مورد علاقه

در هنگام اقامه اذان صبح، دعای زیر را بخوانید:

اللّٰهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِإِقْبالِ نَهارِکَ، وَ إِدْبارِ لَیْلِکَ، وَحُضُورِ صَلَواتِکَ وَأَصْواتِ دُعاتِکَ.
خدایا از تو می‌خواهم به آمدن روزت و رفتن شبت و رسیدن نمازهایت و بانگ‌های دعایت.
وَتَسْبِیحِ مَلائِکَتِکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَأَنْ تَتُوبَ عَلَیَّ إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحِیمُ
و تسبیح فرشتگانت، این‌که بر محمّد و خاندان محمّد درود فرستی و توبه‌ام را بپذیری که تویی توبه‌پذیر و بخشنده.

دستورات یازده گانه بین الطلوعین:

هر یک از ذکر‌ها و دعای زیر را باید به ترتیب بخواند.

در بین الطلوعین احسن اعمال پس از نماز نافله صبح و نماز صبح موارد زیر می‌باشد:

۱- تسبیحات حضرت زهرا (س)

۳۴ بار الله اکبر، ۳۳ بار الحمدلله، ۳۳ بار سبحان الله

۲- خواندن دعای زیر

سُبْحانَ اللّهِ کُلَّما سَبَّحَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُسَبَّحَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ کُلَّما حَمِدَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُحْمَدَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللّهُ کُلَّما هَلَّلَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُهَلَّلَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ.

منزه است خدا هر زمان که چیزى او را تنزیه کند، و آنچنان‌که دوست دارد تنزیه شود، و آنچنان‌که او شایسته آن است، و آنگونه که براى مقام والا و رفعت جلالش سزاوار است و سپاس خداى را هر زمان که او را چیزى سپاس گوید و همان طور که دوست دارد سپاسش گویند و چنان‌که شایسته آن است و آنگونه که براى مقام والا و شکوه رفیعش سزاوار است. معبودی جز خدا نیست هر آن‌که چیزى به یگانه‌ پرستی اش بانگ برآرد و همان طور که دوست دارد یگانه شمرده شود و آنگونه که سزاوار است وآنگونه که شایسته مقام والا و عزت رفیع او است.

وَ اللّهُ اَکْبَرُ کُلَّما کَبَّرَ اللّهَ شَى ءٌ وَ کَما یُحِبُّ اللّهُ اَنْ یُکَبَّرَ وَ کَما هُوَ اَهْلُهُ وَ کَما یَنْبَغى لِکَرَمِ وَجْهِهِ وَ عِزِّ جَلالِهِ سُبْحانَ اللّهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللّهُ وَ اللّهُ اَکْبَرُ عَلى کُلِّ نِعْمَهٍ اَنْعَمَ بِها عَلَىَّ وَ عَلى کُلِّ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِهِ مِمَّنْ کانَ اَوْ یَکُونُ اِلى یَوْمِ الْقِیمَهِ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَسْئَلُکَ مِنْ خَیْرِ ما اَرْجُو وَ خَیْرِ ما لا اَرْجُو وَ اَعُوذُ بِکَ مِنْ شَرِّ ما اَحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ ما لا اَحْذَرُ.

بیشتر بخوانید  دعایی برای رسیدن مشتری از غیب و آمدن مشتری زیاد به مغازه

و (خدا بزرگتر است) هر زمان که او را چیزى به بزرگى یاد کند و همان طور که دوست دارد به بزرگى یاد شود و چنان‌که او شایسته آن است و آنگونه که براى مقام والا و عزت رفیعش سزاوار است. منزه است خدا و سپاس تنها خدا راست، و معبودى جز خدا نیست، و خدا بزرگ‌تر است براى هر نعمتى که به من و به هر یک از مخلوقاتش عطا نموده، چه آنان‌که بوده ‌اند و چه آنان‌که تا روز قیامت خواهند آمد. خدایا از تو می‌خواهم که بر محمّد و خاندان محمّد درود فرستى، و از تو از بهترین چیزیکه امید دارم و از بهترین چیزیکه امید ندارم درخواست می‌کنم، و به تو پناه می‌آورم از شر آنچه که پرهیز می‌کنم و از شر آنچه که نمی‌پرهیزم.

۳- دویست مرتبه ذکر شریف لا اله الا الله

۴- هفتاد مرتبه ذکر الحی

۵- یک مرتبه سوره فجر

۶- هفت مرتبه قرائت سوره قدر

۷- سه مرتبه قرائت سوره کافرون

۸- سه مرتبه قرائت سوره فلق

۹- سه مرتبه قرائت سوره ناس

۱۰- یازده مرتبه قرائت سوره توحید

۱۱- بقیه زمان را تا طلوع آفتاب لا اله الا الله بگوید
ذکری برای بر آورده شدن حاجت در زمان بین الطلوعین:

آیت الله شیخ محمد تقی بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود دستور عمل زیبایی را نوشته بودند که در ادامه می‌خوانید:
هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق (۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد:
۱۴ مرتبه صلوات
۴۰ مرتبه یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی
۱۴ مرتبه صلوات

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فالح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *