فال و طالع روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com فال و طالع روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99 را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . اگر به دنبال فال و طالع بینی دقیق امروز و فال دقیق و سایت بزرگ در زمینه فال و بهترین سایت برای دیدن فال و طالع روزانه هستید پیشنهاد می کنم هر روز به سایت ملکوتی ها سر بزنید . در ادامه از سایت ملکوتی ها همراه ما باشید با کاملترین و دقیق ترین فال و طالع بینی روزانه امروز سه شنبه 16 اردیبهشت سال 1399 …

فال و طالع روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99

فال و طالع روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99,فال و طالع بینی روزانه,بهترین سایت برای فال,سایت فال دقیق,فال و تفسیر فال,فال روزانه و طالع بینی دقیق,فال فردا,کاملترین فال و طالع بینی روزانه

فال و طالع روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99

فال روزانه متولدین فروردین

شاید خودتان حتی متوجه این موضوع نباشید که امروز رفتارتان تا چه حد بی ملاحظه است و بدون فکر کردن دست به عمل می زنید. شما ممکن است با این رفتارهایتان ناخواسته پا روی دم کسی بگذارید و با بی احتیاطی و بی فکری‌تان برای خود دردسر درست کنید. قبل از نشان دادن واکنش های ناگهانی همه چیز را در ذهنتان بررسی کنید و گزینه‌هایتان را بسنجید. امروز یکی از دوستانتان احساس ناراحتی و افسردگی می کند و بهترین راه برای درآوردن او از این حالت انجام فعالیت های اجتماعی است که خود شما هم به آن نیاز دارید و برای هر دوی شما مفید است. با دوستانتان قرار بگذارید و یا با هم به سینما، کنسرت یا تئاتر بروید.

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 فال روز متولدین اردیبهشت

توجه به خواسته های بیان نشده یا حتی سرکوب شده‌تان ایده خیلی خوبی است، ولی به شرط آن که بتوانید آنچه فقط برایتان جذاب است و آنچه برای رسیدن به احساس شادی و خوشبختی برایتان ضروری است را از هم تشخیص بدهید. آماده کردن لیست‌هایی جداگانه از نیازهای واقعی و خواسته‌هایتان به شما کمک می کند اهدافتان را اولویت بندی کنید. امروز در محل کارتان سرتان خیلی شلوغ خواهد بود و کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که به تمرکز و توجه شما نیاز دارند، این حالت چند روزی ادامه خواهد داشت و شما باید مواظب باشید موجب افسردگی‌تان نشود. از تعطیلات آخر هفته استفاده کرده و تا می توانید تفریح و استراحت کنید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال امروز متولدین خرداد

نشنیده گرفتن حرف‌هایی که از اطرافیانتان می شنوید حتی اگر مسلما حرف‌هایی بیهوده به نظر برسند هم برای شما کاری دشوار خواهد بود و بی آن که به این موضوع فکر کنید با آنها وارد بحث شده و اولین چیزی که به ذهنتان می آید را به زبان خواهید آورد. اگر بتوانید در ساعات اولیه روز این حالت خود را کنترل کنید تا بعدازظهر اوضاع خیلی آرامتر خواهد شد و مهار احساساتتان نیز برایتان راحتتر خواهد شد. کارهایی که می دانید باید انجام دهید را به خاطر کارهای بی اهمیت و بی دلیل به تاخیر نیندازید. مدت‌هاست که در خیال رفتن به سفر هستید و هر بار نقشه‌هایتان با شکست مواجه می شوند، ولی این بار انگار رویایتان دارد بالاخره به واقعیت می پیوندد.

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

فال روزانه متولدین تیر

اگر جنبه قدرتمند و آرام وجودتان را نشان بدهید هیچ کس متوجه این که چقدر احساس سرگردانی و گمگشتگی می کنید نخواهد شد. افکارتان مدام در سرتان می چرخند و درک آنچه در اطرافتان می گذرد را برای شما دشوار می کنند. عکس‌العمل طبیعی شما این است که این حالت خود را از دیگران مخفی کنید، ولی حرف زدن در مورد ترس‌ها و نگرانی‌هایتان با فردی که مورد اعتمادتان است به آرام شدن شما و رفع استرس و فشار عصبیتان کمک خواهد کرد. امروز روز خوبی برای پرداختن به مسائل مادی، معامله، باز کردن حساب و یا هر کار دیگری که با پول سر و کار دارد نیست، بهتر است چند روزی دست نگه دارید تا اوضاع آرامتر شود.

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز تمام انرژی خود را برای به اتمام رساندن پروژه ای که آغاز کرده بودید به کار می گیرید و هر کاری که از دستتان بر می آید را انجم می دهید، ولی این طور که به نظر می رسد این کار از آنچه انتظار داشته‌اید بیشتر طول خواهد کشید. شاید احساس کنید که دیگران مقصر این وضعیت هستند و بخواهید آنها را مورد سرزنش قرار دهید، ولی به احتمال خیلی زیاد موانعی که در سر راهتان قرار گرفته‌اند نتیجه کارها و اشتباهات خودتان هستند. دست از عجله بردارید و هر کاری که برای حل این مشکلات از دستتان بر می آید را انجام دهید. یکی از اعضای خانواده‌تان با شما رفتار سردی دارد و نگران این هستید که مبادا کاری کرده باشید که مایه ناراحتی او شده است، به احتمال زیاد اینطور نیست، سعی کنید با او حرف بزنید.

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال امروز متولدین شهریور

شما ترجیح می دهید به جای این که بی دلیل نگران چیزهایی باشید که می خواهید به دست بیاورید، از استرس و فشار عصبی دوری کنید. در ابتدای روز کارهای مهمتر و اضطراری‌تان را انجام دهید، زیرا ممکن است در ساعات بعدازظهر انگیزه‌تان کمتر شود. شاید معتقد باشید که حفظ وضعیت فعلی منطقی ترین کار ممکن است، ولی در واقع با این کار شما دارید تنها ترستان از تغییر را توجیه می کنید. کمی انعطاف پذیری در نگرشتان ممکن است غافلگیری خوشایندی را برایتان به همراه داشته باشد. سعی نکنید به زور رابطه ای را که به تازگی شروع کرده اید پیش ببرید، آنچه لازم است را انجام داده و صبر کنید تا هر چیزی به وقتش انجام شود.

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز خیلی سریع نارضایتی خود را بروز می دهید و این می تواند مانع موفقیت شما در کارهایی شود که خیلی راحت می توانید از پس آنها بربیایید، بهتر است سعی کنید کمی جلوی دهانتان را بگیرید. شاید تصمیم بگیرید که بخش عمده روزتان را صرف پروژه ای بکنید که به فعالیت ذهنی بسیاری نیاز دارد و به همین خاطر حتما باید زمانی را برای استراحت و ریلکس کردن کنار بگذارید. برنامه‌هایی که برای وقت گذراندن با دوست نزدیکتان و یا کسی که دوستش دارید چیده بودید ممکن است طبق آنچه انتظارش را داشته‌اید پیش نروند. این مسئله به احتمال زیاد از طرف مقابل‌تان و به دلیل بی‌حوصلگی‌اش ریشه می گیرد. سعی کنید حال و هوای او را با یک برنامه شاد مثل تماشای یک فیلم کمدی عوض کنید.

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه متولدین آبان

روش‌هایی که در گذشته برای مشکلاتتان مورد استفاده قرار داده اید و نتیجه بخش هم بوده اند ممکن است در حال حاضر نتیجه معکوس بدهند، به جای این که وقت خودتان را با این کار تلف کنید بهتر است سعی کنید از روش های تازه تری بهره بگیرید تا به نتایج بهتری برسید. شما امروز خودتان حال و حوصله درست و حسابی ندارید و ناگهان یک مهمان ناراحت و غمگین هم ممکن است از راه برسد که باید سعی کنید حال و هوایش را عوض کنید. بهترین روش برای این کار این است که او را بیرون ببرید و با هم به یک رستوران فست فود رفته و شام بخورید یا به تماشای یک فیلم یا نمایش بروید. این کار هم حال شما را بهتر خواهد کرد هم دوستتان را!

