دعای ایجاد عشق و محبت آتشین فوری بین دو نفر مخصوصا زن و شوهر 100% مجرب

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب malakootiha.com دعای ایجاد عشق و محبت آتشین فوری بین دو نفر مخصوصا زن و شوهر 100% مجرب را قرار دادیم . دعای بسیار قوی و مجرب برای افزایش مهر و محبت بین زن و شوهر و ایجاد مهر و محبت و عشق و علاقه شدید و آشتین میان زن و شوهر یا هر شخص دیگیری . اگر می خواهید بین دو نفر عشق و محبت شدید و آشتین ایجاد شود این دعا معجزه میکند …

دعای ایجاد عشق و محبت آتشین فوری بین دو نفر مخصوصا زن و شوهر 100% مجرب

دعای عشق و محبت آشتین,دعای افزایش مهر و محبت,دعای زیاد شدن محبت زن و شوهر,دعای ایجاد محبت شدید بین زن و شوهر

دعای ایجاد عشق و محبت آتشین فوری بین دو نفر مخصوصا زن و شوهر 100% مجرب

دعای تسخير قلب و رفع كدورت بو افزایش مهر و محبت ين دو نفر

ابتدا دو ركعت نماز به نيت تسخير قلب بخواند.در هر ركعت بعد از حمد (آيه7/سوره ممتحنه ) را هفت مرتبه براي تسخير القلوب و يا براي ايجاد عشق و علاقه بخواند:

«عسي الله ان يجعل بينكم ….(تا) والله غفور رحيم»

سپس بعد از سلام نماز 77(هفتاد وهفت) براي ازدياد محبت و براي افزايش مهر و محبت بگويد:

«اللهمَّ لَيِّن قَلبَ (اسم شخص راببرد) لي كَمالَيَّنتَ اَلحَديدَ لِداوُدَ(ع) وَسَخِّر لي قَلبَه كَما سَخَّرتَ لَسُلَيمانَ جُنُودَهُ مِنَ الجِنِّ وَالاِنسِ وَالطَّيرِ فَهُم يوزَعونَ»

اين دعا براي ايجاد محبت بين دو نفر و براي افزايش مهر و محبت و براي ايجاد عشق و علاقه و براي ازدياد محبت مجرب است و آن شخص آنچنان مسخر گردد كه تصور آن ممكن نيست.

بیشتر بخوانید  دعای مجرب در کـنوز الدعـوات برای ایجاد مهر و محبت و عشق قوی

دعا برای بازگشت محبت به زن و شوهر

444 مرتبه این دعا ی زیر را بر قطعه ای نبات خوانده و به همسرتان دهید تا بخورد.

یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل

در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام دهید.

الف :1001 مرتبه ذکر یا وَدود را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند و به انها داده تا از آن بخورند.

ب:بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

نکات مهم:

بجای فلان بن فلانه اسم شوهر و مادرش و بجای فلانه بنت فلانه اسم زن و مادرش را بگویید.

در این دستور دوم نمیتوان دعا را بر شربت و چیزهای مایع خواند ولی در دستور اولی می توانید بر روی مایعات و شربت شیرین نیز بخوانید.

بیشتر بخوانید  خواص ذکر یا اکرم الاکرمین برای بیدار شدن از خواب برای نماز شب

اگر بین زن و شوهری اختلاف باشد به نیت مهر و محبت و رفع کدورت یک بار صلوات فرستاده و سوره نساء را بخوانید و پس از آن یازده بار صلوات بفرستید مُحِبّ هم شوند

دعای زیر را 11 مرتبه بخوانید به این نیت که محبت شما در دل شخص مورد نظر بیفتد.

بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

خواندن آیه 26 سوره ال عمران برای 95 بار و خواستن محبت از خدا نیز بسیار موثر است.

با طهارت کامل (ثوب و بدن و مکان) و در ساعت سعد خوانده شود. در ابتدای عمل سه مرتبه صلوات بر پیامبر و خاندان پاکش بفرستد و سپس دعای زیر را سیصدو هفتاد مرتبه بخواند:

بسم الله الرحمن الرحیم . قل هو الله احد بحرمه جبرائیل . الله الصمد بحرمه إسرافیل . لم یلد بحرمه میکائیل . ولم یولد بحرمه عزرائیل . ولم یکن له کفوا أحد بحرمه دردائیل مهرائیل .)

در هنگام قرائت مطلوبش را در مقابلش تجسم کند. در خاتمه نیز سه مرتبه صلوات بفرستد.

خواندن کامل سوره طه و 30 بار خواندن آیه آخر سوره توبه پس از نیمه شب جمعه در محبت بین زوجین خیلی موثر است.

برگرفته از سایت دعا 786

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *