آخرین مطالب ملکوتیها

دعای آشتی زن و شوهر ، دعای مهر محبت ، دعای آشتی همسر

سبحان الذي بيده ملكوت كل شيء وإليه ترجعون ، يا الله يا حميد يا مجيد .

دعای آشتی زن و شوهر ، دعای مهر محبت ، دعای آشتی همسر

دعای آشتی زن و شوهر ، دعای مهر محبت ، دعای آشتی همسر

دعایی که در ادامه ذکر میشود برای افزایش مهر و محبت و نیز آشتی کردن میان زن و شوهر است. بهتر است که صبح جمعه در هنگام طلوع آفتاب انجام شود. قبل از انجام این دعا بهتر است شرایط پاکی و طهارت بطور کامل رعایت گردد.

دعا برای آشتی میان شوهر و زن :

دعای ذیل را نوشته در زیر فرش آنها بگذارند.

طسوم طسوم سوم سوم علوم علوم کلوم کلوم حیوم حیوم قیوم قیوم قیوم دیوم سبحان من بذکره تطمئن القلوب اطمئن قلب هر کدام را که قهر کرده است اسم او و اسم مادرش را بنویسد  بمحبة اسم دیگری را که طالب صلح است بنویسد اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبة یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبة موسی فی قلب آسیة بنت مزاحم و یا من ادخل محبة محمد فی قلب خدیجة بنت خویلد ادخل محبة (اسم طالب ) فی قلب ( اسم مطلوب ) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم .

در وقت طلوع آفتاب روز جمعه با زعفران و گلاب نوشته شود. مجرب است.
گلهای ارغوان، محمدرضا سقازاده واعظ

***
اللهم يا قادراً على كل شيء .. اغفر لنا كل شيء وارحمنا برحمتك الواسعة التي رحمت بها كل شيء وإذا وقفنا بين يديك لا تسألنا عن أي شيء فإنك أهل التقوى وأهل المغفرة .

دعای آشتی زن و شوهر ، دعای مهر محبت ، دعای آشتی همسر

۸ نظر

  1. چطور ميشه با زعفران و گلاب چيزي رو بنويسيم؟؟لطفا راهنمايي كنيد ممنون ميشم

    • با سلام. باید زعفران خشک را کوبید و در یک استکان ریخته مقدار کمی گلاب به آن اضافه نمایید. سپس بر روی کتری در حال جوش به مدت نیم ساعت قرار دهید. (مثل دم کردن چای در قوری که آنرا بر روی کتری قرار میدهید. در اینجا استکان را بر روی کتری قرار دهید). پس از نیم ساعت مخلوط زعفران و گلاب آماده میشود. چند دقیقه ای صبر کنید تا سرد شود و سپس میتوانید برای نوشتن از آن استفاده کنید.

  2. ببخشید شوهرم این چند روز با من قهره من هم نمیدونم مشکل چیه همش زبون دراز و مشکل و دعوا درست می کنم ساکت نمیشم فقط دعوا زندگیمن بخدا

  3. سلام و خدا قوت
    خواستم بدونم که در زمان عذر شرعی باز می تونیم این دعا رو بنویسیم ؟

  4. بعد از نوشتن دعا چکار باید کرد.

  5. بعد اگه نتونیم بذاریم زیر فرش چی؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.