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین آذر

به نظر می رسد که یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و وقتتان هم دارد به سر می رسد، بهتر است به جای بازیگوشی کردن و از این شاخه به آن شاخه پریدن به فکر روبراه کردن کارها با یک برنامه جدید و موثر باشید. البته حواستان باشد که لازم نیست همه جزئیات را در نظر بگیرید زیرا این کار باعث از دست رفتن وقتتان خواهد شد. طی عملی کردن برنامه‌هایتان فرصت کافی برای پرداختن به جزئیات آنها نیز خواهید داشت. شاید خبرهای ناراحت کننده ای به شما برسد، ولی نباید بلافاصله ناراحت شوید، به احتمال زیاد اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد نیست. قبل از این که خودتان را با فکر و خیال دیوانه کنید بهتر است یک بار دیگر همه وقایع را از نظر بگذرانید.

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله

فال روز متولدین دی

اگر به فکر برداشتن قدم‌هایی سازنده برای آینده‌تان هستید کمی دست نگه دارید، الان زمان خوبی برای عجله کردن نیست. وقتش که برسد خودتان احساس خواهید کرد که باید دست به حرکت بزنید، فعلا فقط باید خودتان را از لحاظ فکری آماده کنید. امروز انگار دارید مورد آزمایش قرار می گیرید و به همین دلیل هم باید حوزه دیدتان را به اهدافتان محدود کرده و تنها روی رسیدن به آنها متمرکز شوید. پیشرفت خود را مورد بررسی قرار داده و هرگاه دیدید به هر دلیلی از مسیر درست منحرف شده اید به راه صحیح بازگردید. جاه طلبی در حال حاضر بهترین دوست شماست و بهتر از هر کسی به شما و پیشرفتتان کمک خواهد کرد.

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال متولدین بهمن

برقراری رابطه مجدد با افرادی که در گذشته با آنها در ارتباط بوده‌اید، در زمان حال خاطرات خوشی را برای شما خواهد ساخت. با این حال ممکن است این کار بی آن که نتیجه مهمی روی زندگی‌تان داشته باشد، وقتی که می توانید برای رسیدن به اهداف مهمتان صرف کنید را هدر دهد. بهتر است از ابتدای روز کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید تا بتوانید به موقع به کارهای مهمی که برای انجام دادن دارید برسید، در غیر این صورت کنترل امور پیش از آن که خودتان هم بفهمید از دستتان خارج خواهد شد. هرچقدر حواس پرتی کمتری داشته باشید رسیدن به رضایت فردی و موفقیت حرفه ای که به دنبالش هستید برایتان راحتتر خواهد بود.

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شور و انرژی زیادی برای پیش بردن یک فعالیت گروهی در خود احساس می کنید. ولی این اشتیاق شما برای شروع کردن تا به حدی زیاد است که ممکن است باعث شود بخواهید سر خود دست به کارهایی بزنید که شاید سایر افراد گروه با آنها موافق نباشند. این که بتوانید کاری انجام دهید که به اعتبار شما بیفزاید خیلی خوب و تلاش‌هایتان قابل تحسین است، با این حال باید احتیاط کنید که مبادا آنقدر به فکر عملکرد خودتان و نمایش توانایی‌هایتان شوید که دیگران و قابلیت‌هایشان را فراموش کنید. بی آن که دلیل آن را بدانید یک چیزی باعث ناراحتی و افسردگی‌تان شده است، همه افکارتان را روی کاغذ پیاده کنید، شاید فایده داشته باشد!

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  فال و طالع روزانه یکشنبه 30 شهریور ماه 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *