دعای وسعت رزق و افزایش مال و ثروت و گشایش در کار تضمینی

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com دعای وسعت رزق و افزایش مال و ثروت و گشایش در کار تضمینی را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . دعای زیر از دعاهای قوی و تضمینی و مجرب برای گشایش در کارها و زیاد شدن مال و ثروت و دارایی و رفع پریشان حالی می باشد . دعای زیر را طبق دستورالعمل گفته شده و با خلوص نیت انجام دهید به امید خدا انشالله در کارهایتان گشایش ایجاد خواهد شد .

دعای وسعت رزق و افزایش مال و ثروت و گشایش در کار تضمینی

دعای افزایش رزق و روزی,دعای تضمینی مال و ثروت,دعای قوی و معتبر برای مال و ثروت,دعای قرآنی گشایش در کار,دعای زیاد شدن روزی تضمینی,دعای قوی و مجرب برای گشایش

دعای وسعت رزق و افزایش مال و ثروت و گشایش در کار تضمینی

دعای وسعت رزق افزایش مال و ثروت

ملا محمد صادقى عراقى در نهایت سختى و پریشانى و بدحالى بود. به هیچ وجه براى او گشایش نمى شد تا آن شبى در عالم خواب خدمت حضرت حجه (ع) رسید و عرض حال خود بگفت

حضرت حجه (ع) فرمود: به نزد سید محمد سلطان آبادى برو و به دستورالعمل آن عمل کن

اول : آن که بعد از فجر صبح دست بر سینه گذارد و هفتاد مرتبه بگوید: (یا فتاح )

دوم : آن که مواظبت کن به خواندن :

لا حول و لا قوه الاباللّه توکلت على الحى الذى لا یموت و الحمدللّه الذى لم یتخذ صاحبه و لا ولدا و لمیکن له شریک فى الملک و لم یکن له ولى من الذل و کبره تکبیرا.

سوم : آن که بعد از هر نماز صبح بخواند این جملات را:

بسما للّه صلى اللّه على محمد و آل محمد و افوض امرى الى اللّه ان اللّه بصیر بالعباد قوقاه اللّه سیات ما مکروا الا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین فاستجبنا لهو نجیناه من الغم و کذلک ننجى المومنین حسبنا اللّه و نعم الوکیل و انقلبوا بنعمهمن اللّه و فضل لم یمسسهم سوء ماشاء اللّه لا ماشاء لا حول و لا قوه الا باللّهماشاء لا حول و لا قوه الا باللّه ماشاء اللّه لا ماشاء الناس ماشاء اللّه ا یرهالناس حسبى الرب من المربوبین حسبى الخالق من المخلوقین حسبى الرازق من المرزوقینحسبى اللّه رب العالمین حسبى من هو حسبى حسبى من لم یزل حسبى حسبى من کان منذ کنتحسبى حسبى اللّه لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم و الحمدللّه رب العالمین .

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  دعای قوی حاجات و دفع شر دشمنان و حفظ از آزار و اذیت یک فرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *