دعای مجرب رفع غم و اندوه و گرفتاری دنیا از امام سجاد (ع)

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com دعای مجرب رفع غم و اندوه و گرفتاری دنیا از امام سجاد (ع) را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای بسیار مجرب و توصیه شده از امام سجاد (ع) در کتاب صحیفه سجادیه برای برطرف شدن مشکلات و گرفتاری ها و رهایی و نجات از غم و غصه و اندوه فراوان .

دعای مجرب رفع غم و اندوه و گرفتاری دنیا از امام سجاد (ع)

دعای رفع غم و اندوه دنیا,دعای تضمینی رفع گرفتاری دنیا,دعای از بین رفتن غم و اندوه,دعای رهایی از اندوه و مشکلات,دعای رفع گرفتاری و سختی دنیا,دعای امام سجاد برای رهایی از اندوه

دعای مجرب رفع غم و اندوه و گرفتاری دنیا از امام سجاد (ع)

امام سجاد (ع) در دعای ۵۴ صحیفه سجادیه فرموده اند :

هر گاه اندوه و گرفتاری دنیا به شما روی آورد این گونه خدا را بخوانید:

«یا فارِجَ الهَمِّ وَ کاشِفَ الغَمِّ، یا رَحمنَ الدُّنیا والاخِرَهِ وَ رَحیمَهُما، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمّدٍ وَ افرُج هَمّی وَاکشِف غَمّی یا واحِدُ یا اَحَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَم یَلِد وَ لَم یوُلَد وَ لَم یَکُن لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اِعصِمنی وَ طَهِّرنی وَ اِذهَب بِبَلِیَّتی.

آن گاه آیه الکرسی (آیه ۲۵۵ سوره بقره) و سوره فلق و ناس و توحید را بخوانید و بگویید:

«ای خدای من، مانند کسی که نیازمندیش به نهایت رسیده و فریادرسی نمی یابد و نیرویش سست شده و نیرودهنده ای نمی شناسد و گناهانش بسیار است و آمرزنده ای سراغ ندارد… جان مرا آن دم بازستان که در ایمان استوار باشم و رشته نیاز مرا از این جهان بگسل و میل و رغبت و نیاز مرا به آنچه در نزد توست قرار ده… خدایا میل و نیاز مرا در درخواست از خودت آن گونه قرار ده که آنچه دوستانت از تو می خواهند من نیز از تو بخواهم و از آنچه می ترسند بترسم…».

منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  دعای اجابت حاجت قبل از رفتن به خواستگاری برای خواستگاری موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *