آخرین مطالب ملکوتیها

خاتم شرف الشمس 1394

خاتم شرف الشمس 1394 , حکاکی شرف الشمس  94 , نگین شرف الشمس اصلی , خرید اینترنتی نگین شرف الشمس , خواص شرف الشمس , حکاکی دستی شرف الشمس

خاتم شرف الشمس 1394 , حکاکی شرف الشمس 94 , نگین شرف الشمس اصلی , خرید اینترنتی نگین شرف الشمس , خواص شرف الشمس , حکاکی دستی شرف الشمس

نقش اشكال سبعه معروف به شرف الشمس است كه در روز مربوط به شرف الشمس باید نوشته شود. شرف الشمس یعنی مكانی در آسمان كه خورشید به اعلی ترین درجه خود میرسد.خواص بسیاری برای این نقش مذكور گردیده. برخی معتقدند كه این همان اسم اعظم خداوند تبارك و تعالی است.

خاتم شرف الشمس

خاتم شرف الشمس

این نقش 13 حرف دارد 4 حرف از تورات 4 حرف از انجیل و 5 حرف از قرآن کریم می باشد. که هر کس این را نقش کند و همراه نگه دارد از خطرات زمین و آسمان و آفات جسمی و روحی محافظت از حیوانات موزی و هوام ( مار و گزندگان و …) و حفظ از حیوانات درنده ( شیر و پلنگ و…) و حفظ از ستمکاران و دشمنان (ملوک و حکام و جن و …)دفع سحر و جلب رزق و روزی و … در کل خاصیت این نقش زیاد است.

 

خاتم شرف الشمس 1394

۴ نظر

  1. باسلام وعرض ادب خدمت استاذبابایی.این شرف الشمس اصل وواقعی باشرایط حکاکی کامل پیدامیشه؟چطورگیربیاریم؟وآیاخودتون حک میکنید؟

  2. باسلام وخسته نباشيد چه دعائي براي گشايش بخت بايدانجام داد

  3. سلام ایاشرف الشمس حک میکنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.