علامت و نشانه خمره های سفالی بزرگ خالی در گنج و دفینه یابی

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com علامت و نشانه خمره های سفالی بزرگ خالی در گنج و دفینه یابی را قرار دادیم . جویندگان دفینه در هنگام حفاری ممکن است با خمره های سفالی بزرگ برخورد کنند که خالی هستند و داخل آنها چیزی نیست . ولی آیا این خمره های سفالی بزرگ و خالی نشانه گنج و دفینه است ؟

علامت و نشانه خمره های سفالی بزرگ خالی در گنج و دفینه یابی

خمره های سفالی دفینه,خمره های سفالی در دفینه یابی,نشانه خمره سفالی در گنج یابی,خمره های سفالی بزرگ و خالی در حفاری

علامت و نشانه خمره های سفالی بزرگ خالی در گنج و دفینه یابی

در بسیاری از موارد دوستان عکس می فرستند و میگویند در فلان قلعه خمره های بزرگی پیدا کردند که خالی بود آیا نشانه دفینه هست این مطلب را میزارم تا همه روشن شوند

از زمان های قدیم متداول بوده مردم ایران و یونان و مصر باستان برای نگهداری غلات خود از خمره های سفالین استفاده می کردند و معمولاً این خمره ها را یا درون زمین کار می گذاشتند و یا در اتاق های خشت و گلی کنار هم می چیدند.

به مرور زمان با افزایش جمعیت و افزایش تولید و مصرف استفاده از اتاق های گندم (انبار) متداول شد.

از حدود آغاز قرن اخیر با توجه به پیشرفت هائی که بشر در زمینه راه و ساختمان و مهندسی داشت از تکنیک های ساختمانی پیشرفته جهت ساخت سیلوهای بلند استفاده نموده است.

بیشتر بخوانید  نشانه سنگ برش خورده و لانه خفاش در غار در دفینه یابی

جریان غله از تولید به مصرف:

به طور کلی برداشت غله در زمان کوتاهی کلاً ۱ الی ۲ هفته انجام می شود. ذخیره سازی گندم برای محلی دیگر و نیز برای مصرف بلند مدت در سیلو انجام می شود. در عمل ۵ نوع سیلو شناسائی شده است:

۱- سیلوی مزرعه ۲- سیلوی محلی ۳- سیلوی منطقه ای ۴- سیلوی صادراتی ۵- سیلوی وارداتی

ساختمان سیلو:

معمولاً هر سیلو از دو قسمت ساخته شده است:

۱- برج کار: که در آن ماشین آلات و تجهیزات قرار گرفته

۲- کندوها: تخلیه گندم ممکن است از کشتی، قطار یا کامیون صورت گیرد. در دو مورد اول نوار نقاله ها کار انتقال را انجام داده ولی در کامیون معمولاً از جک تخلیه کامیون استفاده می شود که غیر از جک خود کامیون است و با سیستم هیدرولیک جک بالا می رود.

پس از تخلیه گندم ها به بونکر توسط بالابرها این گندم ها به بالای برج کار ریخته می شوند. در بالای برج کار، دستگاه های مختلف بوجاری و دستگاه مگنت (آهن ربائی) داریم.

برگرفته از : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.