اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان – متخصصین علوم غریبه ایران

در این پست از سایت ذکر و دعا و فال و طالع ملکوتی ها malakootiha.com اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان – متخصصین علوم غریبه ایران را برای شما عزیزان قرار دادیم . متخصصین و اساتید و افراد کاربلد و مجرب در علوم غریبه و علوم خفیه در ایران تعدادشان زیاد نیست . از جمله اساتید علوم غریبه در ایران می توان به آیت الله سید حسن زاده آملی و سید حجت هاشمی خراسانی و دکتر احمدرضا بابایی اشاره کرد .

اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان - متخصصین علوم غریبه ایران

اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان – متخصصین علوم غریبه ایران,بهترین اساتید علوم غیربه در ایران,معرفی و اسم اساتید علوم غریبه ایران,چه کسانی استاد علوم غریبه در ایران هستند,فهرست و لیست و اسامی اساتید علوم غریبه

اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان – متخصصین علوم غریبه ایران

در طول این سالیان افراد مختلفی سوالاتی متنوع در مورد اساتید علوم غریبه در ایران پرسیده اند و ما هم بارها و به کرات پاسخهایی به آنها ارائه داده ایم .

 آنچه مهم است مدعیان کاذب در این زمینه است که با خواندن و کپی کردن یک یا دو کتاب که عامدا و عاملا بسیاری از دستورات و طلسماتش غلط است و اشتباه چاپی عمدی شده است (در بسیاری از این کتب( معاذ الله ) حتی آیات شریفه قرآن کریم را با اشتباه املایی کاملا واضح و آشکار چاپ نموده اند.

استاد علوم غریبه شرایطی برای خودش دارد که برخی از این ویژگیها که خیلی هم بدیهی هستند عبارتند از  :

استادانی که از آنها تلمذ کرده است مشخص باشند (میبایستی نزد اساتیدی مبرز سالیان متمادی تلمذ نموده و تتریض کرده باشد. مشخص باشد نزد چه اساتیدی تلمذ کرده. قائم اللیل و صائم النار بوده باشد.)

آشنایی کامل با زبان عربی (یعنی اینکه دعوات و اوفاق و الواح و طلسمات و …. کلا به زبان عربی هستند ).

با طرق مختلف جفری آشنا باشد (که مثلا بتواند مفتاح و مغلاق و غایت و ضابطه و …. ) را استخراج و تمیز و اعمال و بکارگیری نماید .

اساتید واقعی علوم غریبه در ایران - استادان معروف علوم غریبه

آشنایی کامل با سوره های مبارکه و آیات شریفه قرآنی . که در طی طریق بتواند تشخیص و تمیز سره از ناسره دهد.

شاگردانی موفق نزد او تلمذ کرده باشند و صاحب عزت و کف نفس باشد.

صاحب آثاری مکتوب و معمول از خود باشد و بعبارتی صاحب قلم باشد. (دستورات صحیح ذکری و وفقی یا طلسمی و در واقع مجربات شخصی) از خود داشته باشد .

در طرق مختلف وفقی و طلسمی و ذکری عاملیت داشته باشد (حکم و اثر مادی بهمراه آثار قطعی و قابل انتقال عملی داشته باشد ).

در زندگی شخصی و اجتماعی خودش فرد موفق و برجسته ای باشد.

و شرایط فراوان دیگر.

قبلا ذکر نموده ایم که اساتید اعظم در زمینه علوم غریبه در ایران تعدادی انگشت شمار هستند و اسامی برخی از آنها را هم بیان کرده ایم .

در اینجا نقل قولی از مرحوم آیت الله مرعشی نجفی نماییم . حضرت ایشان در این زمینه میفرمایند : این علم (خصوصا علم جفر و بطور کلی علوم خفیه ) علم شریفی است ولی چون مدعی کاذب و افراد کذاب زیاد دارد پیوسته توسری خورده است.

افرادی که در این زمینه در حال حاضر مبرز هستند و شاگردانی دارند و البته آثاری مکتوب هم از آنها موجود است:

 آیت الله حسن زاده آملی مبرزترین و اعظم اساتید در این زمینه است و در تمامی عرصه ها، علمی تمام و کمال دارد. اما پس از ایشان به سه نفر دیگر اشاره مینماییم.

اساتید واقعی علوم غریبه در ایران - استادان معروف علوم غریبه

یکی از اساتید بنام این علم حاج آقا سید حجت هاشمی خراسانی است.  ایشان در زمینه علم جفر بسیار توانا و نام آور است و شاگردان زیادی هم در این زمینه داشته و دارد و دیگران هم با آثارشان آشنا هستند. ایشان ساکن شهر مقدس مشهد هستند در سالهای اخیر ایشان به دلیل کهولت سن و کسالت مدتی است که بیشتر به مطالعه و عبادت مشغولند و ملاقات با ایشان بسیار مشکل است.

استاد دیگر حاج آقا دکتر احمدرضا بابایی هستند که در زمینه روشهای مختلف جفر و نجوم و احضارات صاحب نظرند و بیش از دوازده کتاب از ایشان چاپ شده که برخی از آنها در اینترنت موجود است. ایشان هم شاگردان زیادی در طول سالیان داشته و دارند.

استاد دیگر حاج آقا محمد ابراهیم نصر بروجردی هستند که ساکن تهران میباشد و جدیدا سایتی را  راه اندازی نموده اند . ایشان در زمینه علم جفر صاحب سبک و سیاق هستند و شاگردانی هم در این زمینه دارند. کتابهای مختلفی هم از ایشان در زمینه ختومات و اذکار و روشهای جفری چاپ شده و در دسترس است.

اساتید دیگری هم در زمینه علوم غریبه هستند که در تهران یا قم و بعضا در مشهد ساکن هستند و به دلایلی ما اسامی آنها را ذکر نمیکنیم.

در پایان خاطر نشان میشود که تا آنجا که ما در این زمینه پرس و جو نمودیم اساتید مذکور این عرصه به دلایلی که بر ما هم روشن نیست هیچکدام حاضر به راهنمایی و آموزش علوم خفیه در هیچ زمینه ای نشدند.

توجه شود که در این زمینه مدعی کاذب و البته کاملا بی سواد و بسیار بیسواد و خیلی بیسواد شیاد فراوان است  که خود را استاد و رمال و دعانویس معرفی میکنند و هدفشان فقط خالی کردن جیب مردم و به یغما بردن اموال و سرمایه و پول دیگران است.

 اکثر اساتید واقعی علوم غریبه (که عامل به جفر و ….. باشند و عاملیت اوفاق و طلسمات را داشته باشند)  افرادی بی ادعا و گمنام و البته ناشناس هستند و تمایلی هم به معرفی و شناخته شدن ندارند. زیرا که یکی از شرایط اولیه استادیت قطعا و حتما و جزما عزت و کفّ نفس و عدم تمایل به کشف و شناخته شدن و خودنمایی است.

جوانمردی و دینداری به دنیا كار مردان است *   هراس وكینه و هرس و طمع پیكار شیطان است

چو بازوی ستبر پهلوانی در تو پیدا شد *            فروتن باش كین آثار انسان است

اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان - متخصصین علوم غریبه ایران اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان - متخصصین علوم غریبه ایران اساتید علوم غریبه در تهران و قم و اصفهان - متخصصین علوم غریبه ایران

  منبع : دعا سایت

بازنشر : سایت ملکوتی ها بزرگترین سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب و فال

بیشتر بخوانید  ذکر و تاثیر آن در علوم غریبه
ملکوتی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =